Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

HH Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Cup Presented by Longines; Endurance;  2019
2019-01-04
Wyścigi długodystansowe
HH Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Cup 2019 prezentowane przez Longines

Szwajcarski producent zegarków Longines miał zaszczyt patronować długodystansowym zawodom HH Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Cup jako oficjalny partner, chronometrażysta oraz dostawca oficjalnego zegarka wydarzenia. 160-kilometrowy wyścig, w którym wzięło udział kilka najsłynniejszych światowych nazwisk rajdów długodystansowych, wygrał książę dubajski, HH Sheikh Hamdan Bin Mohammed Al Maktoum. Patrick Aoun, kierownik marki Longines na rynek bliskowschodni, nagrodził pozostałych powiązanych z Jego Wysokością zwycięzców, między innymi Abdullę Ghanima Al Marriego (stajnia F3 Stables) i Khalifę Ghanima Al Marriego (trenera).

 

Oficjalnym zegarkiem zawodów został model z kolekcji Conquest V.H.P. „Very High Precision” to efekt najnowszych osiągnięć technologii kwarcowej, łączący w sobie wyjątkową precyzję, zaawansowaną technikę oraz sportowy design naznaczony niepowtarzalną elegancją marki. Wyposażony w niebieską tarczę model posiada wyjątkowy mechanizm znany z wysokiego jak na zegarek analogowy stopnia precyzji (± 5 sekund na rok) oraz możliwości zerowania wskazówek po uderzeniu zegarka lub wystawieniu go na działanie pola magnetycznego. Do tych atrakcyjnych funkcji, stanowiących o wyjątkowości mechanizmu, należy jeszcze dodać baterię o bardzo długiej żywotności oraz wieczny kalendarz.

zobacz więcej
Endurance Ride - Euston Park; 2018; Endurance
2018-08-18
Wyścigi długodystansowe
Rajd długodystansowy Euston Park 2018

W sobotę 18 sierpnia 2018 Shaheen Yayhya Shaheen Khalfan Almazrouei (ZEA) i jego koń Castlebar Tazzani zajęli pierwsze miejsce w 120-kilometrowym przejeździe czwartej odsłony zawodów w Euston Park. Za plecami zwycięzcy uplasowali się jego rodacy Salim Said Al Owais na Keeshan D’Aillas i Saeed Hamoud Saeed Al Khayari na As Arapey.

 

Longines pełni zaszczytną funkcję oficjalnego sędziego czasowego i dostawcy oficjalnego zegarka rajdów długodystansowych Euston Park 2018. Zawody obejmują wyścigi na trasie 80, 120 i 160 km oraz oferują najlepszym dżokejom i koniom z całego świata możliwość konkurowania w przepięknym Suffolk.

 

Z tej okazji szwajcarska marka zegarków Longines z przyjemnością wręczyła zwycięzcy elegancki czasomierz Longines.

 

Oficjalnym zegarkiem zawodów długodystansowych HH Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Cup Festival był model z kolekcji Record, łączący klasyczną elegancję z doskonałością i aspirujący do miana flagowego produktu marki.

zobacz więcej
HH Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Cup Presented by Longines; Dubai
2018-01-11
Wyścigi długodystansowe
W Dubaju Longines zaprezentował puchar zawodów HH Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Cup

Longines, renomowany szwajcarski producent zegarków, zaprezentował kolejną udaną edycję wyścigu HH Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Cup, która odbyła się 6 stycznia w Dubai International Endurance City. W międzynarodowym wydarzeniu wzięło udział wielu z najlepszych zawodników ze świata jazdy długodystansowej, rywalizujących na dystansie 160 km. Zawody rozpoczęły się o świcie w sobotę i składały się z pięciu etapów o coraz krótszej długości, na specjalnie wybudowanym torze Dubai International Endurance City. Zwycięzca, Saif Almazrouei, który jechał na Nopoli Del Ma, otrzymał elegancki zegarek Longines w uznaniu za swoje świetne wyniki.

 

Z okazji wyścigu Longines zaoferował publiczności możliwość zapoznania się z Oficjalnym Zegarkiem imprezy, modelem z kolekcji Longines Master Collection, z tarczą w kolorze sunray blue. Ta modna odmiana chromatyczna idealnie komponuje się z klasycznym i dyskretnym duchem tej kolekcji i jest uzupełniona niebieskim paskiem z aligatora.

zobacz więcej
Endurance Ride - Euston Park; Endurance; 2017; Salem Hamad Saeed Malhoof Al Kitbi
2017-09-07
Wyścigi długodystansowe
Rajd długodystansowy w Euston Park

W sobotę 19 sierpnia 2017 roku Salem Hamad Saeed Malhoof Al Kitbi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich jako pierwszy ukończył 160-kilometrową trasę czwartego rajdu w Euston Park.  Tym samym dołączył do sukcesu, jaki miesiąc temu odniósł jego rodak Mansour Saeed Mohd Al Faresi, wygrywając trzeci rajd.

 

Longines pełni zaszczytną funkcję oficjalnego chronometrażysty i dostawcy oficjalnego zegarka rajdów długodystansowych w Euston Park w 2017 roku. Zawody obejmują przejazdy na dystansie 80, 120 i 160 kilometrów i dają najlepszym jeźdźcom i koniom z całego świata możliwość współzawodniczenia w przepięknej scenerii hrabstwa Suffolk.%break%Oprócz tego emiracki zawodnik otrzymał z rąk Juana-Carlosa Capelli, wiceprezesa i dyrektora marketingu międzynarodowego marki Longines, elegancki zegarek Longines.

 

Oficjalnym zegarkiem zawodów długodystansowych HH Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Cup Festival został model należący do kolekcji Longines Master Collection. Czasomierz ten wyróżnia się jasnoniebieską tarczą i perfekcyjnie ilustruje zegarmistrzowski kunszt marki Longines.

zobacz więcej
Endurance rides, Longines, Euston park
2017-07-22
Wyścigi długodystansowe
Longines oficjalnym chronometrażystą i zegarkiem rajdu długodystansowego w Euston Park w 2017 r.

Longines z dumą pełni rolę oficjalnego chronometrażysty i zegarka podczas rajdu długodystansowego w Euston Park. Zawody obejmują wyścigi na trasie 80, 120 i 160 km oraz oferują najlepszym dżokejom i koniom z całego świata możliwość konkurowania w przepięknym Suffolk.

W sobotę 22 lipca 2017 r. Mansour Saeed Mohd Al Faresi (UAE) zdobył pierwsze miejsce w 160-kilometrowym wyścigu w Euston Park. Longines miało zaszczyt nagrodzić zwycięzcę eleganckim zegarkiem należącym do kolekcji Longines Master Collection, który był także oficjalnym zegarkiem tego wydarzenia.

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK