facebook-pixel [Skip to content]
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Świat Longines
picture Świat Longines
Firma
picture Firma

Turniej Longines Deauville Classic

Skoki przez przeszkody
2017-09-07

Alexandra Paillot i Polias de Blondel zwycięzcami pierwszego Grand Prix Longines Région Normandie rozgrywanego w ramach turnieju Longines Deauville Classic

W dniach 4–6 sierpnia w kompleksie Deauville International Horse Centre odbyła się pierwsza edycja turnieju Longines Deauville Classic, wydarzenia łączącego sport i styl życia, którego dumnym Partnerem Tytularnym i Oficjalnym Sędzią Czasowym była marka Longines.
4 sierpnia odbyła się gonitwa Longines, w którą marka była szczególnie zaangażowana. Udział w niej wzięli najlepsi sportowcy ze świata wyścigów konnych, skoków przez przeszkody i polo. Triumfatorem okazał się zespół w składzie: Adeline Hécart, Jacques Ricou i argentyński zawodnik polo, Jorge Pepa.
W niedzielę marka Longines zaprezentowała jedno z najważniejszych wydarzeń turnieju – konkurs Longines Grand Prix Région Normandie, którego zwyciężczynią okazała się Alexandra Paillot dosiadająca konia Polias de Blondel. W nagrodę za te osiągnięcia Juan-Carlos Capelli, wiceprezes Longines i szef ds. marketingu międzynarodowego, wręczył francuskiej zawodniczce elegancki zegarek Longines.

Ponadto w trakcie turnieju szwajcarska marka zaangażowała się w działalność organizacji charytatywnej JustWorld International. W ramach inicjatywy „Clear the Jump” firma Longines wręczyła jej czek o wartości odpowiadającej 5000 posiłków.

Oficjalnym Zegarkiem turnieju Longines Deauville Classic został damski model z linii Longines Master Collection wyposażony w niebieską tarczę ze szlifem słonecznym i diamentowe indeksy. Kolekcja łączy w sobie klasyczną elegancję i doskonałość, które urzekną każdego wielbiciela zegarków.
Longines Deauville Classic; Jumping; 2017; Alexandra Paillot; Polias de Blondel
Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com.
www.longinestiming.com
Kalendarz
2014
2015
2016
2017
2018
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
Longines FEI World Cup North American League; Wellington, Florida
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup North American League; Thermal; 2018
Dodaj do mojego kalendarza
Longines Masters of Hong Kong; 2018
Dodaj do mojego kalendarza
President of UAE Show Jumping CUP CSIO5* presented by Longines; 2018
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI Nations Cup; North America; Ocala
Dodaj do mojego kalendarza