picture Firma

Longines FEI World Cup China League – finał – Pekin

Skoki przez przeszkody
2017-10-10

Chiński jeździec Ruiji Liang zwycięzcą turnieju Longines FEI World CupTM Jumping China League

Zwycięzcą w finale turnieju Longines FEI World Cup™ Jumping China League, który odbył się od 5 do 8 października w pekińskim Chaoyang Park, został Ruiji Liang dosiadający klaczy Indiana van ‘ T Heike. Kolejne miejsca na podium zajęli Yihua Duan i Lucy Davis.

Podczas zawodów szwajcarska marka przyznała wyróżnienie Longines Prize for Elegance dla najbardziej eleganckiej kobiety całego wydarzenia. Laureatką nagrody została Xian Dandan, która z rąk Juana-Carlosa Capelli, wiceprezesa Longines i szefa ds. marketingu międzynarodowego, otrzymała elegancki zegarek Longines.

Marka Longines, główny partner federacji FEI, pełni funkcję Partnera Tytularnego turnieju Longines FEI World CupTM Jumping rozgrywanego w trzech ligach: zachodnioeuropejskiej, chińskiej i północnoamerykańskiej, a także konkursu finałowego Longines FEI World CupTM Jumping, który odbędzie się w paryskiej dzielnicy Bercy w 2018 r.

Longines FEI World Cup China League - Final Leg; Beijing; Jumping; 2017
longines timing background
Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.