Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

FEI World Equestrian Games™ – Tryon

FEI World Equestrian Games
2018-09-23

Longines bierze udział w turnieju FEI World Equestrian Games™ 2018 na hipodromie Tryon

Szwajcarskiemu producentowi zegarków Longines przypadł w udziale zaszczyt uczestniczenia w długo wyczekiwanym turnieju FEI World Equestrian Games™, który odbędzie się w dniach 11-23 września 2018 roku na hipodromie Tryon International Equestrian Center w Mill Spring w Karolinie Północnej. Jako oficjalny partner, sędzia czasowy i dostawca oficjalnego zegarka multidyscyplinarnych zawodów gromadzących najlepszych zawodników z ponad 70 krajów, Longines nie może się doczekać bycia świadkiem wspaniałych osiągnięć sportowych. W czasie dwunastu dni zaciekłych zmagań miłośnicy sportów konnych z całego świata będą mogli cieszyć się pokazami mistrzowskich umiejętności w wielu różnych dyscyplinach. W pierwszym tygodniu turnieju publiczność będzie śledzić zmagania w kategoriach takich jak ujeżdżenie, wszechstronny konkurs konia wierzchowego, rajdy długodystansowe i ujeżdżenie w stylu western, natomiast na drugi tydzień zaplanowano pełne emocji skoki przez przeszkody, powożenie, paraujeżdżenie oraz woltyżerkę. Szwajcarska marka z największą przyjemnością wręczy eleganckie zegarki medalistom w każdej z dyscyplin.

 

W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia Longines zaprezentuje czasomierze z kolekcji Record, którą wybrano na oficjalną linię zegarków turnieju FEI World Equestrian Games™. Wszystkie modele z tej kolekcji, łączące w sobie klasyczną elegancję i doskonałe wykonanie, wyposażone są w silikonową sprężynę balansu o wyjątkowych właściwościach oraz posiadają certyfikat chronometru wydany przez szwajcarski Instytut Badań Chronometrycznych (COSC). Zegarki z kolekcji Record oraz pozostałych serii będzie można poznać bliżej w Butiku Longines zlokalizowanym w samym sercu hipodromu.

FEI World Equestrian GamesTM,Tryon 2018, equestrian games
Custom bloc background
a horse magazine
by Longines

Pasja Longines do sportów jeździeckich sięga 1878 roku, gdy marka wyprodukowała chronograf z grawerunkiem dżokeja i jego wierzchowca. Trzy lata później, model ten był popularny wśród entuzjastów koni na amerykańskich torach wyścigowych. W 1912 roku firma po raz pierwszy wcieliła się w rolę partnera międzynarodowego konkursu w skokach przez przeszkody. Dziś zaangażowanie Longines w świecie sportów jeździeckich obejmuje zawody w skokach przez przeszkody, wyścigi krótko i długodystansowe, a także WKKW.


Discover the Blue Horse
Custom bloc background

Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.


www.longinestiming.com
Kalendarz
2018
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!
Proszę wybrać inny zegarek do porównania. Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki
Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga
Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji
OK
Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt? Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?
Anuluj
OK