Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Wyścig o Trofeum JW Emira wręczane przez Longines Wyścigi konne 2019
2019-02-23
Wyścigi konne
Wyścig o Trofeum JW Emira wręczane przez Longines 2019

W ramach współpracy z katarskim Klubem Wyścigowo-Jeździeckim firma Longines miała zaszczyt być partnerem prezentującym długo oczekiwanego wyścigu o Trofeum JW Emira, który odbył się ostatniego dnia Festiwalu Walki Konnej JW Emira, organizowanego w dniach 21-23 lutego.

Szwajcarski producent zegarków miał ogromną przyjemność nagrodzić zwycięski zespół w zmaganiach o Trofeum JW Emira wręczane przez Longines – które trafiło do trenowanego we Francji przez Henri-Alexa Pantalla dla JW Szejka Abdullaha Bin Khalifa Al Thaniego wałacha French King, dosiadanego przez Oliviera Pesliera – eleganckimi czasomierzami marki Longines.

Oficjalnym zegarkiem festiwalu został model z kolekcji Conquest V.H.P. „Very High Precision”, wyposażony w niebieską tarczę. Czasomierz wyposażony jest w wyjątkowy mechanizm znany z wysokiego jak na zegarek analogowy stopnia precyzji (± 5 sekund na rok) oraz możliwości resetowania wskazówek po uderzeniu lub narażeniu na działanie pola magnetycznego. Do tych atrakcyjnych funkcji należy jeszcze dodać baterię o bardzo długiej żywotności oraz wieczny kalendarz. Ten model jest mocowany na gumowym pasku w kolorze niebieskim.
zobacz więcej
Gonitwa White Turf – trzeci dzień wyścigów; Wyścigi konne; 2019
2019-02-17
Wyścigi konne
Gonitwa White Turf — trzeci dzień wyścigów

Po trzech niedzielach zapierających dech w piersiach wyścigów, 80 edycja Longines Grosser Preis von St. Moritz zakończyła się zwycięstwem Kierena Foxa na koniu Berrahri. Na drugim miejscu uplasował się Eddy Hardouin dosiadający Jungleboogie, a miejsce trzecie zajął Kieran O'Neill na Nimrodzie. Oferując zwycięzcy 111’111 CHF, tegoroczna gonitwa była wyścigiem z najwyższą nagrodą pieniężną w całej Szwajcarii. Po raz kolejny marka Longines miała zaszczyt być oficjalnym partnerem, chronometrażystą i dostawcą oficjalnego zegarka wydarzenia.

 

Po trzech niedzielach wyścigów, marka Longines uhonorowała najlepszego dżokeja konkursu, Dennisa Schiergena, wręczając mu nagrodę “Longines Jockey Silver Trophy”.

 

Doroczna gonitwa White Turf w St. Moritz, organizowana już od 1907 roku, odbywa się w trzy niedziele lutego na zamarzniętym jeziorze w Gryzonii, w popularnym kurorcie turystycznym. Zawody przyciągają co roku ponad 30 tysięcy widzów i są uznawane za jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych i towarzyskich zimowego sezonu. W tym roku świętowana jest 80 rocznica słynnej gonitwy Grosser Preis von St. Moritz, a zawodnicy ustawią się na linii startowej 3, 10 i 17 lutego.

 

Związki szwajcarskiej marki z St. Moritz liczą ponad sto lat. Jeszcze w roku 1894 Longines podarowała słynnemu miastu w dolinie Engadyny dwa chronografy wyposażone w autorski mechanizm z naciągiem ręcznym. Wydarzenie to zapoczątkowało regularną współpracę w zakresie chronometrażu, w szczególności w dyscyplinie narciarstwa alpejskiego, gimnastyki oraz konnych wyścigów.

 

Od 2015 r. Longines jest oficjalnym partnerem i dostawcą oficjalnego zegarka dla St. Moritz. W ramach partnerstwa lokalne Biuro Turystyczne, szwajcarska szkoła narciarstwa oraz narciarskie wyciągi tej renomowanej alpejskiej miejscowości przybierają barwy naszej marki.

 

Oficjalnym zegarkiem wydarzenia jest elegancki model z kolekcji Record, wyposażony w perłową tarczę z diamentowymi indeksami. Kolekcja Record łączy klasyczną elegancję i doskonałość, aspirując do miana flagowych modeli marki. Każdy mechanizm ma sprężynę balansu wykonaną z monokryształu krzemu o wyjątkowych właściwościach i posiada certyfikat “chronometru” przyznawany przez Szwajcarski Instytut Testów Chronometrycznych (COSC).

 

Ze światem jeździectwa marka Longines jest związana od początku swego istnienia. Najstarszy znany zegarek Longines ozdobiony motywami jeździeckimi pochodzi z 1869 roku. Otworzył on serię atrakcyjnych zegarków kieszonkowych inspirowanych hippiką. Wczesne związki marki z końmi zachęciły mistrzów zegarmistrzostwa z Saint-Imier do poszukiwania nowych rozwiązań dla sportowego pomiaru czasu podczas konkursów jeździeckich. W 1878 roku marka ze skrzydlatą klepsydrą opracowała swój pierwszy mechanizm chronografu – legendarny 20H. Obecnie Longines z pasją wspiera jeździectwo i jego różnorodne dyscypliny.

zobacz więcej
Gonitwa White Turf – drugi dzień wyścigów; Wyścigi konne 2019
2019-02-10
Wyścigi konne
Gonitwa White Turf – drugi dzień wyścigów

10 lutego firma Longines odmierzała czas do zwycięstwa Dennisa Schiergena na koniu Berrahri w drugą niedzielę gonitwy Longines Grand Prix of the White Turf St. Moritz, których producent zegarków ma zaszczyt być głównym partnerem, oficjalnym sędzią czasowym i dostawcą oficjalnego zegarka. Grand Prix Longines to gonitwa próbna przed 80 edycją konkursu Longines Grosser Preis von St. Moritz, który odbędzie się 17 lutego.

