Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Świat Longines
picture Świat Longines
Firma
picture Firma

Search

Firma

Elegancja, tradycja i precyzja to elementy DNA Longines. Polegając na długiej tradycji wykwintnego zegarmistrzostwa, szwajcarska firma od powstania konsekwentnie dąży do technicznej i estetycznej doskonałości, tworząc wyjątkowe zegarki.
Profil firmy
Odkryj filozofię firmy Longines oraz jej sposób zarządzania, który cechuje się poszanowaniem dziedzictwa, aby maksymalnie wykorzystać doświadczenie i know-how w innowacyjnych produktach. Ponadczasowa elegancja i unikalny czar zegarków Longines zapewniły firmie międzynarodową sławę. Dziś jej produkty są obecne w ponad 150 krajach świata.

Historia
Od założenia firmy w Saint Imier w Szwajcarii w 1832 roku do dziś, historia marki zegarmistrzowskiej Longines jest pełna istotnych wydarzeń. Możesz je poznać na osi czasu prezentującej przełomowe momenty naszego istnienia. Odkryj niemal dwa stulecia pasjonującej historii i tradycji zegarmistrzowskiej

Muzeum
W Saint Imier, gdzie nasza firma ma swoja siedzibę od momentu powstania, mieści się muzeum, którego zbiory podsumowują bogatą historię Longines. Zróżnicowane wystawy pozwalają poznać markę Longines, jej tradycje zegarmistrzowskie, innowacje, elegancję i zamiłowanie do przygód oraz sportu. Można także dowiedzieć się, w jakich wspaniałych wyczynach pomocne były zegarki spod znaku uskrzydlonej klepsydry, oferujące niezawodność i precyzję.

Zasoby ludzkie
Podzielasz nasze wartości? Chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności i pasję w dobry sposób oraz mieć swój udział w sukcesie naszej firmy? Tutaj poznasz możliwości pracy w Szwajcarii i poza jej granicami.