Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Gonitwy Belmont Stakes i Longines Just A Game Stakes

Wyścigi konne
2018-06-09

Longines sędzią czasowym podczas gonitwy Belmont Stakes i Triple Crown dla Justify

W 1919 roku Sir Barton wygrał gonitwę Kentucky Derby, Preakness Stakes i Belmont Stakes, co do dziś uznawane jest za niesamowite osiągnięcie dla konia wyścigowego. Niemal sto lat później marka Longines miała zaszczyt odpowiadać za pomiar czasu wygranej wałacha Justify w gonitwie Belmont Stakes, co przyniosło mu Potrójną Koronę, dotąd przyznaną jedynie dwanaście razy.

 

Jako oficjalny chronometrażysta i dostawca oficjalnego zegarka gonitwy Belmont Stakes Longines nagrodziło właścicieli, trenera i dżokeja Justify zegarkami wręczonymi przez Juana-Carlosa Capelli, wiceprezesa i dyrektor marketingu międzynarodowego marki Longines. Eleganckie czasomierze szwajcarskiej marki otrzymali również właściciel, trener i dżokej klaczy A Raving Beauty, która wygrała gonitwę Longines Just A Game Stakes, drugi z wyścigów rozegranych tego dnia.

 

Szwajcarski producent zegarków zorganizował w Parku Belmont doroczny konkurs elegancji na cześć ponadczasowej elegancji związanej ze światem wyścigów konnych. Uczestniczące w pokazie panie przeszły po wybiegu pod czujnym okiem panelu sędziowskiego złożonego z celebrytów, którego członkowie wytypowali najbardziej stylową damę i uhonorowali ją zegarkiem Longines z linii Master Collection, ciekawym modelem ze wspaniałą niebieską tarczą i diamentowymi indeksami.

 

Pasja marki Longines do sportów konnych sięga roku 1878, kiedy to firma wyprodukowała chronograf z grawerunkiem dżokeja na wierzchowcu. Obecny na amerykańskich torach wyścigowych już od 1881 roku był on niezwykle popularny wśród dżokejów i miłośników koni oraz umożliwił dokonywanie pomiaru czasu podczas wydarzeń z sekundową dokładnością. W 1886 roku korzystała z niego większość sędziów sportowych w Nowym Jorku. Oprócz współpracy z Belmont Stakes, marka Longines pełni też rolę oficjalnego partnera i chronometrażysty gonitwy Kentucky Derby oraz partnera tytularnego gonitwy Kentucky Oaks rozgrywanej każdego roku na początku maja. To nie koniec powiązań szwajcarskiej marki z gonitwami płaskimi w USA – Longines jest też oficjalnym chronometrażystą mistrzostw świata Breeders’ Cup, które w tym roku odbędą się na hipodromie Churchill Downs.

 

Oficjalne zegarki gonitwy Belmont Stakes

 

Laureatka Nagrody Elegancji Longines otrzymała oficjalny zegarek tegorocznej gonitwy Longines Belmont Stakes, damski model z linii Master Collection. Elegancki czasomierz z niebieską tarczą, diamentowymi indeksami i bransoletą z polerowanej stali nierdzewnej stanowił doskonały upominek dla stylowej damy. Mechanizm z automatycznym naciągiem i rezerwą naciągu gwarantuje, że precyzją i wysoką jakością zegarek dorównuje swojej powierzchownej elegancji.

 

Oficjalnym zegarkiem gonitwy Belmont Stakes został model Conquest V.H.P. (Very High Precision) stanowiący najdoskonalsze rozwinięcie technologii kwarcowej i łączący w sobie wysoką precyzję, dopracowanie techniczne, sportowy design i niepowtarzalną elegancję marki. Wyjątkowy mechanizm czasomierza znany jest z wysokiego jak na zegarek analogowy stopnia precyzji (± 5 sekund na rok) oraz możliwości resetowania wskazówek po uderzeniu lub narażeniu na działanie pola magnetycznego. Do tych atrakcyjnych funkcji, stanowiących o wyjątkowości mechanizmu, należy jeszcze dodać baterię o bardzo długiej żywotności oraz wieczny kalendarz.

Horse Racing; Belmont stakes & Longines Just A Game; Justify; Mike Smith; Triple Crown
Custom bloc background
a horse magazine
by Longines

Pasja Longines do sportów jeździeckich sięga 1878 roku, gdy marka wyprodukowała chronograf z grawerunkiem dżokeja i jego wierzchowca. Trzy lata później, model ten był popularny wśród entuzjastów koni na amerykańskich torach wyścigowych. W 1912 roku firma po raz pierwszy wcieliła się w rolę partnera międzynarodowego konkursu w skokach przez przeszkody. Dziś zaangażowanie Longines w świecie sportów jeździeckich obejmuje zawody w skokach przez przeszkody, wyścigi krótko i długodystansowe, a także WKKW.


Discover the Blue Horse
Kalendarz
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
White Turf - 1-szy dzień wyścigów; Wyścigi konne 2019
Dodaj do mojego kalendarza
White Turf - 1-szy dzień wyścigów
2019-02-03 - 2019-02-03
ST. MORITZ, Switzerland
Gonitwa White Turf – drugi dzień wyścigów; Wyścigi konne 2019
Dodaj do mojego kalendarza
Gonitwa White Turf – drugi dzień wyścigów
2019-02-10 - 2019-02-10
ST. MORITZ, Switzerland
White Turf - 3rd Raceday; Horse Racing; 2019
Dodaj do mojego kalendarza
White Turf - 3rd Raceday
2019-02-17 - 2019-02-17
ST. MORITZ, Switzerland
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Mar.

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!
Proszę wybrać inny zegarek do porównania. Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki
Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga
Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji
OK
Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt? Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?
Anuluj
OK