 

Doroczna gonitwa White Turf w St. Moritz, organizowana już od 1907 roku, odbywa się w trzy niedziele lutego na zamarzniętym jeziorze w Gryzonii, w znanym kurorcie turystycznym. Zawody przyciągają co roku ponad 30 tysięcy widzów i są uznawane za najważniejsze sportowe i towarzyskie wydarzenie w sezonie zimowym w dolinie Engadyny. W tym roku świętowana jest 80 rocznica słynnej gonitwy Grosser Preis von St. Moritz, a zawodnicy ustawią się na linii startowej 3, 10 i 17 lutego.

 

Oficjalnym zegarkiem zawodów został model z kolekcji Record. Modele z tej linii łączą klasyczną elegancję i doskonałość oraz należą do flagowych modeli w ofercie marki. Każdy mechanizm ma sprężynę balansu wykonaną z monokryształu krzemu o wyjątkowych właściwościach i posiada certyfikat chronometru przyznawany przez Szwajcarski Instytut Testów Chronometrycznych (COSC).

zobacz więcej
White Turf - 1-szy dzień wyścigów; Wyścigi konne 2019
2019-02-03
Wyścigi konne
Longines dumnym chronometrażystą pierwszego niedzielnego wyścigu turnieju White Turf w St. Moritz

Szwajcarski producent zegarków Longines miał przyjemność odmierzać czas podczas pierwszego niedzielnego wyścigu turnieju White Turf w St. Moritz, którego jest oficjalnym partnerem, chronometrażystą i dostawcą oficjalnego zegarka. W ramach współpracy ze stowarzyszeniem St. Moritz Racing Association, marka Longines pełniła również rolę partnera tytularnego najważniejszej gonitwy dnia: Grand Prix Longines, będącej wyścigiem przygotowawczym przed 80 edycją Grosser Preis von St. Moritz, która odbędzie się 17-go lutego.

 

New Agenda z Dennisem Schiergenem w siodle zdobył nagrodę Grand Prix Longines, wyprzedzając Fiestę dosiadaną przez Tima Bürgina oraz Raphaela Lingga na Berrahri.

 

Doroczna gonitwa White Turf w St. Moritz, organizowana już od 1907 roku, odbywa się przez trzy niedziele lutego na zamarzniętym jeziorze w Gryzonii, w renomowanym kurorcie turystycznym. Zawody przyciągają co roku ponad 30 tysięcy widzów i są uznawane za najważniejsze sportowe i towarzyskie wydarzenie sezonu zimowego. W tym roku świętowana jest 80-ta edycja gonitwy Grosser Preis von St. Moritz, do której zawodnicy ustawią się na linii startowej w dniach 3, 10 i 17 lutego.

 

Oficjalnym zegarkiem wydarzenia jest elegancki model z linii Record. Kolekcja ta stanowi połączenie klasycznej elegancji i doskonałości, aspirując do miana flagowych produktów marki. Każdy mechanizm ma sprężynę balansu wykonaną z monokryształu krzemu o wyjątkowych właściwościach i posiada certyfikat chronometru przyznawany przez Szwajcarski Instytut Testów Chronometrycznych (COSC).

zobacz więcej
Zgromadzenie Ogólne Fegentri i ceremonia wręczenia nagród mistrzostwa Longines World Fegentri Championships for Gentlemen and Ladies riders; Wyścigi konne 2019
2019-02-02
Wyścigi konne
Zgromadzenie Ogólne Fegentri i ceremonia wręczenia nagród mistrzostwa Longines World Fegentri Championships for Gentlemen and Ladies riders, 2019

W tym roku po raz kolejny szwajcarski producent zegarków Longines miał przyjemność uczestniczyć w uroczystej kolacji z okazji Zgromadzenia Ogólnego FEGENTRI (Międzynarodowa Federacja Jeździecka Kobiet i Mężczyzn) 2019, mającego miejsce w Saint Moritz. W czasie wieczornej gali menedżer Longines odpowiedzialny za sprawy marki na rynek szwajcarski, Christophe Jeanneret, oraz Elie Hennau, prezes FEGENTRI, mieli zaszczyt nagrodzić Niemkę Lilli-Marie Engels, która zwyciężyła w 2018 r. w mistrzostwach Longines World FEGENTRI Championship for Lady Riders oraz Włocha Alberto Bertona, zdobywcę pierwszego miejsca w mistrzostwach Longines World FEGENTRI Championship for Gentlemen Riders 2018. W nagrodę za niezwykłe osiągnięcia, obu zawodników otrzymało eleganckie zegarki Longines.%break% Jako marka wybitnie zaangażowana w świat konnych zawodów, Longines wspiera amatorskie jeździectwo i jest oficjalnym partnerem oraz dostawcą oficjalnego zegarka dla FEGENTRI. Użycza także swojej nazwy światowym mistrzostwom kobiet i mężczyzn oraz odpowiadającym im rankingom: Longines World FEGENTRI Championship Rankings for Lady Riders oraz Longines World FEGENTRI Championship Rankings for Gentlemen Riders.

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK