Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines Masters 2019 w Nowym Jorku

Skoki przez przeszkody
2019-04-28

Nayel Nassar gwiazdą turnieju Longines Masters w Nowym Jorku

Trzecia runda turnieju Longines Masters, którego partnerem tytularnym i oficjalnym sędzią czasowym jest marka Longines, wystartowała w ubiegły w piątek, rozpoczynając się od długo wyczekiwanego Longines Speed Challenge, w którym zawodnicy muszą osiągnąć jak najkrótszy czas przejazdu, przy czym każdy błąd kosztuje ich jedynie dwie sekundy, zamiast zwyczajowych czterech. Trzymające w napięciu do ostatniej chwili zmagania wygrał Nayel Nassar dosiadający Lucifera V. Tuż za nim uplasowała się Kristen Vanderveen na Bull Run's Faustino de Tili, a trzecią lokatę zajął Olivier Philippaerts na Insolente Des Dix Bonniers.

 

Jeszcze tego samego wieczoru Longines miało przyjemność powitać zaprzyjaźnionych gości: francuską modelkę Ilonę Smet, kanadyjskiego producenta filmowego Alena Palandera oraz tajwańskiego aktora i piosenkarza Marcusa Changa, którzy uczestniczyli już we wcześniejszych rundach serii rozegranych w Paryżu i Hong Kongu, a wizytą w Nowym Jorku zwieńczyli swoją wspaniałą międzykontynentalną podróż.

W sobotę marka Longines, jako jego partner i fundator, współorganizowała puchar Riders Masters Cup, na który składają się nowatorskie zawody w skokach przez przeszkody, w ramach których do transatlantyckiej rywalizacji stają dwie jeździeckie potęgi – Stany Zjednoczone i Europa. Po zwycięstwo sięgnęła drużyna europejska, w składzie: Pius Schwizer, Edward Levy, Olivier Philippaerts, Darragh Kenny oraz Harrie Smolders, podtrzymując tym samym dobrą passę po ubiegłorocznej wygranej w grudniu w Paryżu.

 

Niedzielne popołudnie, będące zakończeniem nowojorskiej rundy serii Longines Masters, przyniosło nadzwyczajne zwycięstwo Nayela Nassara, jego drugie tego weekendu. Łupem utalentowanego jeźdźca padła wygrana w uznanym pucharze Longines Grand Prix. Holender Harrie Smolders na Une de l'Othain wywalczył drugą pozycję, natomiast trzecią lokatę zajął Belg Olivier Philippaerts na H&M Cue Channa 42. Dla uczczenia tego osiągnięcia Egipcjanin otrzymał z rąk Matthieu Baumgartnera, wiceprezesa Longines ds. marketingu, charakterystyczne dla serii trofeum oraz elegancki zegarek szwajcarskiej marki.

 

Oficjalny zegarek nowojorskiej rundy serii Longines Masters

W trakcie tych światowej klasy zawodów w skokach przez przeszkody Longines miało zaszczyt zaprezentować nową kolekcję HydroConquest, która łączy w sobie techniczną doskonałość i tradycyjną elegancję – dwa znaki rozpoznawcze marki spod znaku uskrzydlonej klepsydry. Nowe, wyrafinowane czasomierze czerpią inspirację z fascynującego świata sportów wodnych i są wyposażone w bezel ozdobiony barwioną ceramiczną wkładką, która nadaje całości odrobiny blasku i nowoczesnego sznytu. Do cech szczególnych zegarków z tej kolekcji można zaliczyć wodoodporność do głębokości 300 metrów, jednokierunkowy bezel, przykręcaną koronkę i dekiel, osłonę koronki i podwójnie zabezpieczone zapięcie motylkowe ze zintegrowaną przedłużką do nurkowania.
Longines Masters of New York; Jumping; 2019

Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.


www.longinestiming.com

Kalendarz

Longines FEI Jumping World Cup North American League - Langley; Jumping; 2019

Longines FEI Jumping World Cup North American League - Langley

2019-08-20 - 2019-08-25

The Hampton Classic Horse Show; Jumping; 2019

The Hampton Classic Horse Show

2019-08-25 - 2019-09-01

BRIDGEHAMPTON, United States

Zobacz wszystkie wydarzenia w

Wrz.

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK