Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Puchar Longines FEI Jumping Nations Cup 2019 w Zjednoczonych Emiratach Arabaskich; Skoki; 2019
2019-02-24
Skoki przez przeszkody
Puchar Longines FEI Jumping Nations Cup 2018 rozgrywany na Węgrzech

W sobotę 23 lutego 2019 niemiecki zespół, w którego skład wchodzą Mario Stevens dosiadający Talisman de Mazure, Sven Schlüsselburg na koniu Bud Spencer, Miriam Schneider na Fideliusie G oraz Philip Weishaupt na Catokii, zajęli pierwsze miejsce w pucharze Longines FEI Jumping Nations Cup of UAE w Abu Zabi. Zespół z Irlandii zajął drugie miejsce, wyprzedzając gospodarzy na ich terenie. Dwa dni wcześniej, jeden z członków zwycięskiego zespołu, dosiadający Catokii Philipp Weishaupt, sięgnął po zwycięstwo w Grand Prix Prezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabaskich w skokach przez przeszkody. Drugi schodek na podium zajęła Dania dzięki Tinie Lund dosiadającej Carallo, a na trzecim miejscu uplasował się Abdullah Mohd Al Marri (ZEA) na koniu James V.D Oude Heihoef. Jako Oficjalny Partner, Oficjalny sędzia czasowy i Dostawca oficjalnego zegarka podczas tego wydarzenia, firma Longines z dumą wręczyła parze zwycięzców eleganckie czasomierze.  

Korzystając z okazji, szwajcarski producent zegarków zaprezentował także oficjalny zegarek pucharu – model Conquest V.H.P. (Very High Precision) stanowiący najdoskonalsze rozwinięcie technologii kwarcowej, łączący w sobie wysoką precyzję, dopracowanie techniczne, sportowy design i niepowtarzalną elegancję marki.

zobacz więcej
Puchar USA Longines FEI Jumping Nations Cup; Wellington Palm Springs; Skoki; 2019
2019-02-17
Skoki przez przeszkody
Puchar USA Longines FEI Jumping Nations Cup – Wellington Palm Beach

17 lutego 2019 r. meksykańska drużyna w składzie: Fernando Martinez Sommer na Cor Bakkerze, Eugenio Garza Perez na Victer Finn DH Z, Juan Jose Zendejas Salgado dosiadający Tino la Chapelle oraz Manuel Gonzalez Dufrane na klaczy Hortensia van de Leeuwerk, odniosła zwycięstwo w pierwszym etapie serii Longines FEI Jumping Nations Cup™ odbywającej się w Palm Springs Wellington. Za Meksykanami na podium stanęła drużyna z Izraela, wyprzedzając występujących przed własną publicznością jeźdźców amerykańskich.

15 lutego Irlandczyk Paul O’Shea na grzbiecie Imeralda van’t Voorhofa jako pierwszy zakończył gonitwę Longines Grand Prix. Tuż za nim uplasował się Amerykanin Margie Goldstein-Engle dosiadający Royce'a oraz Kolumbijczyk Juan Manuel Gallego w siodle Coulasa van de Broy Z. Jako oficjalny partner, chronometrażysta i dostawca zegarka dla tych światowej rangi zawodów w skokach przez przeszkody, marka Longines miała przyjemność wręczyć eleganckie czasomierze zwycięzcom obu konkursów.

zobacz więcej
Turniej Longines Masters w Hong Kongu; Skoki; 2019
2019-02-17
Skoki przez przeszkody
Turniej Longines Masters 2019 w Hongkongu

Jako partner tytularny, oficjalny chronometrażysta i dostawca oficjalnego zegarka serii Longines Masters, szwajcarski producent z dumą uczestniczył w azjatyckim etapie zawodów odbywającym się w dniach 15-17 lutego 2019 w AsiaWorld-Expo. Oferując zapierający dech w piersiach spektakl skoków przez przeszkody z udziałem światowej klasy jeźdźców i koni, turniej Longines Masters w Hongkongu w sposób niezwykle udany połączył pokaz mistrzowskich umiejętności z rozrywką, elegancją i gastronomią.

 

Ostatni dzień zawodów odznaczył się wspaniałym występem irlandzkiego jeźdźcy Denisa Lyncha na koniu Chablis, który zwyciężył w gonitwie Longines Grand Prix. Jako drugi zakończył bieg Simon Delestre (Francja) dosiadający Uccello de Will, a tuż za nim uplasował się Pius Schwizer (Szwajcaria) na About A Dream. W sobotę Irlandczyk Bertram Allen na grzbiecie Christy JNR został zwycięzcą wyścigu Longines Speed Challenge. Konkurs ten zyskał renomę najszybszej gonitwy całego turnieju: każda zrzutka karana jest dwiema dodatkowymi sekundami zamiast zwyczajowych czterech, co naturalnie popycha zawodników do zwiększenia prędkości. W tej samej gonitwie drugie miejsce zajął francuski jeździec Patrice Delaveau na koniu Vestale de Mazure HDC, a jego rodak, Kevin Staut, dosiadający Ayade de Septon Et HDC, stanął na najniższym stopniu podium.

 

Znamienici goście na Longines Masters w Hongkongu

 

To dystyngowane wydarzenie było również wspaniałą okazją do tego, aby przywitać kilku wyjątkowych gości. Francuska top modelka Ilona Smer, kanadyjski influencer i fotograf Alen Palander oraz tajwański artysta Marcus Chang przyłączyli się w sobotę do szwajcarskiej marki, aby wspólnie przeżyć emocjonujący moment wyścigu Longines Speed Challenge. Jako przedstawiciele trzech kontynentów, na których odbywają się wyścigi serii Longines Masters, troje Przyjaciół Marki, będących wcieleniem elegancji Longines, weźmie udział również w ostatnim etapie turnieju 2018/2019, mającym miejsce w Nowym Jorku od 25 do 28 kwietnia 2019.

 

Marka Longines z radością powitała w sobotę swojego Ambasadora Elegancji i sławnego artystę, Aarona Kwoka, który uświetnił swoją obecnością finałową gonitwę turnieju, Longines Grand Prix. Wszechstronnie utalentowany gwiazdor wziął udział w ceremonii wręczenia nagród, przekazując na ręce zwycięzcy wyścigów trofeum i elegancki czasomierz Longines. Przy okazji Aaron Kwok spotkał się ze swoimi wielbicielami w butiku Longines.

 

 

Conquest V.H.P. “Very High Precision”, oficjalny zegarek wydarzenia  

 

Podczas Longines Masters w Hongkongu marka Longines z dumą zaprezentowała model z kolekcji Conquest V.H.P. “Very High Precision” jako Oficjalny Zegarek wydarzenia. Czasomierze z tej linii stanowią najdoskonalsze rozwinięcie technologii kwarcowej, łącząc w sobie wysoką precyzję, zaawansowanie techniczne, sportowy design i niepowtarzalną elegancję marki. Wyposażony w wyjątkowy mechanizm znany z wysokiego jak na model analogowy stopnia precyzji (± 5 sekund na rok) oraz ze zdolności resetowania wskazówek po uderzeniu lub narażeniu na działanie pola magnetycznego dzięki zastosowaniu systemu GPD (gear position detection) zegarek Conquest V.H.P. stanowi wyznacznik standardów w dziedzinie ekstremalnej precyzji. Zaprezentowany model, wyposażony w elegancką niebieską tarczę, można było podziwiać wraz z innymi kolekcjami w butiku Longines znajdującym się w Village Prestige.

zobacz więcej
Liga Europy Zachodniej Pucharu Świata Longines FEI - Jumping International de Bordeaux; Skoki; 2019
2019-02-10
Skoki przez przeszkody
Liga Europy Zachodniej Pucharu Świata World Cup Western European League - Jumping International de Bordeaux

Jako Partner tytularny i Oficjalny sędzia czasowy tej serii, szwajcarska marka zegarmistrzowska z dumą obserwowała zwycięstwo niemieckiego dżokeja Daniela Deussera na koniu Tobago Z, tuż przed Gregorym Watheletem z Belgii na Iron Manie van de Padenborre oraz Eduardem Alvarezem Aznarem z Hiszpanii, który dosiadał Rokfellera de Pleville Bois Margot. Z tej okazji Longines miało przyjemność wręczyć Danielowi Deusserowi elegancki zegarek w uznaniu wspaniałych osiągnięć sportowych.

W weekend marka Longines została wyróżniona jako dostawca oficjalnego zegarka wydarzenia, modelu Conquest V.H.P. (Very High Precision), będącego najnowszym osiągnięciem w obszarze technologii kwarcowej. Ten wysoce precyzyjny i zaawansowany model o sportowym wyglądzie jest ucieleśnieniem wyjątkowej elegancji marki. Przykuwający uwagę srebrną tarczą zegarek napędza ultraprecyzyjny mechanizm (± 5 sekund na rok) oraz wieczny kalendarz.
 

Najlepszy na świecie dżokej uczestniczący w skokach przez przeszkody Longines FEI Nagrody dla koni

Dodatkowo marka Longines oraz Międzynarodowa Federacja Jeździecka (FEI) z wielką przyjemnością uczcili jeździectwo najwyższej klasy , wręczając nagrody Longines FEI World’s Best Jumping Horse and Rider dla oficjalnie najwyżej ocenionych w 2017 r. jeźdźca i konia skokowego. Utalentowany szwajcarski jeździec Steve Guerdat wyróżnił się na tle rywali podczas największych konkursów w skokach przez przeszkody ubiegłego roku i zakończył sezon w Rankingach Longines z sumą 3050 punktów, wyprzedzając Holendra Harriego Smoldersa (NED) z 2995 punktami oraz Niemca Marcusa Ehninga (2936 punktów). Z kolei szwedzka klacz Albfuehren’s Bianca zdobyła nagrodę 2018 Longines FEI World’s Best Jumping Horse Award dzięki pamiętnemu zwycięstwo podczas FEI World Equestrian Games.

Steve Guerdat i Albfuehren’s Bianca otrzymali eleganckie czasomierze Longines oraz replikę trofeum w formie wpaniałej skrzydlatej klepsydry, czyli symbolu marki, z rąk Frederica Bondoux, menedżera marki Longines we Francji, oraz Alix Rossi, Dyrektor ds. sponsoringu i zarządzania eventami FEI.

Jako Główny partner FEI, Longines niecierpliwie wyczekuje występów najlepszych dżokejów i koni w długo oczekiwanym finale Longines FEI Jumping World Cup™, który odbędzie się w Gothenburgu w dniach 3-7 kwietnia 2019 r.

zobacz więcej
Liga Północnoamerykańska Pucharu Świata w Skokach Longines FEI - Wellington Narciarstwo alpejskie 2019
2019-02-03
Skoki przez przeszkody
Liga Północnoamerykańska Pucharu Świata w Skokach Longines FEI - Wellington

W niedzielę 3 lutego 2019 roku amerykański jeździec Alex Granat, startujący na koniu Carlchen W, zdobył pierwsze miejsce w zawodach Północnoamerykańskiej Ligi Pucharu Świata w skokach, Longines FEI World Cup™ Jumping, odbywających się w Wellington. Na drugim miejscu znalazł się kanadyjski jeździec Mario Deslauriers na koniu Bardolina, który z kolei wyprzedził Szwajcara Beat Mändliego na Dsari. Z tej okazji szwajcarska marka zegarmistrzowska Longines miała przyjemność wręczyć Alexowi Granato elegancki czasomierz w uznaniu wspaniałego wyniku.


Dodatkowo, jako partner tytularny i oficjalny sędzia zawodów Północnoamerykańskiej Ligi Pucharu Świata Longines FEI World Cup™ Jumping, marka Longines z dumą zaprezentowała oficjalny zegarek wydarzenia, model Conquest V.H.P. (Very High Precision), stanowiący efekt najnowszych osiągnięć technologii kwarcowej oraz łączący w sobie wyjątkową precyzję, zaawansowaną technikę i sportowy design.
zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK