Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Już tylko 175 dni do Igrzysk Wspólnoty Narodów Gold Coast 2018

Igrzyska Wspólnoty Narodów
2017-10-12

Na 175 dni przed Igrzyskami Wspólnoty Narodów Gold Coast 2018 odsłonięto zegar Longines odliczający czas do tego wielkiego wydarzenia

Marka Longines, która pełni funkcję Oficjalnego Sędziego Czasowego i dostawcy Oficjalnego Zegarka Igrzysk Wspólnoty Narodów Gold Coast 2018 (GC2018), odsłoniła dziś zegar odliczający czas do tego ważnego sportowego wydarzenia.

Odsłonięcia wysokiego na 5,2 metra i ważącego 1,75 tony zegara dokonała przyjaciółka marki Longines i faworytka Igrzysk Wspólnoty Narodów Amy Pejkovic oraz ambasador GC2018, pływak Cam McEvoy wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej Św. Piusa w Banyo.

W uroczystości wzięli także udział: minister Igrzysk Wspólnoty Narodów Kate Jones MP, przewodniczący spółki Gold Coast 2018 Commonwealth Games Corporation (GOLDOC) Peter Beattie AC, menadżer generalna Longines Australia Amelia Michael, były sprinter Matt Shirvington oraz maskotka GC2018 – Borobi.

Przewodniczący GOLDOC Peter Beattie AC powiedział: „Organizacja niezapomnianych igrzysk nie może się obejść bez uznanego na całym świecie doświadczenia firmy Longines w chronometrażu sportowym, podawaniu punktacji i wyników. Zmaganiom tysięcy sportowców w kilkunastu dyscyplinach towarzyszyć będzie firma Longines, precyzyjnie mierząc czas oraz podając punktację na potrzeby ogólnoświatowej transmisji i dostarczając oficjalne wyniki wszystkich eliminacji, meczów i finałów przez cały czas trwania Igrzysk GC2018”.

Przyjaciółka marki Longines Amy Pejkovic przyznała, że reprezentowanie marki na Igrzyskach Wspólnoty Narodów Gold Coast 2018 to dla niej zaszczyt.

„Bardzo się cieszę na współpracę z Longines przy okazji Igrzysk GC2018. Obecnie ciężko trenuję i staram się o miejsce w składzie reprezentującym Australię w Gold Coast w przyszłym roku. Szansa na udział w Igrzyskach organizowanych we własnym kraju zdarza się raz w życiu, dlatego walka o miejsce w reprezentacji Australii będzie bardzo zażarta. Wszyscy fani australijskiego sportu nie mogą się już doczekać rozpoczęcia Igrzysk Wspólnoty Narodów”, powiedziała Amy Pejkovic.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej Św. Piusa w Banyo pomogły Camowi McEvoyowi i Amy Pejkovic w zdjęciu 11-metrowej granatowej, jedwabnej płachty zakrywającej zegar Longines, który będzie odliczał dni, godziny i minuty do rozpoczęcia Igrzysk GC2018.

Juan-Carlos Capelli, wiceprezes Longines i szef ds. marketingu międzynarodowego, powiedział: „Marka Longines z przyjemnością objęła rolę Oficjalnego Partnera Igrzysk Wspólnoty Narodów Gold Coast 2018, jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. Jesteśmy dumni z faktu, że organizatorzy obdarzyli naszą markę zaufaniem i wybrali nas na Oficjalnego Sędziego Czasowego wszystkich zawodów odbywających się w ramach trwających 11 dni Igrzysk. Z niecierpliwością czekamy na te wszystkie godne podziwu osiągnięcia sportowe, szczególnie w lekkiej atletyce, gimnastyce, rugby 7 i tenisie stołowym, czyli w dyscyplinach, których jesteśmy partnerem w czasie Igrzysk Wspólnoty Narodów”.

2018 commonwealth games; 175 days; countdown unveiled;pic5
Kalendarz
2017
2018
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.