Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hant ja ru th tr

Search

Arina i Dina Averina

Gimnastyka
2017-11-22

Longines z dumą wita nowe Ambasadorki Elegancji, Arinę i Dinę Averina.

Rosyjskie gimnastyczki rytmiczne, Arina i Dina Averina, zostały powitane jako członkinie rodziny Ambasadorów Elegancji firmy Longines. Urodzone 13 sierpnia 1998 r. bliźniaczki odkryły świat gimnastyki artystycznej w wieku czterech lat dzięki matce. Arina i Dina po raz pierwszy wzięły udział w międzynarodowych zawodach w 2011 r. na rosyjsko-chińskich Igrzyskach Młodzieżowych. Dina wywalczyła wtedy złoty medal, a Arina zdobyła piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej. Następnie gimnastyczki brały udział w licznych konkursach, między innymi w Międzynarodowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej 2015 w Corbeil-Essonnes, konkursie MTK Budapest 2015, międzynarodowym turnieju w Lizbonie w 2016 r. oraz finałach Grand Prix 2016 w Eilat. Siostry na wszystkich zawodach uzyskały znakomite wyniki i wywalczyły wiele nagród. Kilka medali zdobyły także podczas Światowych Igrzysk Sportowych 2017 we Wrocławiu oraz na 35 Mistrzostwach Świata w Gimnastyce Artystycznej w Pesaro. Marka Longines była Oficjalnym Partnerem i Sędzią Czasowym tego światowej klasy wydarzenia, podczas którego Dina zdobyła tytuł mistrzyni w wieloboju, a Arina ze srebrnym medalem uplasowała się zaraz za nią.

 

Dina i Arina Averina idealnie reprezentują wartości Longines oparte na skuteczności i elegancji. Od samego początku sportowej kariery w gimnastyce artystycznej bliźniaczki wykazują się niezwykłym talentem i osiągają doskonałe wyniki. Marka Longines wspiera najbardziej utalentowanych sportowców młodego pokolenia i z radością czeka na rozwój obiecującej kariery dwóch gimnastyczek.

 

Marka Longines po raz pierwszy związała się ze światem gimnastyki w 1912 roku, kiedy to wprowadziła na rynek innowacyjny elektromechaniczny system pomiaru czasu. Od ponad dwudziestu pięciu lat marka jest Oficjalnym Partnerem oraz Oficjalnym Sędzią Czasowym podczas zawodów gimnastyki artystycznej i sportowej organizowanych przez Międzynarodową Federację Gimnastyczną.

Arina and Dina Averina; Ambassadors of Elegance
longines timing background
Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.
www.longinestiming.com
Kalendarz
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
facebook picture
Dodaj do mojego kalendarza
FIG EnBW DTB-Pokal All-Around World Cup 2019
2019-03-16 - 2019-03-17
STUTTGART, Germany
Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!
Proszę wybrać inny zegarek do porównania. Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki
Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga
Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji
OK
Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt? Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?
Anuluj
OK