Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Edwina Tops-Alexander na koniu California wygrały finał wieńczący zawody Longines Masters w Paryżu

Skoki przez przeszkody
2018-12-02

Po czterech dniach emocjonujących wydarzeń paryskie zawody Longines Masters zakończyły się niesamowitą wygraną Australijki, Edwiny Tops-Alexander, na koniu California. Na podium dołączyli do nich: włoski jeździec Alberto Zorzi na koniu Contanga 3, a za nim Irlandczyk Denis Lynch na koniu The Sinner. W tym wydarzeniu o międzynarodowej renomie, które odbyło się w centrum wystawienniczym Paris-Nord Villepinte, triumfowali także Kevin Staut oraz Ayade de Septon et HDC na własnym terenie, w zorganizowanym w piątek wyścigu Longines Speed Challenge. Rodacy zwycięzcy, Julien Epaillard na koniu Safari d’Auge oraz Simon Delestre na koniu Chadino, zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Firma Longines miała również przyjemność uczestniczyć w wyścigu Riders Masters Cup w charakterze partnera fundatora. W sobotę wieczór w tym innowacyjnym konkursie skoków przez przeszkody starły się dwie główne potęgi jeździeckie, Stany Zjednoczone i Europa, w nowej formie – pojedynku. W wyniku tej rozgrywki górą okazała się być Europa i to ona zdobyła tytuł. Rozgrywka rewanżowa odbędzie się podczas Longines Masters w Nowym Jorku 27 kwietnia 2019.

Szwajcarska marka okazała również wsparcie organizacji JustWorld International w ramach realizowanej w czasie Longines Grand Prix akcji „Longines Clear the Jump”. Za każdym razem gdy zawodnicy pokonywali wyznaczone przez Longines przeszkody, finansowano 200 posiłków dla beneficjentów JustWorld International. Dzięki tej akcji, łącznie przekazano środki pozwalające na wydanie osobom potrzebującym aż 5 000 posiłków. Od początku współpracy wsparcie finansowe Longines umożliwiło przygotowanie ponad 265 tysięcy posiłków dla niedożywionych dzieci z całego świata.

W trakcie paryskich zawodów Longines Masters, marka miała przyjemność zaprezentować nowy model Conquest V.H.P. GMT Flash Setting jako oficjalny zegarek wydarzenia. Ten sportowy i elegancki czasomierz jest niezbędnym akcesorium dla każdego miłośnika podróży, ponieważ pozwala łatwo zmieniać strefy czasowe ręcznie, zgodnie z tradycją zegarmistrzostwa, lub za pomocą inteligentnego systemu „Flash Setting”, który nastawia zegarek dzięki sygnałom świetlnym ze smartfona. Zegarek wynosi precyzję na zupełnie nowy poziom, poszerzając ofertę czasomierzy Conquest V.H.P. „Very High Precision”, jako kolejny model po wersji z trzema wskazówkami i chronografie.

Ten model jest świetnym towarzyszem przygody Longines Masters, której kontynuacja odbędzie się w Hongkongu w dniach 15 – 17 lutego, a fantastyczna runda finałowa w Nowym Jorku w dniach 25 – 28 kwietnia 2019. Sezon 2018 – 2019 zapowiada się niezwykle emocjonująco!

Masters de Paris, Jumping; 2018,pic3

Kalendarz

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK