Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Longines Kentucky Oaks i Kentucky Derby, Longines Churchill Distaff Turf Mile; Wyścigi konne 2019
2019-05-05
Wyścigi konne
Longines Kentucky Oaks i Kentucky Derby, Longines Churchill Distaff Turf Mile 2019

W ubiegły weekend serce miasta Louisville (USA) biło w rytmie wybijanym przez końskie kopyta. W sobotę, w Churchill Down, odbyła się gonitwa Kentucky Derby, znana również jako “dwie najbardziej ekscytujące minuty sportu”. Po dyskwalifikacji konia Maximum Security za niewłaściwą jazdę, zwycięzcą biegu został dosiadany przez Flaviena Prata ogier Country House. Aby uczcić ten sukces, marka Longines, w obecności wiwatującego tłumu, nagrodziła eleganckimi czasomierzami właściciela Country House, jego trenera oraz dżokeja.

 

Gonitwa Derby jest zwieńczeniem ekscytującego weekendu łączącego sport i elegancję, obfitującego w wiele wybitnych wydarzeń, zarówno na torze, jak i poza nim. Wcześniej w tę samą sobotę, nagrodę Longines za zwycięstwo w Churchill Distaff Turf Mile otrzymał Beau Recall z jeźdźcem Iradem Ortiz w siodle, wyprzedzając biegnących tuż za nim Got Stormy i Daddy Is a Legend.

 

W piątek marka Longines pełniła rolę Partnera Tytularnego, Oficjalnego Chronometrażysty oraz dostawcy Oficjalnego Zegarka gonitwy Kentucky Oaks, która zakończyła się spektakularnym sukcesem Serengeti Empress z Jose Ortizem w siodle. Nagroda Elegancji Longines była również areną dla wyrafinowanego spektaklu za sprawą najmodniej ubranych gości Churchill Downs, którzy z wdziękiem zaprezentowali się na różowym dywanie, rywalizując między sobą o zdobycie pożądanej Nagrody za Elegancję Longines oraz zegarka tej samej marki. Sędziowski panel, w składzie którego znalazł się, między innymi, prezes Longines w USA, Pascal Savoy, wybrał najbardziej eleganckich zawodników, kierując się słynnym motto szwajcarskiej marki: “Elegancja to styl życia” (“Elegancja to styl życia”).

 

Oficjalne zegarki gonitw Longines Kentucky Oaks i Kentucky Derby 2019:

 

Widzowie obserwujący wyścig Longines Kentucky Oaks mieli okazję odkryć Oficjalny Zegarek turnieju – model z linii Longines Master Collection. Czasomierz ten, wyposażony w niebieską tarczę z lśniącymi diamentowymi indeksami oraz bransoletę z polerowanej stali nierdzewnej, stanowi połączenie klasycznej elegancji z doskonałością, które urzekną każdego miłośnika zegarmistrzowskiej sztuki. Mechanizm z automatycznym naciągiem i rezerwa chodu zegarka Longines gwarantują, że precyzja i wysoka jakość tego szwajcarskiego wyrobu dorównują jego zewnętrznej elegancji.

 

Jako dostawca Oficjalnego zegarka gonitwy Kentucky Derby, marka Longines z dumą zaprezentowała model czasomierza ze swojej kolekcji Conquest V.H.P. “ Very High Precision”. Jest on rezultatem najnowszych osiągnięć technologii kwarcowej, łącząc w sobie wysoką precyzję, zaawansowaną technikę oraz sportowy design podkreślony niepowtarzalną elegancją marki. Przykuwający uwagę niebieską tarczą czasomierz kryje w sobie ultraprecyzyjny mechanizm (± 5 sekund na rok), chronograf oraz wieczny kalendarz.

 

Marka Longines: Założona w roku 1832 w szwajcarskiej miejscowości Saint-Imier marka Longines to podparta wieloletnią tradycją fachowa wiedza zegarmistrzowska połączona z elegancją i doskonałością. Dziesiątki lat doświadczenia jako oficjalny chronometrażysta podczas mistrzostw świata oraz jako partner międzynarodowych federacji sportowych pozwoliło Longines zbudować solidną i trwałą więź ze środowiskiem sportu. Znana z wyjątkowo eleganckich zegarków marka Longines należy do grupy Swatch zrzeszającej najlepszych na świecie producentów czasomierzy. Z rozpoznawalną uskrzydloną klepsydrą w swoim logo, szwajcarska marka obecna jest w ponad 150 krajach.

zobacz więcej
Longines Sagaro Stakes; Wyścigi konne 2019
2019-05-01
Wyścigi konne
Longines Sagaro Stakes 2019

1 maja 2019 roku Longines miało okazję mierzyć czas zwycięskiego biegu Dee Ex Bee z dżokejem Williamem Buickem w siodle podczas wyścigu Longines Sagaro Stakes, najważniejszej gonitwy zawodów występujących od niedawna pod nowa nazwą – Royal Ascot Trials Day. Właściciel i trener Dee Ex Bee oraz jeździec otrzymali w nagrodę eleganckie zegarki szwajcarskiego producenta.

 

Longines jest partnerem tytularnym wyścigu Longines Sagaro Stakes, a także oficjalnym sędzią czasowym i dostawcą oficjalnego zegarka dla hipodromu Ascot.

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK