Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

new opening, boutique malasya
2017-07-11
Firma
Longines otwiera nowy butik w centrum handlowym Suria KLCC

Zajmujący blisko 75 metrów kwadratowych butik został urządzony w taki sposób, by potęgował wyjątkowe wrażenia z zakupów, otaczając klientów elegancją. Przestrzeń ta przejęła architekturę spotykaną w butikach Longines na całym świecie, a więc obecność wytworności i elegancji w najdrobniejszych szczegółach ilustrujących firmowe motto, które przypomina, że „elegancja to styl życia”.

Klientów wchodzących do butiku wita zajmujący całą wysokość ściany plakat przedstawiający Ambasadorkę Elegancji Longines, Kate Winslet, z kolei główną ścianę ożywia sporych rozmiarów ekran pozwalający zagłębić się w niespotykany wcześniej sposób w świat Longines oraz 185-letnią tradycję zegarmistrzowską marki.

Zgodnie z duchem marki, dla której elegancja jest najważniejsza, ekspozycja została zagospodarowana w sposób równie bezkompromisowy, jak prezentowane w niej czasomierze. Nowy butik wyróżnia się eleganckim, gościnnym i spokojnym wnętrzem, które łączy w harmonijną całość tradycyjne materiały, takie jak lakierowane panele drewniane prezentujące dobrze znane logo w postaci uskrzydlonej klepsydry, prasowana skóra i polerowany marmur, ze starannie dobranymi meblami i wyposażeniem.

%break%

Znalazło się w nim także specjalne miejsce na kolekcję Longines Equestrian, która stanowi inspirowane legendarnymi elementami świata zawodów hippicznych ukoronowanie zaangażowania Longines w jeździectwo oraz zobowiązania marki wobec pań będących jej klientami. Oddzielna ekspozycja przyciąga uwagę śmiałym wzornictwem i pozwala klientom podziwiać różne czasomierze z kolekcji Longines Equestrian .

Długo wyczekiwany sklep umożliwia również miłośnikom i kolekcjonerom zegarków poznanie bogatej historii marki, ponieważ prezentowane są w nim jedne z najwspanialszych zegarków z historycznej kolekcji Longines, które zwykle znajdują się w Muzeum Longines w siedzibie głównej firmy w szwajcarskim miasteczku Saint-Imier. W nowym butiku wyeksponowano dziewięć zegarków kieszonkowych pochodzących z XIX wieku, podkreślając w ten sposób doskonałość czasomierzy Longines, zarówno pod względem mechanicznym, jak i estetycznym. Za ukłon w stronę malezyjskich miłośników marki można uznać możliwość obejrzenia filmu przedstawiającego wspaniałą historię Longines.

Ekskluzywna strefa VIP zapewnia klientom wygodę i prywatność podczas poznawania marki i poszczególnych kolekcji zegarków. W butiku prezentowany jest szeroki asortyment kolekcji czasomierzy Longines, w tym Longines DolceVita, Longines Master, Conquest Classic oraz modele z serii Heritage, które umieszczono w wolnostojących gablotach, dzięki czemu entuzjaści zegarków mogą z łatwością poruszać się po sklepie, mogąc bez przeszkód podziwiać współczesne i klasyczne modele.                                                                                                              

Nowy butik Longines stanowi nowoczesną interpretację tradycyjnych wartości wyznawanych przez markę oraz blisko dwóch stuleci rozwijania przez nią rzemiosła. Każde otwarcie nowego butiku to dla Longines doskonała okazja do przedstawienia z różnych stron pasji, jaką darzy elegancję i nieustanną innowację.

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK