Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hant ja ru th tr

Search

Arina i Dina Averina

Gimnastyka
2017-11-22

Longines z dumą wita nowe Ambasadorki Elegancji, Arinę i Dinę Averina.

Rosyjskie gimnastyczki rytmiczne, Arina i Dina Averina, zostały powitane jako członkinie rodziny Ambasadorów Elegancji firmy Longines. Urodzone 13 sierpnia 1998 r. bliźniaczki odkryły świat gimnastyki artystycznej w wieku czterech lat dzięki matce. Arina i Dina po raz pierwszy wzięły udział w międzynarodowych zawodach w 2011 r. na rosyjsko-chińskich Igrzyskach Młodzieżowych. Dina wywalczyła wtedy złoty medal, a Arina zdobyła piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej. Następnie gimnastyczki brały udział w licznych konkursach, między innymi w Międzynarodowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej 2015 w Corbeil-Essonnes, konkursie MTK Budapest 2015, międzynarodowym turnieju w Lizbonie w 2016 r. oraz finałach Grand Prix 2016 w Eilat. Siostry na wszystkich zawodach uzyskały znakomite wyniki i wywalczyły wiele nagród. Kilka medali zdobyły także podczas Światowych Igrzysk Sportowych 2017 we Wrocławiu oraz na 35 Mistrzostwach Świata w Gimnastyce Artystycznej w Pesaro. Marka Longines była Oficjalnym Partnerem i Sędzią Czasowym tego światowej klasy wydarzenia, podczas którego Dina zdobyła tytuł mistrzyni w wieloboju, a Arina ze srebrnym medalem uplasowała się zaraz za nią.

 

Dina i Arina Averina idealnie reprezentują wartości Longines oparte na skuteczności i elegancji. Od samego początku sportowej kariery w gimnastyce artystycznej bliźniaczki wykazują się niezwykłym talentem i osiągają doskonałe wyniki. Marka Longines wspiera najbardziej utalentowanych sportowców młodego pokolenia i z radością czeka na rozwój obiecującej kariery dwóch gimnastyczek.

 

Marka Longines po raz pierwszy związała się ze światem gimnastyki w 1912 roku, kiedy to wprowadziła na rynek innowacyjny elektromechaniczny system pomiaru czasu. Od ponad dwudziestu pięciu lat marka jest Oficjalnym Partnerem oraz Oficjalnym Sędzią Czasowym podczas zawodów gimnastyki artystycznej i sportowej organizowanych przez Międzynarodową Federację Gimnastyczną.

Arina and Dina Averina; Ambassadors of Elegance
longines timing background

Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.

www.longinestiming.com

Kalendarz

1st FIG Rythmic Gymnastic Junior World Championships

1st FIG Rythmic Gymnastic Junior World Championships

2019-07-19 - 2019-07-21

MOSCOW, Russia

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK