Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Podczas paryskiego wyścigu Longines Speed Challenge królował francuski jeździec, Kevin Staut

Skoki przez przeszkody
2018-12-01

Firma Longines miała zaszczyt uczestniczyć w paryskich zawodach Longines Masters w charakterze partnera tytularnego, oficjalnego chronometrażysty i oficjalnego zegarka całego turnieju. Dzień upłynął pod znakiem zachwycającego zwycięstwa Kevina Stauta na koniu Ayade de Septon w wyścigu Longines Speed Challenge – konkursie znanym jako najszybszy wyścig na świecie i właściwy jedynie zawodom Longines Masters. Rodacy zwycięzcy, Julien Epaillard na koniu Safari d’Auge oraz Simon Delestre na koniu Chadino zajęli, odpowiednio, drugie i trzecie miejsce. Wyścig ten był zatem w 100% francuski.

W uznaniu wyjątkowej formy Kevin Staut otrzymał elegancki zegarek Longines, który wręczył pan Juan Carlos Capelli, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu międzynarodowego Longines.

Wieczór uroczystości był także świetną okazją do powitania nowej Przyjaciółki marki Longines, modelki Ilony Smet.

Szwajcarski producent zegarków nie mógł się doczekać wyjątkowych rozgrywek z udziałem najlepszych na świecie jeźdźców i koni zaplanowanych na weekend: w sobotę wyścig Riders Masters Cup, którego firma jest partnerem fundatorem, a w niedzielę Longines Grand Prix.

Odwiedzający to światowej klasy wydarzenie sportowe mieli również doskonałą okazję, by odkryć oficjalny zegarek turnieju – nowy model Conquest V.H.P. GMT Flash Setting. Ten sportowy i elegancki czasomierz jest niezbędnym akcesorium dla każdego miłośnika podróży, ponieważ pozwala łatwo zmieniać strefy czasowe ręcznie, zgodnie z tradycją zegarmistrzostwa, lub za pomocą inteligentnego systemu „Flash Setting”, który nastawia zegarek dzięki sygnałom świetlnym ze smartfona. Zegarek wynosi precyzję i doświadczenie użytkownika na zupełnie nowy poziom, poszerzając ofertę czasomierzy Conquest V.H.P. „Very High Precision”, jako kolejny model po wersji z trzema wskazówkami i chronografie.

Kevin Staut; Longines Speed Challenge; Paris
Custom bloc background

Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.


www.longinestiming.com
Custom bloc background
a horse magazine
by Longines

Pasja Longines do sportów jeździeckich sięga 1878 roku, gdy marka wyprodukowała chronograf z grawerunkiem dżokeja i jego wierzchowca. Trzy lata później, model ten był popularny wśród entuzjastów koni na amerykańskich torach wyścigowych. W 1912 roku firma po raz pierwszy wcieliła się w rolę partnera międzynarodowego konkursu w skokach przez przeszkody. Dziś zaangażowanie Longines w świecie sportów jeździeckich obejmuje zawody w skokach przez przeszkody, wyścigi krótko i długodystansowe, a także WKKW.


Discover the Blue Horse
Kalendarz
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
Turniej Longines Global Champions Tour w Doha Skoki; 2019
Dodaj do mojego kalendarza
Longines Global Champions Tour of Doha 2019
2019-03-01 - 2019-03-03
DOHA, Qatar
Longines FEI Jumping World Cup North American League - Ocala; Jumping; 2019
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI Jumping World Cup North American League - Ocala
2019-03-06 - 2019-03-10
OCALA, United States
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Kwi.

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!
Proszę wybrać inny zegarek do porównania. Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki
Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga
Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji
OK
Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt? Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?
Anuluj
OK