Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Puchar Prezydenta Federacji Rosyjskiej

Wyścigi konne
2018-06-10

Wspaniałe zwycięstwo Stanislava Kruglykhina na Conardzie w Pucharze Prezydenta Federacji Rosyjskiej

Trzeci rok z rzędu marka Longines miała zaszczyt pełnić funkcję partnera tytularnego, oficjalnego chronometrażysty i dostawcy oficjalnego zegarka Pucharu Prezydenta Federacji Rosyjskiej, który rozegrano w niedzielę 10 czerwca na Centralnym Moskiewskim Hipodromie. Przebieg zawodów, które wygrał Stanislav Kruglykhin na grzbiecie Conarda, obserwował prezes szwajcarskiej marki Walter von Känel. W nagrodę za wspaniałe zwycięstwo Kruglykhin otrzymał z jego rąk elegancki zegarek Longines.

 

Moskiewska gonitwa to najważniejsza i najbardziej prestiżowa pozycja w rosyjskim kalendarzu zawodów hippicznych dla koni czystej rasy. Z tego powodu każdego roku na trybunach zasiada Prezydent Rosji Władymir Putin, a zawody przyciągają zawodowców, miłośników jeździectwa i ciekawych widowiska Moskwian.

 

Gonitwa okazała się też doskonałą okazją dla szwajcarskiej marki do zaprezentowania oficjalnego zegarka zawodów, nowego modelu Conquest V.H.P. (Very High Precision). Zegarek ten stanowi najdoskonalsze rozwinięcie technologii kwarcowej, łącząc w sobie wysoką precyzję, dopracowanie techniczne, sportowy design i niepowtarzalną elegancję marki. Przykuwający uwagę srebrną tarczą czasomierz napędza ultraprecyzyjny mechanizm (± 5 sekund na rok) oraz wieczny kalendarz.

 

Marka Longines współpracuje ze światem jeździectwa sportowego już od ponad stulecia. Obecnie producent spod znaku uskrzydlonej klepsydry angażuje się w takie dyscypliny jak wyścigi, skoki przez przeszkody, rajdy długodystansowe, konkurs wszechstronny konia wierzchowego, ujeżdżanie czy powożenie. Longines jest związane z międzynarodowymi instytucjami i wydarzeniami w ramach tych dyscyplin oraz użycza swej nazwy światowym rankingom, a także nagrodom i wyróżnieniom przyznawanym wybitnym sportowcom i osobistościom ze świata jeździectwa. Bliskie relacje marki Longines ze światem sportów konnych stanowią odzwierciedlenie wspólnych wartości: elegancji, tradycji i wyników.

President's Cup, Russian Federation, Horse Racing, 2018,pic2

a horse magazine
by Longines

Pasja Longines do sportów jeździeckich sięga 1878 roku, gdy marka wyprodukowała chronograf z grawerunkiem dżokeja i jego wierzchowca. Trzy lata później, model ten był popularny wśród entuzjastów koni na amerykańskich torach wyścigowych. W 1912 roku firma po raz pierwszy wcieliła się w rolę partnera międzynarodowego konkursu w skokach przez przeszkody. Dziś zaangażowanie Longines w świecie sportów jeździeckich obejmuje zawody w skokach przez przeszkody, wyścigi krótko i długodystansowe, a także WKKW.


Discover the Blue Horse
Kalendarz
Prix de Diane Longines 2019
Dodaj do mojego kalendarza

Prix de Diane Longines 2019

2019-06-16 - 2019-06-16
CHANTILLY, France
Royal Ascot; Horse Racing; 2019
Dodaj do mojego kalendarza

Royal Ascot 2019

2019-06-18 - 2019-06-22
ASCOT, United Kingdom
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Lip.

Zapisz datę jako
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK