Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Zwycięstwo Myrzabka Kappusheva na Centurionie w Pucharze Prezydenta Federacji Rosyjskiej

Wyścigi konne
2019-06-12

Jako partner tytularny, oficjalny sędzia czasowy i dostawca oficjalnego zegarka, Longines miało zaszczyt mierzyć czas podczas turnieju o Puchar Prezydenta Federacji Rosyjskiej, który zakończył się niewiarygodną wygraną Myrzabka Kappusheva dosiadającego Centuriona, co wywołało żywiołową rekcję tysięcy obserwatorów zgromadzonych na Centralnym Moskiewskim Hipodromie. Triumfujący dżokej i właściciel zwycięskiego konia Ali Uzdenow otrzymali eleganckie zegarki Longines z rąk Dmitrija Lyakhovoya, kierownika marki Longines na Rosję, oraz Dmitrija Dmitrieva, regionalnego kierownika sprzedaży w Rosji.

 

Korzystając z okazji, marka spod znaku uskrzydlonej klepsydry zaprezentowała oficjalny zegarek turnieju – damski model z kolekcji Record, wyposażony w tarczę wykonaną z białej masy perłowej i ozdobioną diamentowymi indeksami, zamocowany na eleganckiej bransolecie ze stali nierdzewnej z nakładką z różowego złota. Kolekcja łączy klasyczną elegancję i doskonałość, aspirując do miana flagowych modeli marki. Wszystkie zegarki z tej linii modelowej posiadają wykonaną z monokryształu krzemu sprężynę balansu o wyjątkowych właściwościach oraz certyfikat chronometru wydany przez szwajcarski Instytut Badań Chronometrycznych (COSC).

Powiązania Longines ze światem sportów konnych sięgają 1869 roku, kiedy wyprodukowany został pierwszy zegarek kieszonkowy z grawerunkiem dumnie uniesionego końskiego łba. Parę lat później, w 1878 roku, Longines stworzyło chronograf z wygrawerowanym dżokejem na koniu. Model ten zaczął pojawiać się na torach wyścigowych już w 1881 roku i szybko zdobył ogromną popularność wśród jeźdźców i miłośników koni. Pozwalał mierzyć czas podczas zawodów z dokładnością co do sekundy. Obecnie Longines angażuje się w dyscypliny jeździeckie takie jak: gonitwy płaskie, skoki przez przeszkody, rajdy długodystansowe, konkurs wszechstronny konia wierzchowego, powożenie i ujeżdżenie. Longines zdecydowało się wspierać sporty konne, ponieważ świetnie ilustrują podstawowe wartości marki: tradycję, elegancję i doskonałość.

Myrzabek Kappushev; Centurion; Russian Federation President’s Cup

Kalendarz

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK