Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Rixt van der Horst (Holandia), Sara Morganti (Włochy) oraz niemiecki zespół są złotymi medalistami igrzysk jeździeckich FEI World Equestrian Games Tryon 2018

FEI World Equestrian Games
2018-09-19

W środę 19 września 2018 r. holenderski jeździec Rixt van der Horst na koniu Findsley odnieśli zwycięstwo w konkursie indywidualnym na poziomie IV Mistrzostw Świata w Paraujeżdżeniu na igrzyskach FEI World Equestrian Games™ 2018 w Tryon. Tuż za nim uplasowali się Natasha Baker (Wielka Brytania) na Mount St John Diva Dannebrog oraz amerykańska zawodniczka, Rebecca Hart na koniu El Corona Texel.

 

W konkursie indywidualnym na poziomie I Mistrzostw Świata w Paraujeżdżaniu po złoto sięgnęła Włoszka, Sara Morganti, dosiadająca Royal Delight. Laurentia Yen-Yi Tan (Singapur) na koniu Fuerst Sherlock zajęła drugie miejsce, tuż przed Elkem Philippem na Fuerst Sinclair.

 

W tym samym dniu pierwsze medale w woltyżerce trafiły do zespołów z Niemiec, Szwajcarii oraz Austrii, które zdobyły odpowiednio złoto, srebro i brąz podczas mistrzostw Nations Team Vaulting World Championship. Jako Oficjalny Partner, Sędzia Czasowy i Dostawca Oficjalnego Zegarka podczas igrzysk jeździeckich FEI World Equestrian Games, marka Longines miała zaszczyt wręczyć eleganckie zegarki wszystkim medalistom w nagrodę za ich wspaniałe osiagnięcia.

FEI World Equestrian Games Tryon 2018, Para-Dressage,pic5

Kalendarz

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK