[Skip to content]
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Świat Longines
picture Świat Longines
Firma
picture Firma

Prix de Diane Longines - Chantilly

Wyścigi konne
2017-06-18

Senga zwycięża w Prix de Diane Longines 2017

18. czerwca główny wyścig 168. Prix de Diane Longines zakończył się zwycięstwem klaczy Senga, na grzbiecie której jechał  Stéphane Pasquier. Przed tłumem liczącym dziesiątki tysięcy widzów na torze wyścigowym Chantilly para zdobyła Prix de Diane Longines, nagrodę w najważniejszym na świecie wyścigu dla klaczy, podczas którego Longines mierzy czas od 2010 r. Zwycięstwo zostało uczczone przez producenta zegarków, partnera tytularnego, oficjalnego sędziego czasowego i zegarek wydarzenia. Mikaela Shiffrin, Ambasador Elegancji marki,  wręczyła stylowe zegarki Longines właścicielowi, trenerowi i dżokejowi Sengi.

 

Dodatkowo ambasador przyznała nowy niebieski model damski z kolekcji Longines Master, oficjalny zegarek wydarzenia, najelegantszej bywalczyni zawodów, Marih-Sarze Ennceiri, jako nagrodę Mademoiselle Diane par Longines. Damski model ze stali nierdzewnej posiada niebieską tarczę słoneczną z diamentowym indeksem pasującym do niebieskiego paska ze skóry aligatora. Zegarek ten jest wyposażony w automatyczny mechanizm. Za tą kolekcją stoją wieki doświadczenia w tworzeniu zegarków.

Zegarki z tej serii są godne uwagi zarówno za wewnętrzną jakość jak i styl, na który składają się harmonijne wzornictwo. Poza tym  marka zegarków zorganizowała przyjęcie z okazji wypuszczenia nowego modelu na rynek w stolicy Francji w sobotę 17. czerwca.

 

W tym roku program Prix de Diane Longines rozrósł się i wydarzenie trwało również w sobotę 17. czerwca. Właśnie w sobotę dżokej z południowej Afryki Mpumelelo Mjoka wykorzystał swój talent i wygrał  Prix Longines Future Racing Stars na grzbiecie Beaupreau. Kobieta dżokej Diana Lopez Leret i Beruska jako pierwsze przekroczyły linię mety Prix de La Reine Marie-Amélie Longines. Te dwie gonitwy pozwoliły podziwiać niesamowite umiejętności jeździeckie młodych dżokejów i dżokejek pochodzących z różnych stron świata i zrzeszonych w międzynarodowej federacji jeździeckiej FEGENTRI, której oficjalnym partnerem jest właśnie szwajcarska marka. Marka miała ogromny zaszczyt nagrodzić obydwu zwycięzców eleganckimi zegarkami Longines jak również przyznać stypendium najmłodszemu zwycięzcy.

Prix de Diane Longines; Chantilly; Horse Racing; 2017
Kalendarz
2014
2015
2016
2017
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
Belmont stakes & Longines Just A Game; Belmont Park; Horse Racing; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
facebook picture
Dodaj do mojego kalendarza
Longines Puchar Prezydenta - Moskwa
2017-06-11 - 2017-06-11
Prix de Diane Longines; Chantilly; Horse Racing; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
Prix de Diane Longines - Chantilly
2017-06-18 - 2017-06-18
Royal Ascot; Horse Racing; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
Royal Ascot
2017-06-20 - 2017-06-24
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Lip.