Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines becomes the Title Partner of the Longines PfingstTurnier Wiesbaden

Skoki przez przeszkody
2019-04-23

Darząca sporty hippiczne prawdziwą pasją niemal od samego początku swojego istnienia szwacjarska marka Longines jeszcze bardziej umacnia swoje powiązania ze światem jeździectwa poprzez objęcie roli partnera tytularnego, oficjalnego sędziego czasowego i dostawcy oficjalnego zegarka turnieju Longines PfingstTurnier Wiesbaden. Ta międzynarodowa impreza sportowa, ustanowiona 90 lat temu przez WRFC, odbędzie się w dniach 7-10 czerwca 2019 roku w parku zamkowym Biebrich Schlosspark i obejmie cztery dyscypliny: skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, wszechstronny konkurs konia wierzchowego i woltyżerkę. Turniej zakończy się zmaganiami o nagrodę Longines Grand Prix Großer Preis der Landeshauptstadt Wiesbaden – ufundowaną przez lokalne władze i dumnie noszącą nazwę Longines.

 

„Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Longines, co gwarantuje nam tak ciągłość, jak i spore możliwości” – komentuje Kristina Dyckerhoff, prezes WRFC. „Dla mnie, dla moich koleżanek i kolegów w WRFC oraz dla Longines liczą się przede wszystkim konie. Wpisana w charakter tych zawodów tradycja, wraz z zamiłowaniem do sportów konnych i wyjątkową scenerią parku zamkowego Biebrich Schlosspark, co roku pozwalają nam zorganizować niemający sobie równych turniej. Z niecierpliwością wyczekujemy najbliższej edycji, tym razem wspólnie z Longines.”

Matthieu Baumgartner, wiceprezes ds. marketingu Longines, dodał: „Połączenie sił z klubem jeździeckim Wiesbadener Reit- und Fahr-Club i objęcie roli partnera tytularnego turnieju Longines PfingstTurnier Wiesbaden to dla nas prawdziwy zaszczyt. To wydarzenie ma niezwykle bogatą historię i doskonale wpisuje się w wartości promowane przez świat jeździectwa oraz Longines, czyli tradycję, elegancję i doskonałość. Nasza marka jest zaangażowana we współzawodnictwo hippiczne już od ponad 150 lat i z radością zadbamy o profesjonalny pomiar czasu podczas wszystkich zmagań składających się na turniej, dzieląc się przy tym swoim doświadczeniem technicznym.”

Powiązania Longines ze światem sportów konnych sięgają 1869 roku, kiedy wyprodukowany został pierwszy zegarek kieszonkowy z grawerunkiem dumnie uniesionego końskiego łba. W 1912 roku szwajcarska firma nawiązała po raz pierwszy współpracę z organizatorami międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody w Portugalii. Obecnie Longnines aktywnie udziela się w takich dyscyplinach jeździeckich jak skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, powożenie, rajdy długodystansowe, wszechstronny konkurs konia wierzchowego oraz wyścigi.

Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.


www.longinestiming.com

Kalendarz

Hampton Classic Horse Show; Skoki; 2019

Hampton Classic Horse Show

2019-08-25 - 2019-09-01

BRIDGEHAMPTON, United States

Longines XTC Extreme Team's Challenge - Leg 5

Longines XTC Extreme Team's Challenge - Leg 5

2019-09-04 - 2019-09-08

Longines Global Champions Tour of Montréal; Jumping; 2019

Longines Global Champions Tour of Montréal

2019-09-20 - 2019-09-22

Longines XTC Extreme Team's Challenge - Leg 6

Longines XTC Extreme Team's Challenge - Leg 6

2019-09-25 - 2019-09-29

Longines Global Champions Tour of New York; Jumping; 2019

Longines Global Champions Tour of New York

2019-09-27 - 2019-09-29

Zobacz wszystkie wydarzenia w

Paź.

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK