Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

kolekcja Conquest V.H.P.; Portugalia
2018-06-28
Firma
Longines oficjalnie wprowadza kolekcję Conquest V.H.P. w Portugalii

W środę 27 czerwca 2018 r. Longines wprowadził do sprzedaży kolekcję Conquest V.H.P w Portugalii, w eleganckim obserwatorium w Lizbonie. Zegarek ten stanowi najnowsze osiągnięcie na polu technologii kwarcowej, łącząc w sobie wysoką precyzję, dopracowanie techniczne, sportowy design i niepowtarzalną elegancję marki. Wydarzenie to było także okazją dla marki Longines do zaproszenia gości na fascynująca podróż przez firmową historię mechanizmów kwarcowych, pełną innowacji technicznych i nowych funkcji.

zobacz więcej
Longines; inaugurates; Painting the races; patron
2018-06-16
Firma
Longines otwiera wystawę malarstwa „Painting the Races”

Wystawa malarstwa „Painting the Races”, którą można zwiedzać od 16 czerwca do 14 października w Salle du Jeu de Paume, prezentuje wyjątkowe dzieła o tematyce związanej z wyścigami konnymi, które powstały w okresie od końca XVIII do końca XIX wieku. Wystawa obejmuje obrazy trzech malarzy: George'a Stubbsa, Théodore'a Géricaulta oraz Edgara Degasa. Dobór prezentowanych dzieł znakomicie oddaje wartości bliskie marce Longines, do których należą tradycja, elegancja i doskonałość. Tradycja stanowi dla szwajcarskiego producenta fundament, na którym buduje swoją przyszłość. To samo dotyczy malarzy, których obrazy można podziwiać w czasie wystawy: Degas, artysta współczesny początkom marki Longines, jako kontynuator twórczości swoich poprzedników, Stubbsa i Géricaulta, stworzył jedne z najwspanialszych obrazów ukazujących wyścigi konne. Ponadto okazały zamek w Chantilly, jak również gonitwy uwiecznione na płótnie, doskonale ilustrują elegancję będącą nieodłącznym elementem marki. Doskonałość z kolei odnosi się tak do artysty i zegarmistrza, jak też konia oraz jeźdźca.

zobacz więcej
Philipp Boy; Longines Family
2018-06-07
Firma
Firma Longines wita Philippa Boya w swoich szeregach

Firma Longines pragnie z dumą ogłosić, że Philipp Boy, były niemiecki gimnastyk, dołączył do grona prestiżowej rodziny Longines. Łącząc nieuchwytną grację z harmonią ruchów, które wiernie oddają naturę jego dyscypliny sportowej, Philipp Boy idealnie wpisuje się w motto firmy Longines: „Elegancja to styl życia”.

 

Philipp Boy był członkiem brązowych drużyn mistrzostw świata w gimnastyce sportowej z 2007 i 2010 roku. Ponadto zdobył dwa srebrne medale z rzędu na mistrzostwach świata w gimnastyce sportowej w wieloboju (w 2010 i 2011 roku). W 2010 roku w Stuttgarcie zdobył Nagrodę Elegancji Longines, która wyróżnia sportowców z największym urokiem emocjonalnym, prezentujących również wdzięk i wrodzoną elegancję.

 

Na poziomie europejskim zdobył złoty medal na mistrzostwach Europy – drużynowy i w wieloboju (w 2011 i 2011 roku), dwa srebrne medale – drużynowy i w ćwiczeniach na drążku (w 2008 i 2011 roku) oraz brązowy medal w ćwiczeniach na drążku (w 2010 roku).

 

Obecnie Philipp Boy mieszka z rodziną w Berlinie. Pracuje jako prezenter i ekspert sportowy, a także niezależny doradca finansowy.

 

Ta nowa współpraca odzwierciedla długotrwałe zaangażowanie firmy Longines w gimnastykę sportową i artystyczną, ponieważ marka jest oficjalnym partnerem i chronometrażystą mistrzostw świata w gimnastyce sportowej oraz mistrzostw świata w gimnastyce artystycznej organizowanych przez Międzynarodową Federację Gimnastyczną. Firma Longines odpowiada za zapewnienie odpowiednich systemów oraz personelu potrzebnych do pomiaru czasu, prezentacji wyników oraz przetwarzania danych (list startowych, wyników i medali) i wyświetlania ich na ekranach, w systemach komentatorów, a także w stacjach telewizyjnych transmitujących dane wydarzenie.

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK