Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines and the European Equestrian Federation renew their collaboration

Skoki przez przeszkody
2019-04-05

Longines wraz z Europejską Federacją Jeździecką (EEF) mają przyjemność ogłosić przedłużenie współpracy. Według nowego porozumienia partnerzy będą w dalszym ciągu rozwijać sporty jeździeckie, a przy tym promować uczciwe i bezpieczne zmagania sportowe, kładąc silny nacisk na dobro zawodników oraz koni. Szwajcarski producent zegarków od 2015 roku pełni rolę oficjalnego partnera i dostawcy oficjalnego zegarka federacji EEF, a także partnera tytularnego rankingu Longines EEF Rankings oraz programu Longines EEF Brotherhood Programme.

 

Theo Ploegmakers, prezes federacji EEF, tak komentuje przedłużenie umowy partnerskiej: „Mam zaszczyt poinformować Państwa, że marka Longines przedłużyła umowę, na mocy której jest oficjalnym partnerem federacji EEF. Marka Longines jest znana z długiej historii zaangażowania w sporty jeździeckie, a współpraca ta w znaczący sposób wspiera naszą misję polegającą na promowaniu jeździectwa w Europie.”

 

Wiceprezes ds. marketingu Longines Matthieu Baumgartner dodaje: „Bardzo cieszy nas odnowienie współpracy z federacją EEF w charakterze jej oficjalnego partnera i dostawcy oficjalnego zegarka. Partnerstwo to nie tylko pomaga rozwijać sporty konne na całym kontynencie, ale także umacnia naszą wieloletnią obecność w uniwersum jeździectwa.”

Zaangażowanie Longines w dyscypliny jeździeckie sięga 1869 roku, kiedy powstał zegarek kieszonkowy z wygrawerowanym wizerunkiem dumnego końskiego łba. W 1912 roku szwajcarska firma nawiązała po raz pierwszy współpracę z organizatorami międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody w Portugalii. Dziś marka Longines angażuje się w takie dyscypliny jeździeckie jak skoki przez przeszkody, gonitwy płaskie, wszechstronny konkurs konia wierzchowego, ujeżdżenie i rajdy długodystansowe.

 

Federacja EEF to nastawiona progresywnie, niezależna organizacja, której misją jest pełne wykorzystanie potencjału oraz rozwój jeździectwa na całym kontynencie europejskim. Program EEF Brotherhood, zainicjowany w niemieckim Essen w 2013 roku, ma na celu usprawnienie przepływu fachowej wiedzy. W ramach programu rozwinięte federacje krajowe udzielają wsparcia technicznego, teoretycznego i/lub administracyjnego pozostałym federacjom w regionie. Federacja krajowa może jednocześnie pomagać, jak i korzystać z pomocy innych.

Kalendarz

Longines FEI Jumping World Cup North American League - Langley; Jumping; 2019

Longines FEI Jumping World Cup North American League - Langley

2019-08-20 - 2019-08-25

The Hampton Classic Horse Show; Jumping; 2019

The Hampton Classic Horse Show

2019-08-25 - 2019-09-01

BRIDGEHAMPTON, United States

Zobacz wszystkie wydarzenia w

Wrz.

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK