Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Longines Irish Champions Weekend – Dublin

Wyścigi konne
2018-09-16

Turniej Longines Irish Champions Weekend

Marka Longines z dumą pełniła rolę Partnera Tytularnego i Oficjalnego Sędziego Czasowego turnieju Longines Irish Champions Weekend, który odbył się na dwóch głównych torach Irlandii: Leopardstown i the Curragh.

 

W ramach tego dwudniowego wydarzenia, które szybko ugruntowało swoją pozycję jednego z wiodących wyścigów na świecie, odbyła się gonitwa QIPCO Irish Champion Stakes na torze Leopardstown, której zwycięzcą został Roaring Lion prowadzony przez Oisina Murphy'ego, oraz wyścig Comer Group International Irish St Leger na torze the Curragh, w którym zwyciężył Flag of Honour z Ryanem Moore w siodle. W nagrodę za zwycięstwo marka Longines wręczyła właścicielom, dżokejom i trenerom koni triumfujących w obu gonitwach eleganckie zegarki.

 

Przy okazji obu wyścigów rozgrywanych w ramach turnieju Longines Irish Champions Weekend szwajcarska marka przyznała także wyróżnienie Longines Prize of Elegance i nagrodziła najbardziej elegancką panią i pana każdego dnia eleganckimi zegarkami.

 

Marka Longines dodatkowo podkreśliła wyrafinowaną elegancję turnieju Longines Irish Champions Weekend, przedstawiając Oficjalny Zegarek wydarzenia – model z kolekcji Record. Czasomierz ten jest wyposażony w białą tarczę z masy perłowej i 13 diamentowych indeksów oraz posiada certyfikat chronometru wydany przez szwajcarski Instytut Badań Chronometrycznych (COSC). Doskonałym uzupełnieniem tego wyjątkowego zegarka jest bransoleta ze stali nierdzewnej.

Longines Irish Champions Weekend; Dublin; 2018

Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.


www.longinestiming.com

a horse magazine
by Longines

Pasja Longines do sportów jeździeckich sięga 1878 roku, gdy marka wyprodukowała chronograf z grawerunkiem dżokeja i jego wierzchowca. Trzy lata później, model ten był popularny wśród entuzjastów koni na amerykańskich torach wyścigowych. W 1912 roku firma po raz pierwszy wcieliła się w rolę partnera międzynarodowego konkursu w skokach przez przeszkody. Dziś zaangażowanie Longines w świecie sportów jeździeckich obejmuje zawody w skokach przez przeszkody, wyścigi krótko i długodystansowe, a także WKKW.


Discover the Blue Horse
Kalendarz
Longines Sagaro Stakes; Wyścigi konne 2019
Dodaj do mojego kalendarza

Longines Sagaro Stakes 2019

2019-05-01 - 2019-05-01
ASCOT, United Kingdom
Longines Kentucky Oaks i Kentucky Derby, Longines Churchill Distaff Turf Mile; Wyścigi konne 2019
Dodaj do mojego kalendarza
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Cze.

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK