facebook-pixel [Skip to content]
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Świat Longines
picture Świat Longines
Firma
picture Firma

Zawody White Turf – drugi dzień gonitwy – St. Moritz

Wyścigi konne
2018-02-22

Davyerson de Barros i Berrahri zwycięzcami w drugim dniu gonitwy Longines Grand Prix of the White Turf w St. Moritz

11 lutego firma Longines odmierzała czas do zwycięstwa Davyersona de Barrosa na koniu Berrahri w drugą niedzielę gonitw Longines Grand Prix of the White Turf St. Moritz, których producent zegarków ma zaszczyt być głównym partnerem, oficjalnym chronometrażystą i dostawcą oficjalnego zegarka. Longines Grand Prix to gonitwa próbna przed 79. edycją Grosser Preis von St. Moritz, która odbędzie się 18 lutego.

 

Doroczna gonitwa White Turf w St. Moritz, organizowana już od 1907 roku, odbywa się w trzy niedziele lutego na zamarzniętym jeziorze w Gryzonii, w znanym kurorcie turystycznym. Wydarzenie to przyciąga co roku ponad 30 000 widzów i jest uznawane za najważniejsze sportowe i towarzyskie wydarzenie w sezonie zimowym w Engadynie. W tym roku świętowana jest 111. rocznica słynnej gonitwy, a zawodnicy ustawią się na linii startowej 4, 11 i 18 lutego.

 

Oficjalnym zegarkiem zawodów został model Conquest V.H.P. (Very High Precision). W posrebrzanej kopercie o średnicy 41 mm zamknięto wieczny kalendarz oraz baterię o niezwykle długiej żywotności. Model ten łączy doskonałą precyzję (± 5 s na rok), wysoki poziom rozwiązań technicznych i sportowy design z niepowtarzalną elegancją marki.

White Turf; 2nd Raceday; St-Moritz
alpine skiing background
a horse magazine
by Longines

Longines’ passion for equestrian sport dates back to 1878, when it produced a chronograph engraved with a jockey and his mount. Three years later, it can be found on American racecourses, adopted by horse enthusia­sts. In 1912, the company partnered for the first time with an international show jumping competition. Today Longines’ involvement in equestrian sports includes show-jumping, flat racing, endurance, driving, dressage and eventing competitions.


Discover the Blue Horse
Kalendarz
2014
2015
2016
2017
2018
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
White Turf; 1st Raceday; St-Moritz
Dodaj do mojego kalendarza
White Turf; 2nd Raceday; St-Moritz
Dodaj do mojego kalendarza
White Turf; 3rd Raceday; St-Moritz
Dodaj do mojego kalendarza
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Mar.