Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Mistrzostwa świata Breeders' Cup — Longines Breeders' Cup Distaff i Longines Breeders' Cup Turf

Wyścigi konne
2018-11-03

Longines pełni funkcję sędziego czasowego Mistrzostw Świata 2018 Breeders’ Cup w Louisville

W piątek 2 listopada i w sobotę 3 listopada marka Longines pełniła rolę oficjalnego partnera, sędziego czasowego i dostawcy zegarka podczas 35. Mistrzostw Świata Breeders’ Cup rozgrywanych w Louisville w stanie Kentucky (USA). Do rywalizacji podczas mistrzostw Breeders’ Cup, przez wielu uznawanych za najważniejszą serię wyścigów koni czystej rasy w roku, stają najlepsze konie i najznamienitszy hodowcy, trenerzy i właściciele z całego świata.

 

Marka ze skrzydlatą klepsydrą w logo miała zaszczyt mierzyć czas zwycięskiego ogiera Accelerate podczas sobotniego wyścigu Breeders’ Cup Classic mającego miejsce na prestiżowym torze Churchill Downs. Marka Longines była także partnerem tytularnym rozgrywanych w sobotę wyścigów Longines Breeders’ Cup Distaff i Longines Breeders’ Cup Turf, co podkreśliło jej długoletnie zaangażowanie w świat jeździectwa. Wszyscy właściciele, hodowcy, trenerzy i dżokeje tryumfujący w gonitwach Breeders’ Cup Classic, Breeders’ Cup Distaff i Breeders’ Cup Turf otrzymali przepiękne czasomierze Longines wręczone im osobiście przez przedstawicieli marki Longines.

 

Ponadto marka zorganizowała weekendowy konkurs Longines Prize for Elegance na torze Churchill Downs. Uosabiał on przyświecające marce motto „Elegance is an Attitude”. Poszukiwał indywidualnej ekspresji stylu, nagradzając eleganckim czasomierzem Longines tych z uczestników mistrzostw Breeder’s Cup, którzy wyróżnili się dystynkcją, wyrafinowaniem i pewnością siebie.

 

Widzowie tych światowej klasy wyścigów jeździeckich mieli okazję podziwiać oficjalny zegarek wydarzenia, szykowny model Conquest V.H.P z niebieskim cyferblatem.

 

Zegarek Conquest V.H.P.:

Nowy zegarek Conquest V.H.P. (Very High Precision) stworzony przez Longines stanowi najdoskonalsze wcielenie precyzyjnych zegarków kwarcowych. Został oparty na technologii odmierzania czasu opracowanej przez szwajcarską markę. Wyposażono go w mechanizm skonstruowany przez firmę ETA wyłącznie dla Longines. Mechanizm zegarka Conquest V.H.P. wyróżnia wysoki stopień precyzji jak na zegarek analogowy (± 5 sekund na rok) oraz możliwość zerowania wskazówek po uderzeniu lub narażeniu na działanie pola magnetycznego dzięki zastosowaniu systemu GPD (wykrywanie pozycji mechanizmu). Atrakcyjną stylistykę zegarków Longines uzupełniają dodatkowo niewiarygodna żywotność baterii oraz wieczny kalendarz.

Breeders' Cup World Championships -  Longines Breeders' Cup Distaff; Longines Breeders' Cup Turf; 2018

a horse magazine
by Longines

Pasja Longines do sportów jeździeckich sięga 1878 roku, gdy marka wyprodukowała chronograf z grawerunkiem dżokeja i jego wierzchowca. Trzy lata później, model ten był popularny wśród entuzjastów koni na amerykańskich torach wyścigowych. W 1912 roku firma po raz pierwszy wcieliła się w rolę partnera międzynarodowego konkursu w skokach przez przeszkody. Dziś zaangażowanie Longines w świecie sportów jeździeckich obejmuje zawody w skokach przez przeszkody, wyścigi krótko i długodystansowe, a także WKKW.


Discover the Blue Horse
Kalendarz
Longines Sagaro Stakes; Wyścigi konne 2019
Dodaj do mojego kalendarza

Longines Sagaro Stakes 2019

2019-05-01 - 2019-05-01
ASCOT, United Kingdom
Longines Kentucky Oaks i Kentucky Derby, Longines Churchill Distaff Turf Mile; Wyścigi konne 2019
Dodaj do mojego kalendarza
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Cze.

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK