Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines Masters w Lozannie

Skoki przez przeszkody
2019-06-23

Pierwsza szwajcarska edycja Longines Masters przyniosła szczęście Gudrun Patteet

W niedzielę, po czterech dniach intensywnych zmagań nad Jeziorem Genewskim, rozgrywane w Lozannie pierwsze szwajcarskie zawody Longines Masters zakończyły się długo wyczekiwanym konkursem Longines Grand Prix of Lausanne, na którego liście startowej pojawiły się dobrze znane nazwiska. W pełni zasłużone zwycięstwo w próbie, podczas której nie zabrakło sportowych emocji, zdobyła Belgijka Gudrun Patteet na Sea Coast Pebbles Z. Kolejne miejsca na podium zajęły Włoszka Giulia Martinengo Marquet na Elzasie i Belgijka Nicola Philippaerts na Katandze v/h Dingeshof, zdobywając odpowiednio drugą i trzecią lokatę.

 

W sobotę wieczorem uczestnicy Longines Speed Challenge, drugiego kluczowego konkursu rozegranego w ten weekend, zafundowali widzom prawdziwe widowisko, osiągając ogromne prędkości w trakcie próby uchodzącej za najszybszą na świecie. Ostatecznie zmagania wygrała Emanuele Gaudiano na Carlotcie, która ukończyła bieg przed Stevem Guerdatem na Evicie i Phillipem Rozierem na Cristallo A LM.

 

Jako partner tytularny i oficjalny chronometrażysta lozańskich zawodów Longines Masters, szwajcarska marka miała zaszczyt, wspólnie z organizatorem – firmą EEM, nagrodzić obu doświadczonych jeźdźców pucharem oraz eleganckimi zegarkami Longines.

 

Obserwatorzy, którzy tłumnie zjawili się w Place Bellerive, aby podziwiać niewiarygodne umiejętności sportowe zawodników, mieli także okazję poznać oficjalny zegarek zawodów, na który wybrano model z kultowej kolekcji HydroConquest. Linia ta łączy w sobie klasyczną elegancję i doskonałe wykonanie, a zatem dwa znaki rozpoznawcze marki spod znaku uskrzydlonej klepsydry. Czerpiące inspirację z fascynującego świata sportów wodnych zegarki z tej kolekcji wyróżniają się bezelem ozdobionym barwioną ceramiczną wstawką, którą dopasowano kolorystycznie do tarczy, przez co nadaje całości nowoczesnego charakteru i sportowej sylwetki.

Longines Masters of Lausanne; Jumping; 2019

Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.


www.longinestiming.com

Kalendarz

Longines Deauville Classic; Jumping; 2019

Longines Deauville Classic

2019-08-15 - 2019-08-18

Longines FEI Jumping World Cup North American League - Langley; Jumping; 2019

Longines FEI Jumping World Cup North American League - Langley

2019-08-20 - 2019-08-25

The Hampton Classic Horse Show; Jumping; 2019

The Hampton Classic Horse Show

2019-08-25 - 2019-09-01

BRIDGEHAMPTON, United States

Zobacz wszystkie wydarzenia w

Wrz.

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK