Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Jumping Mechelen; Skoki; 2019
2019-12-30
Skoki przez przeszkody
Jumping Mechelen

Tegoroczna edycja zawodów Jumping Mechelen, jednej z rund zachodnioeuropejskiej ligi Longines FEI Jumping World Cup™, odbyła się w dniach 26-30 grudnia w belgijskim mieście Mechelen. Emocjonujące zmagania zakończyły się triumfem niemieckiego zawodnika Daniela Deussera startującego na Killer Queen VDM. Drugą lokatę zajął Szwajcar Pius Schwizer na Cortney Cox, a trzecie miejsce wywalczył dla gospodarzy Belg Wilm Vermeir na IQ van het Steentje. Marka Longines z nieskrywaną przyjemnością wręczyła Danielowi Deusserowi elegancki zegarek ze swojego portfolio w nagrodę za wspaniałe osiągnięcie.

Longines ma zaszczyt pełnić rolę partnera tytularnego, oficjalnego sędziego czasowego i dostawcy oficjalnego zegarka serii Longines FEI Jumping World Cup™ (Ligi Zachodnioeuropejskiej, Północnoamerykańskiej i Chińskiej), w której jeźdźcy konkurują o punkty kwalifikujące do finału Longines FEI Jumping World Cup™, który odbędzie się w Las Vegas w kwietniu 2020 roku.

zobacz więcej
Olympia - The London International Horse Show; Jumping; 2019
2019-12-22
Skoki przez przeszkody
Longines FEI Jumping World CupTM London

On Saturday 21 December 2019, Swiss rider Martin Fuchs and his mount The Sinner, jumped to victory in the Longines FEI Jumping World CupTM during Olympia, the London International Horse Show. Austria’s Max Kühner on Elektric Blue P took second place followed by Belgian rider Niels Bruynseels on Delux van T & L. The winner of this exciting competition received an elegant Longines watch by the Swiss watchmaking brand, which is the Title Partner, Official Timekeeper and Watch of the Longines FEI Jumping World CupTM Western European League.

zobacz więcej
Longines Masters of Paris; Skoki; 2019
2019-12-19
Skoki przez przeszkody
Longines Masters of Paris 2019
Marka Longines miała zaszczyt pełnić rolę partnera tytularnego, oficjalnego sędziego czasowego i dostawcy oficjalnego zegarka zawodów Longines Masters of Paris, które zakończyły się dziś wielkim zwycięstwem Francuza Simona Delestre i jego niezawodnego kompana Hermesa Ryana, zdobywców pucharu Longines Grand Prix of Paris 2019. Podium uzupełnili jego rodacy: Kevin Staut na For Joy van’t Zorgvliet HDC, który uplasował się na drugiej pozycji, oraz Roger-Yves Bost na Sangria du Coty, który zajął trzecie miejsce. To olśniewające wydarzenie, jedno z ważniejszych w świecie sportów konnych, było również okazją do przedstawienia Ambasadora Elegancji Longines Jung Woo-Sunga, który wraz z Charlesem Villozem, wiceprezesem Longines ds. sprzedaży, przekazał Simonowi Delestre elegancki zegarek.W piątkowy wieczór Longines miało przyjemność uczestniczyć w charakterze partnera fundatora w piątej edycji konkursu Riders Masters Cup. Te jedyne w swoim rodzaju zmagania w skokach przez przeszkody postawiły naprzeciw siebie dwie potęgi – Europę i Amerykę. Na oczach rozentuzjazmowanego tłumu, po odbyciu 10 spektakularnych pojedynków, piąte z rzędu zwycięstwo odniosła drużyna europejska, w której skład weszli Martin Fuchs, Kevin Staut, Jos Verlooy, Darragh Kenny oraz Henrik von Eckermann.W sobotę 7 grudnia Longines mierzyło czas podczas długo wyczekiwanego Longines Speed Challenge, uważanego za najszybszy wyścig świata, którego zwycięzcą został włoski jeździec Emanuele Gaudiano na Carlotcie 232. Kanadyjczyk Eric Lamaze, startujący w siodle Fine Lady 5, ukończył bieg na drugim miejscu, a ostatni stopień podium zajął Szwajcar Steve Fuerdat na Ulysse des Forêts. Zwycięzcy wręczono elegancki zegarek jako wyraz uznania dla imponującego popisu umiejętności sportowych.Szwajcarska marka zaprezentowała także oficjalny zegarek tegorocznej edycji paryskich zawodów Longines Masters of Paris – model należący do kultowej już kolekcji Longines Master. Czasomierz ten, wyposażony we wskaźnik faz księżyca, w sposób bezsprzeczny ucieleśnia wartości odpowiedzialne za reputację marki na całym świecie, czyli doskonałość i elegancję.
zobacz więcej
2019; Longines Masters of Paris
2019-11-19
Skoki przez przeszkody
Inauguracja tegorocznej edycji Longines Masters w Paryżu

Jako partner tytularny, oficjalny sędzia czasowy i dostawca oficjalnego zegarka serii Longines Masters, szwajcarski producent czasomierzy Longines będzie miał zaszczyt wziąć udział w 11 edycji Longines Masters of Paris, która odbędzie się w dniach 5-8 grudnia 2019 na terenie centrum wystawienniczego Parc des Expositions w podparyskiej miejscowości Villepinte. Na trwające cztery dni pasjonujące zawody stawi się łącznie 145 jeźdźców z 30 krajów oraz 350 koni.

