facebook-pixel [Skip to content]
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Świat Longines
picture Świat Longines
Firma
picture Firma

Mpumelelo Mjoka i Diana Lopez Leret zwycięzcami pierwszego dnia wyścigu Prix de Diane Longines

Wyścigi konne
2017-06-17

W tym roku program Prix de Diane Longines, którego marka zegarków jest oficjalnym partnerem, sędzią czasowym i producentem oficjalnego zegarka, rozrósł się i rozpoczął pierwszym dniem wyścigów w sobotę 17 czerwca. Następnego dnia odbywa się główny wyścig: Prix de Diane Longines, na którym pojawi się Ambasador Elegancji Longines Mikaela Shiffrin.

17. czerwca 2017 r. dżokej z Afryki Południowej Mpumelelo Mjoka dzięki swojemu talentowi wygrał wyścig Prix Longines Future Racing Stars na grzbiecie Beaupreau. Kobieta dżokej Diana Lopez Leret i klacz Beruska również jako pierwsze przekroczyły linię mety Prix de La Reine Marie-Amélie Longines.

Te dwie gonitwy pozwoliły podziwiać imponujące umiejętności jeździeckie młodych dżokejów i dżokejek pochodzących z różnych stron świata i zrzeszonych w międzynarodowej federacji jeździeckiej FEGENTRI, której oficjalnym partnerem jest właśnie szwajcarska marka.

W związku z tym marka miała ogromny zaszczyt nagrodzić obydwu zwycięzców eleganckimi zegarkami Longines jak również przyznać stypendium najmłodszemu zwycięzcy.

Widzowie wydarzenia mieli okazję poznać oficjalny zegarek, nowy niebieski model damski z kolekcji Longines Master. Zegarek ze stali nierdzewnej posiada niebieską tarczę słoneczną z diamentowym indeksem pasującym do niebieskiego paska ze skóry aligatora. Model jest wyposażony w automatyczny mechanizm. Za kolekcją stoją wieki doświadczenia w tworzeniu zegarków. Modele z tej serii przykuwają uwagę zarówno dzięki wewnętrznej jakości jak i stylowi, który charakteryzuje się harmonijnym wzornictwem. Poza tym marka zegarków zorganizowała przyjęcie z okazji wypuszczenia nowego modelu na rynek w stolicy Francji w sobotę 17. czerwca.

First race day of the Prix de Diane Longines – 17 June 2017
Kalendarz
2014
2015
2016
2017
2018
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
White Turf; 1st Raceday; St-Moritz
Dodaj do mojego kalendarza
White Turf; 2nd Raceday; St-Moritz
Dodaj do mojego kalendarza
White Turf; 3rd Raceday; St-Moritz
Dodaj do mojego kalendarza
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Mar.