Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Świat Longines
picture Świat Longines
Firma
picture Firma

Search

Zawody Longines Masters 2018 w Hongkongu

Skoki przez przeszkody
2018-02-22

Longines Speed Challenge: najszybszy trial świata pada łupem Niemca Philippa Weishaupta

Drugi dzień zawodów Longines Masters w Hongkongu przyniósł wyczekiwany wyścig Longines Speed Challenge, znany również jako najszybszy trial świata. Wyzwaniem dla startujących w tym wyścigu było uzyskanie jak najlepszego czasu, pamiętając że błąd oznacza doliczenie jedynie dwóch karnych sekund, a nie jak zwykle czterech. Ta zasada wymusza na uczestnikach wyścigu, by dali z siebie wszystko, co przekłada się na ogromne napięcie wśród widzów. Longines Speed Challenge wymaga wyczucia czasu i precyzji, wartości drogich marce Longines.

 

Po zaciętych zmaganiach zwycięstwo odniósł Niemiec Philipp Weishaupt na koniu Chacon, a za nim uplasowali się Francuzi Patrice Delaveau i Kevin Staut. Zwycięzca otrzymał zegarek marki Longines, który wręczali pan Juan Carlos Capelli, wiceprezes i dyrektor marketingu międzynarodowego Longines, oraz pani Karen Au Yeung, wiceprezes Longines Hong King. Jako partner tytułowy i oficjalny chronometrażysta całej serii Longines Masters, szwajcarska marka zegarków oczekuje już na kolejny gwóźdź programu tych światowej klasy zawodów, Longines Grand Prix, która odbędzie się w niedzielę, 11 lutego 2018.

 

W tym roku Longines, przy współpracy z telewizją EEM, zdecydował się wesprzeć fundację na rzecz edukacji w zakresie autyzmu na trzech kontynentach i wręczył czek o wartości 200 tys. dolarów hongkońskich wyłącznemu beneficjentowi i partnerowi charytatywnemu Tung Wah Group of Hospitals (TWGH), lokalnej organizacji pozarządowej, która od ponad stu lat pozytywnie działa w Hongkongu na rzecz dzieci z autyzmem.

 

Longines Masters of Hong Kong to drugie zawody z tej serii, która rozpoczęła się w ubiegłym grudniu w Paryżu i zakończy w Nowym Jorku w dniach 26-29 kwietnia. Oficjalnym zegarkiem Longines Masters of Hong Kong jest kobiecy model z najnowszej linii marki, kolekcji Record. Wszystkie modele tej kolekcji łączą klasyczną elegancję i doskonałość oraz posiadają certyfikat chronometru wydany przez Szwajcarski Oficjalny Instytut Badań Chronometrycznych (COSC)

Longines Masters of Hong Kong; 2018
longines timing background
Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.
www.longinestiming.com
Kalendarz
2014
2015
2016
2017
2018
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
Jumping; Netherlands; Longines Global Champions Tour; 2018
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI Nations Cup - Division 1 - Dublin Horse Show; Dublin; Jumping; 2018
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI Jumping Nations Cup; Hungary; Division 2 Qualifier
Dodaj do mojego kalendarza
Longines Global Champions Tour;Valkenswaard;2018; Jumping; Frank Schuttert
Dodaj do mojego kalendarza
Longines Deauville Classic 2018; Jumping; France
Dodaj do mojego kalendarza
Longines Deauville Classic 2018
2018-08-16 - 2018-08-19
DEAUVILLE, France
Longines FEI World Cup North American League - Langley; 2018; Jumping
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup North American League - Langley
2018-08-21 - 2018-08-26
LANGLEY, Canada
The Hampton Classic Horse Show; 2018; Horse Jumping; 2018
Dodaj do mojego kalendarza
The Hampton Classic Horse Show
2018-08-26 - 2018-09-02
BRIDGEHAMPTON, United States
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Wrz.