 

Podczas Longines Masters w Paryżu, szwajcarska firma z dumą użyczy swojej nazwy dwóm spośród najważniejszych wyścigów tego weekendu: sobotniego Longines Speed Challenge – uznawanego za najszybszą gonitwę na świecie – oraz wyczekiwanego Longines Grand Prix, który odbędzie się w niedzielę.

 

Ostatni konkurs będzie dla Longines wspaniałą okazją, aby przywitać swojego Ambasadora Elegancji, koreańskiego aktora Jung Woo-Sunga.%break%Podczas tego dystyngowanego jeździeckiego wydarzenia odbędzie się wyścig Riders Masters Cup, którego marka Longines jest partnerem fundatorem. W tym jedynym w swoim rodzaju konkursie skoków przez przeszkody do rywalizacji stają dwie światowe potęgi: Europa i obie Ameryki. Każdy kontynent wystawia drużynę składającą się z pięciu jeźdźców, którzy w trakcie dwóch rund staczają ze sobą pięć pasjonujących pojedynków.

 

Elegancki butik Longines, otwarty przez markę na czas trwania paryskiego etapu Longines Masters, stanie w samym sercu wioski Prestige Village. Dostępny dla wszystkich odwiedzających, będzie wspaniałą okazją, aby odkryć rozmaite kolekcje i zakupić jeden z zegarków szwajcarskiej marki, jak choćby oficjalny czasomierz wydarzenia, nowy model z kolekcji Longines Master Collection. Zaprezentowany zegarek, wyposażony we wskaźnik faz księżyca, stanowi perfekcyjne ucieleśnienie doskonałości i elegancji, wartości, które budowały renomę marki na całym świecie.

 

zobacz więcej
Frank Schuttert; Queensland E; Trofeum Longines podczas Grand Prix w Maastricht
2019-11-10
Skoki przez przeszkody
Frank Schuttert na Queensland E zdobywa Trofeum Longines podczas Grand Prix w Maastricht

W dniach 8-10 listopada Longines uczestniczyło w charakterze głównego partnera, oficjalnego sędziego czasowego i dostawcy oficjalnego zegarka w długo wyczekiwanych zawodach halowych w skokach przez przeszkody Jumping Indoor Maastricht 2019, które rozegrano właśnie w Maastricht w Niderlandach.

W sobotę szwajcarska marka miała zaszczyt pełnić rolę partnera prezentującego spektakularnego pucharu świata w powożeniu FEI Driving World CupTM, którego zwycięzcą został Holender Boyd Exell.

W niedzielę, na zakończenie weekendu pełnego emocji, pierwsze miejsce w walce o Trofeum Longines zajął Frank Schuttert na Queensland E. Tuż za holenderskim zawodnikiem uplasował się Leopold van Austen na VDL Groep Miss Untouchable, a podium uzupełnił Maikel van der Vleuten na Beauville Z, obaj pochodzący z Niderlandów.

 

Zawody Jumping Indoor Maastricht 2019 były także doskonałą okazją dla marki Longines do zaprezentowania oficjalnego zegarka wydarzenia, na który wybrano niebieski model z kolekcji HydroConquest. Do bezela nowych zegarków z tej serii dodano zaawansowaną technicznie, innowacyjną wkładkę ceramiczną. Odporna na zarysowania wkładka dostępna jest w kolorze szarym, czarnym lub niebieskim, zawsze dopasowany do kolorystyki zegarka, dzięki czemu doskonale pasuje do nowoczesnej i sportowej sylwetki czasomierzy z tej kolekcji.

zobacz więcej
Jumping Verona; Skoki; 2019
2019-11-10
Skoki przez przeszkody
Jumping Verona

Szwajcarski producent zegarków Longines z przyjemnością objął patronat nad Jumping Verona i z dumą użyczył swojej nazwy głównej konkurencji - czwartej rundzie zawodów w skokach przez przeszkody zachodnioeuropejskiej ligi Longines FEI World CupTM. Zwycięzcą wyścigu został Scott Brash (GB) na klaczy Hello M’lady. Na drugiej pozycji uplasował się irlandzki jeździec Darragh Kenny dosiadający Romeo, a trzecie miejsce zajął Steve Guerdat (Szwajcaria) na koniu Alamo. Ta stanowiąca klasyfikacyjną rundę gonitwa pozwala jej utalentowanym uczestnikom zdobyć punkty niezbędne do udziału w bardzo wyczekiwanym finale pucharu Longines FEI Jumping World CupTM, który odbędzie się w kwietniu 2020 w Las Vegas.


Organizowane w Veronafiere zawody Jumping Verona oferują widzom cztery dni intensywnych zmagań sportowych. Wydarzenie było również okazją dla marki Longines, aby zakibicować swojej Ambasadorce Elegancji, Jane Richard Philips, która wzięła udział w najważniejszej gonitwie turnieju.


W trakcie tegorocznej edycji zawodów szwajcarski producent z dumą zaprezentował oficjalny zegarek wydarzenia, model Conquest V.H.P. Czasomierze z tej linii wyposażone zostały w mechanizm o wyjątkowo wysokim, jak na zegarek analogowy, stopniu precyzji (± 5 sekund na rok), z możliwością resetowania wskazówek po uderzeniu lub narażeniu na działanie pola magnetycznego. Do tych atrakcyjnych funkcji, stanowiących o wyjątkowości mechanizmu, należy dodać baterię o bardzo długiej żywotności oraz wieczny kalendarz.

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK