Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Aishwarya Rai Bachchan powitała Sztafetę Królowej w nowym butiku Longines w Sydney

Igrzyska Wspólnoty Narodów
2018-02-06

Marka Longines otworzyła dziś swój nowy butik w australijskim Sydney. W oficjalnej ceremonii przecięcia wstęgi Juanowi-Carlosowi Capelli, wiceprezesowi i dyrektorowi marketingu międzynarodowego marki Longines, towarzyszyła Ambasadorka Elegancji Longines Aishwarya Rai. Korzystając z okazji, marka Longines, jako oficjalny chronometrażysta Igrzysk Wspólnoty Narodów 2018 w Gold Coast (GC2018) oraz oficjalny partner Sztafety Królowej, powitała sztafetę w nowym butiku.

„Jesteśmy naprawdę dumni z otwarcia australijskiego butiku w tak wyjątkowym miejscu, co umożliwia klientom odkrywanie naszych zegarków w eleganckim otoczeniu, które doskonale oddaje DNA marki” – powiedział Juan-Carlos Capelli. „Longines z przyjemnością weźmie udział w nadchodzących Igrzyskach Wspólnoty Narodów jako oficjalny chronometrażysta, ale również jako partner prezentujący lekkoatletyki, gimnastyki i rugby siedmioosobowego oraz partner współprezentujący tenisa stołowego. Liczymy na wiele nowych rekordów w ciągu tych dziesięciu dni intensywnych zmagań sportowych.”

Podczas otwarcia butiku Ambasadorka Elegancji Longines Aishwarya Rai Bachchan powiedziała: „Cieszę się, że zostałam zaproszona do Australii na otwarcie tego cudownego sklepu oraz że powierzono mi zaszczyt powitania Sztafety Królowej. Należę do rodziny Longines już od 10 lat i jest to dla mnie prawdziwym powodem do dumy, tak samo jak bycie obywatelką Wspólnoty Narodów, szczególnie w przeddzień już dziś emocjonujących igrzysk, które odbędą się w Australii za niespełna 60 dni.”

Zaszczyt dostarczenia Sztafety Królowej do butiku przypadł zaprzyjaźnionej z Longines lekkoatletce Amy Pejkovic. Młoda Australijka pozowała później na tle słońca zachodzącego nad mostem Sydney Harbour Bridge z założonym zegarkiem Conquest V.H.P. Gold Coast 2018 Commonwealth Games, oficjalnym czasomierzem igrzysk. Na deklu tego wyjątkowego modelu wygrawerowano logo Igrzysk Wspólnoty Narodów w Gold Coast wraz z dopiskiem „Gold Coast 2018 XXI Commonwealth Games”.

Sztafeta Królowej, niosąca przesłanie królowej Elżbiety II dla sportowców, dotarła na kontynent australijski 24 grudnia 2017 roku, a obecnie biegnie przez wszystkie stany i terytoria Australii, by 4 kwietnia 2018 roku dotrzeć do Gold Coast na ceremonię otwarcia XXI Igrzysk Wspólnoty Narodów.

Longines z dumą będzie pełnić rolę oficjalnego chronometrażysty i partnera tego ważnego wydarzenia sportowego, które odbędzie się w dniach 4-15 kwietnia 2018 roku w Gold Coast i które zgromadzi sportowców z 70 krajów i terytoriów należących do Wspólnoty Narodów.

Ambassador of Elegance; Aishwarya Rai Bachchan; CWG2018; new Longines boutique; Sydney

Kalendarz

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK