Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr

Search

Longines Ambassador of Elegance; Aaron Kwok; Marina Bay Sands Boutique; Singapore
2019-02-19
Firma
Longines Ambassador of Elegance, Aaron Kwok unveiled Marina Bay Sands Boutique in Singapore

Longines celebrated the relocation of its Singapore Marina Bay Sands Boutique in the presence of Longines Ambassador of Elegance, Aaron Kwok. After the traditional ribbon cutting ceremony, guests were invited into the Boutique by Singaporean actress and host, Oon Shu An to experience the Boutique and share the moment with Aaron Kwok as he commemorated his presence with a poster signing ceremony.

Spanning over 1,000 square feet, the Boutique’s design strikes a balance in maintaining tradition with a modern touch. Natural marble stone was used on the façade of the Boutique, this matches the interior where clean, luminescent white walls are perfectly contrasted by the blend of lacquered wood furniture, leather and soft grey flooring.

The Boutique is completed with a Heritage corner with timepieces flown in from the brand’s museum in Saint-Imier, Switzerland and an Equestrian corner which pays tribute to the brand’s involvement with the elegant sport.

zobacz więcej
HydroConquest; wyjątkowe wydarzenie; Singapur; Aaron Kwok
2019-02-18
Firma
Longines eksploruje głębiny kolekcji HydroConquest przy okazji wyjątkowego wydarzenia w Singapurze, w towarzystwie Aarona Kwoka

Czerpiąc inspirację z fascynującego świata sportów wodnych, kolekcja HydroConquest stanowi połączenie dwóch znaków rozpoznawczych Longines: technicznej doskonałości z tradycyjną elegancją. Szwajcarski producent wybrał dach Fullerton Bay Hotel w Singapurze, z jego zapierającym dech w piersiach widokiem na morze oraz na słynny hotel Marina Bay Sands, aby zaprezentować nowe modele legendarnej linii czasomierzy sportowych, zachowującej tradycyjny styl zegarków do nurkowania.

 

Bezel nowych modeli HydroConquest został dodatkowo wyposażony we wkładkę z kolorowej ceramiki. To zaawansowane technicznie i odporne na zarysowania tworzywo podkreśla sportowy, nowoczesny charakter zegarków. Kolekcja HydroConquest została zainspirowana unikalnymi wyzwaniami związanymi z nurkowaniem. Zegarki z tej linii charakteryzują się wodoszczelnością do 300 metrów głębokości, posiadają jednokierunkowy pierścień obrotowy, przykręcaną koronkę i rewers koperty, ochronę na koronkę oraz podwójne składane zapięcie zabezpieczające i zintegrowane przedłużenie dla nurków.

 

 “W ciągu ostatnich lat zapotrzebowanie na zegarki sportowe, a w szczególności zegarki do nurkowania i do sportów wodnych, znacznie wzrosło” - tłumaczy Walter von Känel, Prezes Longines. “Niezmiernie cieszymy się z wprowadzenia na rynek naszych nowych modeli HydroConquest z ceramiką, które przyciągną uwagę aktywnych jednostek poszukujących oryginalnych, nowoczesnych czasomierzy.”

 

Po pojawieniu się na otwarciu nowego butiku Longines w Marina Bay Sands, Ambasador Elegancji Longines Aaron Kwok udał się na imprezę poświęconą HydroConquest. Ten wszechstronnie utalentowany artysta podzielił się swoją opinią na temat modeli HydroConquest. “Jako wielbiciel zegarków bardzo cenię sobie ceramiczną wkładkę pierścienia. Te zegarki odznaczają się sportowym kształtem i eleganckim stylem, co sprawia, że pasują do codziennego ubioru i nadają się na każdą okazję. Odświeżony design nowych modeli HydroConquest to doskonałe uzupełnienie każdej garderoby”

 

Oprócz aktualnej kolekcji z aluminiową wkładką pierścienia, ceramiczna wkładka nowych modeli HydroConquest dostępna jest w kilku kolorach, które z pewnością upiększą nadgarstki wszystkich wielbicieli wodnych sportów. Są to kolory niebieski, czarny lub szary, wyposażone w tarczę tworzącą harmonijną całość z ceramiczną wkładką pierścienia i gumowym paskiem, podczas gdy wersja metalowa oferuje wyjątkowo efektowną kombinację polerowanej i szczotkowanej stali. Dostępne w dwóch rozmiarach (41 mm i 43 mm)czasomierze HydroConquest proponowane są w wariancie z trzema wskazówkami i z kalendarzem lub z chronografem.

zobacz więcej
Oldestwatch, Poland,
2019-02-01
Firma
Najstarszy zegarek Longines w Polsce pochodzi z 1871 roku

Do konkursu Longines „Poszukiwanie najstarszego zegarka w Polsce” zostało zgłoszonych ponad 300 zegarków. Po weryfikacji zgłoszeń w siedzibie firmy Longines w St. Imier zostało wybranych dziesięć najstarszych zegarków Longines w Polsce:
 

1. nr seryjny 16097 – rok produkcji 1871
2. nr seryjny 31998 – rok produkcji 1872
3. nr seryjny 72935 – rok produkcji 1874
4. nr seryjny 75412 – rok produkcji 1878
5. nr seryjny 107447 – rok produkcji 1878
6. nr seryjny 120571 – rok produkcji 1878
7. nr seryjny 134976 – rok produkcji 1879
8. nr seryjny 304189 – rok produkcji 1884
9. nr seryjny 307121 – rok produkcji 1884
10. nr seryjny 358822 – rok produkcji 1885


%break%Dla właściciela najstarszego zegarka Longines w Polsce marka ufunduje wycieczkę do Szwajcarii do siedziby firmy Longines w St. Imier z wizytą w Muzeum firmy. Z kolei pierwsze 10. najstarszych zegarków otrzyma wyciąg z Muzeum Longines potwierdzający autentyczność zegarka.
 

Domem marki Longines od 1832 roku jest szwajcarskie miasteczko Saint-Imier. Wysoki poziom zegarmistrzowskiego rzemiosła Longines opiera się na poszanowaniu tradycji, zasad elegancji oraz dążeniu do jak najwyższej wydajności. Longines od pokoleń służy jako oficjalny chronometrażysta imprez sportowych o randze światowej oraz jest cenionym partnerem międzynarodowych federacji sportowych. Marka jest znana z wyjątkowej elegancji swoich czasomierzy. Dzięki bogatej kolekcji dokumentów w archiwach Longines w St. Imier możemy odtworzyć historię relacji handlowych Longines w Polsce. Pierwsze kontakty handlowe miały miejsce w Warszawie i rozpoczęły się w 1888 roku z domem handlowym Isaac Hirsch's Sohn. 

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!
Proszę wybrać inny zegarek do porównania. Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki
Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga
Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji
OK
Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt? Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?
Anuluj
OK