Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines rozszerza partnerstwo z Breeders’ Cup

Wyścigi konne
2019-10-28

Longines z dumą przedłuża współpracę z turniejem Breeders' Cup, jednym z najsłynniejszych międzynarodowych wydarzeń ze świata wyścigów koni czystej rasy.'  W ramach nowego porozumienia szwajcarska marka obejmie rolę partnera tytularnego nowo nazwanego turnieju Longines Breeders’ Cup Classic.

 

Marka Longines jest zakorzeniona w jeździeckim świecie od 150 lat, a ważnym partnerem turnieju Breeders’ Cup jest od 2014 roku. Uznana zegarmistrzowska marka pełni rolę oficjalnego sędziego czasowego i dostawcy oficjalnego zegarka mistrzostw Breeders’ Cup World Championships i nadal służy jako partner tytularny turniejów Longines Breeders' Cup Turf oraz Longines Breeders' Cup Distaff. Marka przewodniczy również konkursowi Longines Prize for Elegance, w którym co roku wyróżnienie otrzymuje najbardziej elegancki obserwator i obserwatorka mistrzostw.’

 

„Od lat niezachwiane wsparcie marki Longines dla turnieju Breeders’ Cup i przemysłu wyścigów konnych było niezrównane i bardzo cieszy nas fakt, że nasze partnerstwo wkracza na nowy poziom”, przyznał Drew Fleming, wiceprezes wykonawczy i dyrektor operacyjny turnieju Breeders' Cup. „Longines Breeders’ Cup Classic to jeden z największych wyścigów konnych na świecie i trudno sobie wyobrazić bardziej dopasowaną do tego wydarzenia markę, biorąc pod uwagę elegancję i prestiż szwajcarskiego producenta.

Longines z przyjemnością odnawia współpracę z turniejem Breeders’ Cup i obejmuje rolę partnera tytularnego mistrzostw Longines Breeders Cup Classic”, powiedział Matthieu Baumgartner, wiceprezes ds. marketingu Longines. „Nasze zaangażowanie w wyścigi konne sięga roku 1870, gdy marka Longines opracowała swój pierwszy mechanizm chronografu wykorzystywanego na amerykańskich torach wyścigowych. 140 lat później, jak oficjalny partner, sędzia czasowy i dostawca oficjalnego zegarka najbardziej oczekiwanego turnieju Breeders’ Cup, marka Longines potwierdza swoje wieloletnie zamiłowanie do tej dyscypliny”.”

 

Mistrzostwa Breeders’ Cup World Championships, dwudniowe wydarzenie składające się z 14 gonitw, uchodzą za jedne z najbardziej ekscytujących zawodów świata, które gromadzą najlepsze konie, dżokejów, trenerów, właścicieli i hodowców.’’ W 2019 roku turniej zostanie rozegrany w dniach 1–2 listopada na torze Santa Anita Park w kalifornijskim mieście Arcadia. Konkurs Longines Breeders’ Cup Classic odbędzie się w sobotę 2 listopada i będzie transmitowany na żywo w godzinach największej oglądalności w telewizji NBC.

Longines; extend; partnership; Breeders’ Cup

Kalendarz

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK