Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Longines prezentuje nowy zegarek Conquest V.H.P. GMT Flash Setting

Firma
2018-09-10

Longines prezentuje nowy zegarek Conquest V.H.P. GMT Flash Setting: zegarek stworzony dla podróżników

Lanterna di Fuksas, majestatyczna i nowoczesna kopuła ze stali i szkła wznosząca się nad Wiecznym Miastem, gościła w niedzielę wyjątkowe wydarzenie celebrujące międzynarodową prezentację modelu Conquest V.H.P. GMT Flash Setting. Głównym motywem wydarzenia były podróże, dzięki czemu licznie zgromadzeni goście mogli przemieszczać się między różnymi strefami czasowymi. Była to również idealna okazja dla setek dziennikarzy i influencerów z całego świata, by odkryć najnowsze dzieło marki z uskrzydloną klepsydrą w logo w obecności Waltera von Känela, prezesa Longines, oraz Juana-Carlosa Capelli, wiceprezesa Longines i dyrektora ds. marketingu międzynarodowego.

 

Tego samego wieczora marka Longines zaprezentowała też nową kampanię dla Conquest V.H.P. GMT Flash Setting. Jej tematem przewodnim są podróże, prezentuje ona też Ambasadorów Elegancji w różnych miastach, w domu lub poza nim. To wyjątkowa kampania opracowana dla wyjątkowego zegarka.

 

Podobnie jak inne wersje należące do tej kolekcji, model Conquest V.H.P. GMT Flash Setting zawiera ekskluzywny, najnowocześniejszy mechanizm, który wynosi na jeszcze wyższy poziom wyjątkową prostotę każdego aspektu doświadczeń użytkownika: niesamowitą precyzję (ok. 5 sekund/rok), system Gear Position Detection (GPD) resetujący wskazówki po wstrząsie lub narażeniu na działanie pola magnetycznego, inteligentną koronkę, bardzo długi czas działania na baterii, czy też wieczny kalendarz do 2399 roku.

 

Jednak ambicje modelu Conquest V.H.P. GMT Flash Setting sięgają wyżej za sprawą udoskonaleń w technologii V.H.P, zapewniając globtroterom jeszcze wyższy poziom komfortu. Jest on wyposażony w drugą strefę czasową oraz system sterowania za pomocą światła, znany też jako Flash Setting. Ten prawdziwy must-have dla wszystkich podróżników można łatwo ustawić ręcznie, za pomocą koronki lub też dzięki innowacyjnej funkcji Flash Setting. Umożliwia ona proste i szybkie ustawienie czasu bez używania koronki, zapewniając jednocześnie absolutną precyzję wyświetlanego czasu. System ten opiera się na smartfonie użytkownika z zainstalowaną specjalną aplikacją, lecz nie wymaga zewnętrznego połączenia, takiego jak Wi-Fi czy też Bluetooth. Informacje rejestrowane przez aplikacje są przekazywane za pomocą sekwencji światła emitowanego przez lampę błyskową smartfona do małego otworu w tarczy zegarka, widocznego w liczbie 12. Kolejną interesującą nowością jest funkcja Swap, która pozwala przełączać się między „domową” i „podróżną” strefą czasową na wyświetlaczu, po prostu naciskając koronkę. Zapewnia to jeszcze wyższy komfort bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujemy.

 

Zegarki te, stalowe lub z czarną powłoką PVD, są dostępne w dwóch rozmiarach (o średnicy 41 i 43 mm). Druga strefa czasowa jest oznaczona za pomocą cienkiej wskazówki w kształcie strzałki, tarcza zawiera godziny, minuty, sekundy i datę (wieczny kalendarz). Inteligentna koronka i system Flash Setting ułatwia obsługę każdej wersji tego modelu, z kolei dwa osobne wskaźniki (E.O.L. i E.O.E.) sygnalizują z wyprzedzeniem wyczerpanie baterii. Modele z serii Conquest V.H.P. GMT Flash Setting są dostępne w wersjach z tarczą z włókna węglowego, niebieską, posrebrzaną lub czarną. Wszystkie opatrzone są symbolami „czasu domowego” i „czasu podróżnego” na godzinach 10 i 2. Bransoleta stalowa lub z czarną powłoką PVD, bądź też z niebieskim lub czarnym paskiem gumowym, dopełniają wyjątkowego charakteru tych czasomierzy.

 

Elegancki i niezawodny, model Conquest V.H.P. GMT Flash Setting to nowy punkt odniesienia dla entuzjastów podróży i najnowocześniejszej technologii „bardzo wysokiej precyzji” (V.H.P).

Conquest V.H.P. GMT Flash Setting, New launch,2018,frequent travelers;Roma,pic3

Kalendarz

Whitney Invitational Day & Longines Test Stakes

Whitney Invitational Day & Longines Test Stakes

2019-08-03 - 2019-08-03

Endurance Ride - Euston Park; Endurance; 2019

Endurance Ride - Euston Park

2019-08-15 - 2019-08-18

Longines FEI European Championships

Longines FEI European Championships

2019-08-19 - 2019-08-25

ROTTERDAM, Netherlands

Longines FEI Jumping World Cup North American League - Langley; Jumping; 2019

Longines FEI Jumping World Cup North American League - Langley

2019-08-20 - 2019-08-25

The Hampton Classic Horse Show; Jumping; 2019

The Hampton Classic Horse Show

2019-08-25 - 2019-09-01

BRIDGEHAMPTON, United States

Longines FEI Eventing European Championships

Longines FEI Eventing European Championships

2019-08-29 - 2019-09-01

Zobacz wszystkie wydarzenia w

Wrz.

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK