Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Partner tytularny Longines Balve Optimum,
2019-03-28
Skoki przez przeszkody
Longines becomes Title Partner of the Longines Balve Optimum

Szwajcarska marka zegarków Longines ma przyjemność ogłosić, że została partnerem tytularnym, dostawcą oficjalnego zegarka i oficjalnym sędzia czasowym zawodów LONGINES BALVE OPTIMUM obejmujących skoki przez przeszkody i wszechstronny konkurs konia wierzchowego. To wspaniałe wydarzenie sportowe, którego historia sięga ponad 70 lat wstecz, odbędzie się na terenie eleganckiego zamku Wocklum w niemieckim miasteczku Balve w dniach 13-16 czerwca.

Choć organizatorzy tego prestiżowego spotkania cenią tradycję, zawsze spoglądają w przyszłość, stale dążąc do realizacji jasno określonych ambicji, o których wspomina Rosalie Freifrau von Landsberg-Velen, dyrektora zawodów: „Rozpiera nas duma i radość na myśl, że tegoroczne zawody w Balve przejdą do historii. Marka Longines jest doskonałym partnerem dla wydarzenia, które od teraz znane będzie jako LONGINES BALVE OPTIMUM. Podstawą wszystkiego, co robimy, jest nasze motto „przyszłość potrzebuje korzeni”, a cenione przez nas wartości, jak tradycja, precyzja, motywacja, wiedza, sprawność, elegancja, zamiłowanie do jeździectwa i koni, wysoka jakość czy dążenie do perfekcji, pokrywają się z wartościami wyznawanymi przez Longines. Mamy nadzieję, że dzięki połączeniu przyziemności górskiego Sauerlandu i międzynarodowej rozpoznawalności marki Longines zawody LONGINES BALVE OPTIMUM zyskają rozgłos daleko poza granicami naszego regionu. To wspaniałe partnerstwo, będące obietnicą świetnego wydarzenia.”

%break%Matthieu Baumgartner, wiceprezes ds. marketingu Longines, komentuje: „Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że od teraz marka Longines będzie kojarzona z zawodami sportowymi LONGINES BALVE OPTIMUM. Nowe partnerstwo umacnia pasję, jaką od dobrych 150 lat darzymy świat sportów konnych. Mówiąc dokładniej, w Longines przywiązujemy ogromną wagę do wspierania wydarzeń, które odpowiadają naszym podstawowym wartościom, czyli tradycji, elegancji i doskonałości, a właśnie te wartości doskonale ucieleśniają zawody LONGINES BALVE OPTIMUM. Z niecierpliwością czekamy na udział w tym ekscytującym wydarzeniu, które zacieśni nasze więzy z niemieckim rynkiem, na którym nasza marka jest obecna niemal od samego początku, od lat 30. XIX wieku.”

Powiązania Longines ze światem sportów konnych sięgają 1869 roku, kiedy wyprodukowany został pierwszy zegarek kieszonkowy z grawerunkiem dumnie uniesionego końskiego łba. W 1912 roku szwajcarska firma nawiązała po raz pierwszy współpracę z organizatorami międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody w Portugalii. Dziś marka Longines angażuje się w takie dyscypliny jeździeckie jak skoki przez przeszkody, gonitwy płaskie, wszechstronny konkurs konia wierzchowego, ujeżdżenie i rajdy długodystansowe.
zobacz więcej
Lozanna; nowa runda; Seria Longines Masters
2019-03-18
Skoki przez przeszkody
Lausanne, new leg of the Longines Masters Series

Nowa runda serii Longines Masters, która zostanie rozegrana w dniach 20-23 czerwca 2019 roku, będzie stanowiła prawdziwe święto dla miłośników sportów konnych, ponieważ do Lozanny, będącej siedzibą nie mniej niż 50 organizacji sportowych, włącznie z Międzynarodową Federacją Jeździecką (FEI), przybędą najlepsi dżokeje i konie z całego świata.

Wyjątkowa koncepcja zawodów Longines Masters, łącząca sport ze stylem życia, po raz pierwszy zostanie przeniesiona pod gołe niebo. W ciągu czterech dni zawodnicy będą konkurować ze sobą w ramach kultowych już konkursów Longines Speed Challenge, Masters Power i Longines Grand Prix. Dzięki obecności prestiżowych marek partnerskich oraz znanych gości, niepowtarzalnym doświadczeniom zakupowym, doskonałej kuchni i ciekawym aktywnościom dla całych rodzin, Longines Masters w Lozannie zapisze się złotymi literami w sportowym i towarzyskim kalendarzu.

Każde z wydarzeń należących do serii Longines Masters jest transmitowane w blisko 100 krajach i oglądane nawet w 260 milionach domów, a poprzez szerokie wykorzystanie zasięgu mediów cyfrowych relacje trafiają do kibiców i nowych fanów na całym świecie.

zobacz więcej
Turniej Longines Global Champions Tour w Doha Skoki; 2019
2019-03-03
Skoki przez przeszkody
Longines Global Champions Tour of Doha 2019

W 2019 roku na kilku kontynentach rozegranych zostanie aż 20 rund turnieju Longines Global Champions Tour, który wzbogacono o nową dyscyplinę – najwyższej klasy skoki przez przeszkody. Na tegorocznej mapie turnieju pojawiły się trzy zapierające dech w piersiach lokalizacje: Sztokholm, Montreal i Nowy Jork, dzięki czemu turniej zawita w obu Amerykach, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Po raz pierwszy w historii runda otwierająca sezon została rozegrana we wspaniałym centrum sportów konnych Al Shaqab w Doha. Następnie turniej odwiedzi kolejne legendarne miejsca, jak Mexico City, Szanghaj, Monako, Paryż i Rzym. Prestiżowy finał tegorocznego sezonu odbędzie się na nowojorskiej wyspie Governors Island. Ostateczne zakończenie turnieju będzie miało miejsce w Pradze podczas zawodów Longines Global Champions Tour Super Grand Prix, gdzie w szranki staną zwycięzcy każdej z wcześniejszych rund turnieju Longines Global Champions Tour Grand Prix.

Jako partner tytularny i oficjalny sędzia czasowy, szwajcarska marka Longines miała przyjemność na własne oczy oglądać zwycięstwo francuskiego jeźdźca Juliena Epaillarda na Usual Suspect d'Auge podczas rozegranego w miniony weekend pucharu Longines Global Champions Tour Grand Prix w Doha. Dzięki wygranej zdobył pierwszy złoty bilet na Longines Global Champions Tour Super Grand Prix, w którym zmierzy się ze zwycięzcami następnych etapów turnieju. Brytyjczyk Ben Maher na Explosion W oraz Belgijka Nicola Philippaerts na H&M Chilli Willi zajęli odpowiednio drugą i trzecią lokatę.

W trakcie weekendu widzowie mieli okazję poznać zegarek Conquest V.H.P. (Very High Precision) stanowiący najdoskonalsze rozwinięcie technologii kwarcowej, łączący w sobie wysoką precyzję, dopracowanie techniczne, sportowy design i niepowtarzalną elegancję marki. Wyposażony w wyjątkowy mechanizm znany z wysokiego jak na model analogowy stopnia precyzji (± 5 sekund na rok) oraz możliwości zerowania wskazówek po uderzeniu lub narażeniu na działanie pola magnetycznego zegarek Conquest V.H.P. stanowi wyznacznik standardów w dziedzinie ekstremalnej precyzji.

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK