Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Longines dumnym chronometrażystą pierwszego niedzielnego wyścigu turnieju White Turf w St. Moritz

Wyścigi konne
2019-02-03

Longines dumnym chronometrażystą pierwszej niedzielnej gonitwy turnieju White Turf w St. Moritz, jednego z najważniejszych wydarzeń sezonu zimowego

Szwajcarski producent zegarków Longines miał przyjemność odmierzać czas podczas pierwszego niedzielnego wyścigu turnieju White Turf w St. Moritz, którego jest oficjalnym partnerem, chronometrażystą i dostawcą oficjalnego zegarka. W ramach współpracy ze stowarzyszeniem St. Moritz Racing Association, marka Longines pełniła również rolę partnera tytularnego najważniejszej gonitwy dnia: Grand Prix Longines, będącej wyścigiem przygotowawczym przed 80 edycją Grosser Preis von St. Moritz, która odbędzie się 17-go lutego.

 

New Agenda z Dennisem Schiergenem w siodle zdobył nagrodę Grand Prix Longines, wyprzedzając Fiestę dosiadaną przez Tima Bürgina oraz Raphaela Lingga na Berrahri.

 

Doroczna gonitwa White Turf w St. Moritz, organizowana już od 1907 roku, odbywa się przez trzy niedziele lutego na zamarzniętym jeziorze w Gryzonii, w renomowanym kurorcie turystycznym. Zawody przyciągają co roku ponad 30 tysięcy widzów i są uznawane za najważniejsze sportowe i towarzyskie wydarzenie sezonu zimowego. W tym roku świętowana jest 80-ta edycja gonitwy Grosser Preis von St. Moritz, do której zawodnicy ustawią się na linii startowej w dniach 3, 10 i 17 lutego.

 

Oficjalnym zegarkiem wydarzenia jest elegancki model z linii Record. Kolekcja ta stanowi połączenie klasycznej elegancji i doskonałości, aspirując do miana flagowych produktów marki. Każdy mechanizm ma sprężynę balansu wykonaną z monokryształu krzemu o wyjątkowych właściwościach i posiada certyfikat chronometru przyznawany przez Szwajcarski Instytut Testów Chronometrycznych (COSC).

White Turf - 1st Raceday; Horse Racing; 2019

Śledź na bieżąco wyniki wszystkich wydarzeń sportowych odmierzanych przez Longines na www.longinestiming.com. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu, szwajcarska marka Longines stworzyła unikalną relację ze światem sportu. Od wielu lat świadczy usługi chronometrażu podczas imprez o randze mistrzostw świata i jest zaufanym partnerem wielu międzynarodowych organizacji sportowych.


www.longinestiming.com

a horse magazine
by Longines

Pasja Longines do sportów jeździeckich sięga 1878 roku, gdy marka wyprodukowała chronograf z grawerunkiem dżokeja i jego wierzchowca. Trzy lata później, model ten był popularny wśród entuzjastów koni na amerykańskich torach wyścigowych. W 1912 roku firma po raz pierwszy wcieliła się w rolę partnera międzynarodowego konkursu w skokach przez przeszkody. Dziś zaangażowanie Longines w świecie sportów jeździeckich obejmuje zawody w skokach przez przeszkody, wyścigi krótko i długodystansowe, a także WKKW.


Discover the Blue Horse
Kalendarz
Prix de Diane Longines 2019
Dodaj do mojego kalendarza

Prix de Diane Longines 2019

2019-06-16 - 2019-06-16
CHANTILLY, France
Royal Ascot; Horse Racing; 2019
Dodaj do mojego kalendarza

Royal Ascot 2019

2019-06-18 - 2019-06-22
ASCOT, United Kingdom
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Lip.

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK