Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Longines uroczyście otwiera swój pierwszy butik w Kuwejcie w obecności Aishwaryi Rai Bachchan

Firma
2019-01-24

W zeszłą środę marka Longines miała przyjemność otworzyć w Kuwejcie swój nowy butik, usytuowany w renomowanym centrum handlowym „The Avenues”. Aby uczcić ten wyjątkowy moment, swoją obecnością zaszczyciła nas Ambasadorka Elegancji Longines, Aishwarya Rai Bachchan, która przecięła wstęgę wspólnie z wiceprezesem Longines, Charlesem Villozem, z kierownikiem marki na rynek bliskowschodni, Patrickiem Aounem oraz z Alim Moradem Behbehanim, prezesem Grupy Behbehani.
 

Uważana przez wiele osób za najpiękniejszą kobietę świata, Bollywoodzka supergwiazda Aishwarya Rai Bachchan już od dwudziestu lat jest wcieleniem motta marki Longines: „Elegancja to styl życia”. Po raz kolejny swoim czarem i wyrafinowaniem uświetniła wydarzenie, podczas którego jej nadgarstek zdobił zegarek Longines z kolekcji Master Collection Blue Edition, z niebieską tarczą i diamentowymi indeksami.
 

Przy tej samej okazji wiceprezes Longines Charles Villoz powiedział: „Jesteśmy naprawdę dumni z otwarcia naszego pierwszego butiku w Kuwejcie, w tak wyjątkowym miejscu. Niezmiernie cieszymy się z tego, że nasi klienci będą mogli odkryć nasze kolekcje w tym eleganckim otoczeniu, będącym odzwierciedleniem tradycyjnych wartości Longines”.
 

Z kolei prezes Grupy Behbehani, Ali Behbehani, oświadczył: „Longines jest marką wysoko cenioną na kuwejckim rynku, o czym świadczy otwarcie jej firmowego butiku w galerii The Avenues”. Dodał również: „Pragniemy podarować klientom najwyższej jakości wrażenia z zakupów w całym Kuwejcie”.
 

Nowy butik jest współczesną interpretacją tradycyjnych wartości marki Longines oraz odzwierciedla jej wrodzoną umiejętność łączenia elegancji z innowacją. Jego krystalicznie przejrzysta fasada zapewnia niczym niezakłócony widok i rozświetla całą przestrzeń. Specjalnie zaprojektowany kącik w butiku pozwoli klientom odkryć linię Longines Equestrian Collection, będącą świadectwem długoletniego zaangażowania marki w świat jeździectwa.

Aishwarya Rai Bachchan, Kuwait, boutique opening, first boutique in Kuwait,pic4

Kalendarz

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK