Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

FEI World Equestrian Games™ – Tryon

FEI World Equestrian Games
2018-09-23

Longines bierze udział w turnieju FEI World Equestrian Games™ 2018 na hipodromie Tryon

Szwajcarskiemu producentowi zegarków Longines przypadł w udziale zaszczyt uczestniczenia w długo wyczekiwanym turnieju FEI World Equestrian Games™, który odbędzie się w dniach 11-23 września 2018 roku na hipodromie Tryon International Equestrian Center w Mill Spring w Karolinie Północnej. Jako oficjalny partner, sędzia czasowy i dostawca oficjalnego zegarka multidyscyplinarnych zawodów gromadzących najlepszych zawodników z ponad 70 krajów, Longines nie może się doczekać bycia świadkiem wspaniałych osiągnięć sportowych. W czasie dwunastu dni zaciekłych zmagań miłośnicy sportów konnych z całego świata będą mogli cieszyć się pokazami mistrzowskich umiejętności w wielu różnych dyscyplinach. W pierwszym tygodniu turnieju publiczność będzie śledzić zmagania w kategoriach takich jak ujeżdżenie, wszechstronny konkurs konia wierzchowego, rajdy długodystansowe i ujeżdżenie w stylu western, natomiast na drugi tydzień zaplanowano pełne emocji skoki przez przeszkody, powożenie, paraujeżdżenie oraz woltyżerkę. Szwajcarska marka z największą przyjemnością wręczy eleganckie zegarki medalistom w każdej z dyscyplin.

 

W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia Longines zaprezentuje czasomierze z kolekcji Record, którą wybrano na oficjalną linię zegarków turnieju FEI World Equestrian Games™. Wszystkie modele z tej kolekcji, łączące w sobie klasyczną elegancję i doskonałe wykonanie, wyposażone są w silikonową sprężynę balansu o wyjątkowych właściwościach oraz posiadają certyfikat chronometru wydany przez szwajcarski Instytut Badań Chronometrycznych (COSC). Zegarki z kolekcji Record oraz pozostałych serii będzie można poznać bliżej w Butiku Longines zlokalizowanym w samym sercu hipodromu.

FEI World Equestrian GamesTM,Tryon 2018, equestrian games
Custom bloc background
a horse magazine
by Longines

Longines’ passion for equestrian sport dates back to 1878, when it produced a chronograph engraved with a jockey and his mount. Three years later, it can be found on American racecourses, adopted by horse enthusia­sts. In 1912, the company partnered for the first time with an international show jumping competition. Today Longines’ involvement in equestrian sports includes show-jumping, flat racing, endurance, driving, dressage and eventing competitions.


Discover the Blue Horse
Custom bloc background

Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.


www.longinestiming.com
Kalendarz
2018
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.