facebook-pixel [Skip to content]
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Świat Longines
picture Świat Longines
Firma
picture Firma

Zawody Longines Masters 2018 w Hongkongu

Skoki przez przeszkody
2018-02-22

Longines Speed Challenge: najszybszy trial świata pada łupem Niemca Philippa Weishaupta

Drugi dzień zawodów Longines Masters w Hongkongu przyniósł wyczekiwany wyścig Longines Speed Challenge, znany również jako najszybszy trial świata. Wyzwaniem dla startujących w tym wyścigu było uzyskanie jak najlepszego czasu, pamiętając że błąd oznacza doliczenie jedynie dwóch karnych sekund, a nie jak zwykle czterech. Ta zasada wymusza na uczestnikach wyścigu, by dali z siebie wszystko, co przekłada się na ogromne napięcie wśród widzów. Longines Speed Challenge wymaga wyczucia czasu i precyzji, wartości drogich marce Longines.

 

Po zaciętych zmaganiach zwycięstwo odniósł Niemiec Philipp Weishaupt na koniu Chacon, a za nim uplasowali się Francuzi Patrice Delaveau i Kevin Staut. Zwycięzca otrzymał zegarek marki Longines, który wręczali pan Juan Carlos Capelli, wiceprezes i dyrektor marketingu międzynarodowego Longines, oraz pani Karen Au Yeung, wiceprezes Longines Hong King. Jako partner tytułowy i oficjalny chronometrażysta całej serii Longines Masters, szwajcarska marka zegarków oczekuje już na kolejny gwóźdź programu tych światowej klasy zawodów, Longines Grand Prix, która odbędzie się w niedzielę, 11 lutego 2018.

 

W tym roku Longines, przy współpracy z telewizją EEM, zdecydował się wesprzeć fundację na rzecz edukacji w zakresie autyzmu na trzech kontynentach i wręczył czek o wartości 200 tys. dolarów hongkońskich wyłącznemu beneficjentowi i partnerowi charytatywnemu Tung Wah Group of Hospitals (TWGH), lokalnej organizacji pozarządowej, która od ponad stu lat pozytywnie działa w Hongkongu na rzecz dzieci z autyzmem.

 

Longines Masters of Hong Kong to drugie zawody z tej serii, która rozpoczęła się w ubiegłym grudniu w Paryżu i zakończy w Nowym Jorku w dniach 26-29 kwietnia. Oficjalnym zegarkiem Longines Masters of Hong Kong jest kobiecy model z najnowszej linii marki, kolekcji Record. Wszystkie modele tej kolekcji łączą klasyczną elegancję i doskonałość oraz posiadają certyfikat chronometru wydany przez Szwajcarski Oficjalny Instytut Badań Chronometrycznych (COSC)

Longines Masters of Hong Kong; 2018
longines timing background
Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.
www.longinestiming.com
alpine skiing background
a horse magazine
by Longines

Longines’ passion for equestrian sport dates back to 1878, when it produced a chronograph engraved with a jockey and his mount. Three years later, it can be found on American racecourses, adopted by horse enthusia­sts. In 1912, the company partnered for the first time with an international show jumping competition. Today Longines’ involvement in equestrian sports includes show-jumping, flat racing, endurance, driving, dressage and eventing competitions.


Discover the Blue Horse
Kalendarz
2014
2015
2016
2017
2018
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
Longines FEI World Cup North American League; Wellington, Florida
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup North American League; Thermal; 2018
Dodaj do mojego kalendarza
Longines Masters of Hong Kong; 2018
Dodaj do mojego kalendarza
President of UAE Show Jumping CUP CSIO5* presented by Longines; 2018
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI Nations Cup; North America; Ocala
Dodaj do mojego kalendarza