Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Gonitwy Belmont Stakes i Longines Just A Game Stakes

Wyścigi konne
2018-06-09

Longines sędzią czasowym podczas gonitwy Belmont Stakes i Triple Crown dla Justify

W 1919 roku Sir Barton wygrał gonitwę Kentucky Derby, Preakness Stakes i Belmont Stakes, co do dziś uznawane jest za niesamowite osiągnięcie dla konia wyścigowego. Niemal sto lat później marka Longines miała zaszczyt odpowiadać za pomiar czasu wygranej wałacha Justify w gonitwie Belmont Stakes, co przyniosło mu Potrójną Koronę, dotąd przyznaną jedynie dwanaście razy.

 

Jako oficjalny chronometrażysta i dostawca oficjalnego zegarka gonitwy Belmont Stakes Longines nagrodziło właścicieli, trenera i dżokeja Justify zegarkami wręczonymi przez Juana-Carlosa Capelli, wiceprezesa i dyrektor marketingu międzynarodowego marki Longines. Eleganckie czasomierze szwajcarskiej marki otrzymali również właściciel, trener i dżokej klaczy A Raving Beauty, która wygrała gonitwę Longines Just A Game Stakes, drugi z wyścigów rozegranych tego dnia.

 

Szwajcarski producent zegarków zorganizował w Parku Belmont doroczny konkurs elegancji na cześć ponadczasowej elegancji związanej ze światem wyścigów konnych. Uczestniczące w pokazie panie przeszły po wybiegu pod czujnym okiem panelu sędziowskiego złożonego z celebrytów, którego członkowie wytypowali najbardziej stylową damę i uhonorowali ją zegarkiem Longines z linii Master Collection, ciekawym modelem ze wspaniałą niebieską tarczą i diamentowymi indeksami.

 

Pasja marki Longines do sportów konnych sięga roku 1878, kiedy to firma wyprodukowała chronograf z grawerunkiem dżokeja na wierzchowcu. Obecny na amerykańskich torach wyścigowych już od 1881 roku był on niezwykle popularny wśród dżokejów i miłośników koni oraz umożliwił dokonywanie pomiaru czasu podczas wydarzeń z sekundową dokładnością. W 1886 roku korzystała z niego większość sędziów sportowych w Nowym Jorku. Oprócz współpracy z Belmont Stakes, marka Longines pełni też rolę oficjalnego partnera i chronometrażysty gonitwy Kentucky Derby oraz partnera tytularnego gonitwy Kentucky Oaks rozgrywanej każdego roku na początku maja. To nie koniec powiązań szwajcarskiej marki z gonitwami płaskimi w USA – Longines jest też oficjalnym chronometrażystą mistrzostw świata Breeders’ Cup, które w tym roku odbędą się na hipodromie Churchill Downs.

 

Oficjalne zegarki gonitwy Belmont Stakes

 

Laureatka Nagrody Elegancji Longines otrzymała oficjalny zegarek tegorocznej gonitwy Longines Belmont Stakes, damski model z linii Master Collection. Elegancki czasomierz z niebieską tarczą, diamentowymi indeksami i bransoletą z polerowanej stali nierdzewnej stanowił doskonały upominek dla stylowej damy. Mechanizm z automatycznym naciągiem i rezerwą naciągu gwarantuje, że precyzją i wysoką jakością zegarek dorównuje swojej powierzchownej elegancji.

 

Oficjalnym zegarkiem gonitwy Belmont Stakes został model Conquest V.H.P. (Very High Precision) stanowiący najdoskonalsze rozwinięcie technologii kwarcowej i łączący w sobie wysoką precyzję, dopracowanie techniczne, sportowy design i niepowtarzalną elegancję marki. Wyjątkowy mechanizm czasomierza znany jest z wysokiego jak na zegarek analogowy stopnia precyzji (± 5 sekund na rok) oraz możliwości resetowania wskazówek po uderzeniu lub narażeniu na działanie pola magnetycznego. Do tych atrakcyjnych funkcji, stanowiących o wyjątkowości mechanizmu, należy jeszcze dodać baterię o bardzo długiej żywotności oraz wieczny kalendarz.

Horse Racing; Belmont stakes & Longines Just A Game; Justify; Mike Smith; Triple Crown
Custom bloc background
a horse magazine
by Longines

Longines’ passion for equestrian sport dates back to 1878, when it produced a chronograph engraved with a jockey and his mount. Three years later, it can be found on American racecourses, adopted by horse enthusia­sts. In 1912, the company partnered for the first time with an international show jumping competition. Today Longines’ involvement in equestrian sports includes show-jumping, flat racing, endurance, driving, dressage and eventing competitions.


Discover the Blue Horse
Kalendarz
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
Longines International Jockeys’ Championship; 2018; Horse Racing
Dodaj do mojego kalendarza
LHKIR Gala Dinner; World Best Jockey Awards; Hong Kong; 2018
Dodaj do mojego kalendarza
Longines Hong Kong International Races; 2018
Dodaj do mojego kalendarza
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Sty.

Dodano produkt do porównania!
Proszę wybrać inny zegarek do porównania. Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki
Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga
Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji
OK
Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt? Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?
Anuluj
OK