Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

FEI World Equestrian Games™ – Tryon

FEI World Equestrian Games
2018-09-23

Longines bierze udział w turnieju FEI World Equestrian Games™ 2018 na hipodromie Tryon

Szwajcarskiemu producentowi zegarków Longines przypadł w udziale zaszczyt uczestniczenia w długo wyczekiwanym turnieju FEI World Equestrian Games™, który odbędzie się w dniach 11-23 września 2018 roku na hipodromie Tryon International Equestrian Center w Mill Spring w Karolinie Północnej. Jako oficjalny partner, sędzia czasowy i dostawca oficjalnego zegarka multidyscyplinarnych zawodów gromadzących najlepszych zawodników z ponad 70 krajów, Longines nie może się doczekać bycia świadkiem wspaniałych osiągnięć sportowych. W czasie dwunastu dni zaciekłych zmagań miłośnicy sportów konnych z całego świata będą mogli cieszyć się pokazami mistrzowskich umiejętności w wielu różnych dyscyplinach. W pierwszym tygodniu turnieju publiczność będzie śledzić zmagania w kategoriach takich jak ujeżdżenie, wszechstronny konkurs konia wierzchowego, rajdy długodystansowe i ujeżdżenie w stylu western, natomiast na drugi tydzień zaplanowano pełne emocji skoki przez przeszkody, powożenie, paraujeżdżenie oraz woltyżerkę. Szwajcarska marka z największą przyjemnością wręczy eleganckie zegarki medalistom w każdej z dyscyplin.

 

W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia Longines zaprezentuje czasomierze z kolekcji Record, którą wybrano na oficjalną linię zegarków turnieju FEI World Equestrian Games™. Wszystkie modele z tej kolekcji, łączące w sobie klasyczną elegancję i doskonałe wykonanie, wyposażone są w silikonową sprężynę balansu o wyjątkowych właściwościach oraz posiadają certyfikat chronometru wydany przez szwajcarski Instytut Badań Chronometrycznych (COSC). Zegarki z kolekcji Record oraz pozostałych serii będzie można poznać bliżej w Butiku Longines zlokalizowanym w samym sercu hipodromu.

FEI World Equestrian GamesTM,Tryon 2018, equestrian games

a horse magazine
by Longines

Pasja Longines do sportów jeździeckich sięga 1878 roku, gdy marka wyprodukowała chronograf z grawerunkiem dżokeja i jego wierzchowca. Trzy lata później, model ten był popularny wśród entuzjastów koni na amerykańskich torach wyścigowych. W 1912 roku firma po raz pierwszy wcieliła się w rolę partnera międzynarodowego konkursu w skokach przez przeszkody. Dziś zaangażowanie Longines w świecie sportów jeździeckich obejmuje zawody w skokach przez przeszkody, wyścigi krótko i długodystansowe, a także WKKW.


Discover the Blue Horse

Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.


www.longinestiming.com
Kalendarz
 • 2018
 • Sty.
 • Lut.
 • Mar.
 • Kwi.
 • Maj
 • Cze.
 • Lip.
 • Sie.
 • Wrz.
 • Paź.
 • Lis.
 • Gru.
Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK