Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines Prix Allez France & Prix Ganay; Wyścigi konne; 2019
2019-04-28
Wyścigi konne
Longines Prix Allez France & Prix Ganay

Jako oficjalny partner hipodromu ParisLongchamp, szwajcarski producent zegarków Longines miał przyjemność mierzyć czas niesamowitego przejazdu Waldgeista dosiadanego przez Pierre-Charlesa Boudot podczas gonitwy Prix Ganay. Longines spotkał także zaszczyt otwarcia wyścigu Longines Prix Allez France, któremu użycza swojej nazwy. Widzowie obserwujący wyścig nie kryli entuzjazmu, gdy linię mety jako pierwszy przekroczył Mickaël Barzalona startujący na Morgan le Faye. Drugie miejsce zajęli Fabrice Veron i Tosen Gift, a tuż za nim bieg ukończyli Christophe Soumillon i Shahnaza. Właściciel i trener Morgan le Faye oraz dosiadający ją dżokej otrzymali od Frédérica Bondoux, menedżera marki Longines France, eleganckie czasomierze szwajcarskiego producenta.

zobacz więcej
Longines Masters Nowy Jork; Skoki; 2019
2019-04-28
Skoki przez przeszkody
Longines Masters 2019 w Nowym Jorku

Trzecia runda turnieju Longines Masters, którego partnerem tytularnym i oficjalnym sędzią czasowym jest marka Longines, wystartowała w ubiegły w piątek, rozpoczynając się od długo wyczekiwanego Longines Speed Challenge, w którym zawodnicy muszą osiągnąć jak najkrótszy czas przejazdu, przy czym każdy błąd kosztuje ich jedynie dwie sekundy, zamiast zwyczajowych czterech. Trzymające w napięciu do ostatniej chwili zmagania wygrał Nayel Nassar dosiadający Lucifera V. Tuż za nim uplasowała się Kristen Vanderveen na Bull Run's Faustino de Tili, a trzecią lokatę zajął Olivier Philippaerts na Insolente Des Dix Bonniers.

 

Jeszcze tego samego wieczoru Longines miało przyjemność powitać zaprzyjaźnionych gości: francuską modelkę Ilonę Smet, kanadyjskiego producenta filmowego Alena Palandera oraz tajwańskiego aktora i piosenkarza Marcusa Changa, którzy uczestniczyli już we wcześniejszych rundach serii rozegranych w Paryżu i Hong Kongu, a wizytą w Nowym Jorku zwieńczyli swoją wspaniałą międzykontynentalną podróż.

W sobotę marka Longines, jako jego partner i fundator, współorganizowała puchar Riders Masters Cup, na który składają się nowatorskie zawody w skokach przez przeszkody, w ramach których do transatlantyckiej rywalizacji stają dwie jeździeckie potęgi – Stany Zjednoczone i Europa. Po zwycięstwo sięgnęła drużyna europejska, w składzie: Pius Schwizer, Edward Levy, Olivier Philippaerts, Darragh Kenny oraz Harrie Smolders, podtrzymując tym samym dobrą passę po ubiegłorocznej wygranej w grudniu w Paryżu.

 

Niedzielne popołudnie, będące zakończeniem nowojorskiej rundy serii Longines Masters, przyniosło nadzwyczajne zwycięstwo Nayela Nassara, jego drugie tego weekendu. Łupem utalentowanego jeźdźca padła wygrana w uznanym pucharze Longines Grand Prix. Holender Harrie Smolders na Une de l'Othain wywalczył drugą pozycję, natomiast trzecią lokatę zajął Belg Olivier Philippaerts na H&M Cue Channa 42. Dla uczczenia tego osiągnięcia Egipcjanin otrzymał z rąk Matthieu Baumgartnera, wiceprezesa Longines ds. marketingu, charakterystyczne dla serii trofeum oraz elegancki zegarek szwajcarskiej marki.

 

Oficjalny zegarek nowojorskiej rundy serii Longines Masters

W trakcie tych światowej klasy zawodów w skokach przez przeszkody Longines miało zaszczyt zaprezentować nową kolekcję HydroConquest, która łączy w sobie techniczną doskonałość i tradycyjną elegancję – dwa znaki rozpoznawcze marki spod znaku uskrzydlonej klepsydry. Nowe, wyrafinowane czasomierze czerpią inspirację z fascynującego świata sportów wodnych i są wyposażone w bezel ozdobiony barwioną ceramiczną wkładką, która nadaje całości odrobiny blasku i nowoczesnego sznytu. Do cech szczególnych zegarków z tej kolekcji można zaliczyć wodoodporność do głębokości 300 metrów, jednokierunkowy bezel, przykręcaną koronkę i dekiel, osłonę koronki i podwójnie zabezpieczone zapięcie motylkowe ze zintegrowaną przedłużką do nurkowania.
zobacz więcej
Longines; Partner tytularny; Longines PfingstTurnier Wiesbaden
2019-04-23
Skoki przez przeszkody
Longines becomes the Title Partner of the Longines PfingstTurnier Wiesbaden

Darząca sporty hippiczne prawdziwą pasją niemal od samego początku swojego istnienia szwacjarska marka Longines jeszcze bardziej umacnia swoje powiązania ze światem jeździectwa poprzez objęcie roli partnera tytularnego, oficjalnego sędziego czasowego i dostawcy oficjalnego zegarka turnieju Longines PfingstTurnier Wiesbaden. Ta międzynarodowa impreza sportowa, ustanowiona 90 lat temu przez WRFC, odbędzie się w dniach 7-10 czerwca 2019 roku w parku zamkowym Biebrich Schlosspark i obejmie cztery dyscypliny: skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, wszechstronny konkurs konia wierzchowego i woltyżerkę. Turniej zakończy się zmaganiami o nagrodę Longines Grand Prix Großer Preis der Landeshauptstadt Wiesbaden – ufundowaną przez lokalne władze i dumnie noszącą nazwę Longines.

 

„Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Longines, co gwarantuje nam tak ciągłość, jak i spore możliwości” – komentuje Kristina Dyckerhoff, prezes WRFC. „Dla mnie, dla moich koleżanek i kolegów w WRFC oraz dla Longines liczą się przede wszystkim konie. Wpisana w charakter tych zawodów tradycja, wraz z zamiłowaniem do sportów konnych i wyjątkową scenerią parku zamkowego Biebrich Schlosspark, co roku pozwalają nam zorganizować niemający sobie równych turniej. Z niecierpliwością wyczekujemy najbliższej edycji, tym razem wspólnie z Longines.”%break%Matthieu Baumgartner, wiceprezes ds. marketingu Longines, dodał: „Połączenie sił z klubem jeździeckim Wiesbadener Reit- und Fahr-Club i objęcie roli partnera tytularnego turnieju Longines PfingstTurnier Wiesbaden to dla nas prawdziwy zaszczyt. To wydarzenie ma niezwykle bogatą historię i doskonale wpisuje się w wartości promowane przez świat jeździectwa oraz Longines, czyli tradycję, elegancję i doskonałość. Nasza marka jest zaangażowana we współzawodnictwo hippiczne już od ponad 150 lat i z radością zadbamy o profesjonalny pomiar czasu podczas wszystkich zmagań składających się na turniej, dzieląc się przy tym swoim doświadczeniem technicznym.”

Powiązania Longines ze światem sportów konnych sięgają 1869 roku, kiedy wyprodukowany został pierwszy zegarek kieszonkowy z grawerunkiem dumnie uniesionego końskiego łba. W 1912 roku szwajcarska firma nawiązała po raz pierwszy współpracę z organizatorami międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody w Portugalii. Obecnie Longnines aktywnie udziela się w takich dyscyplinach jeździeckich jak skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, powożenie, rajdy długodystansowe, wszechstronny konkurs konia wierzchowego oraz wyścigi.
zobacz więcej
Longines Global Champions Tour w Miami; Skoki przez przeszkody; 2019
2019-04-20
Skoki przez przeszkody
Longines Global Champions Tour of Miami 2019

Rozegrana w ubiegły weekend trzecia runda turnieju Longines Global Champions Tour zgromadziła na piaskach South Beach w Miami najlepszych jeźdźców i najlepsze konie świata. Jako partner tytularny i oficjalny sędzia czasowy turnieju, Longines było świadkiem zwycięstwa odniesionego przez Belga Pietera Devosa na Claire Z, który pokonał Holendra Harriego Smoldersa na Don VHP Z N.O.P. oraz Szwedkę Malin Baryard-Johnsson na H&M Indiana podczas najważniejszej próby zawodów w Miami Beach – walki o puchar Longines Global Champions Tour Grand Prix. W uznaniu tak wspaniałej wygranej Pieter Devos otrzymał z rąk Pascala Savoya, kierownika marki Longines w USA, elegancki czasomierz szwajcarskiego producenta.

Tematem przewodnim sobotnich wydarzeń była elegancja serca, co stanowi bezpośrednie nawiązanie do motta Longines „Elegancja to styl życia”. Podczas Longines Global Champions Tour Grand Prix w Miami Beach firma urzeczywistniła ten ideał, wspierając JustWorld International, organizację charytatywną gromadzącą środki na pomoc dzieciom z ubogich rodzin, za pośrednictwem programu Longines Clear The Jump, zgodnie z którym dzieci otrzymują 200 posiłków za każdy udany skok przez przeszkody oznaczone logiem Longines. Łącznie tego dnia Longines pomogło zapewnić beneficjentom działań JustWorld International aż 5000 posiłków.

W trakcie weekendu Longines miało także okazję zaprezentować wybrany na oficjalny zegarek zawodów model z kolekcji HydroConquest. Czerpiąca inspirację z fascynującego świata sportów wodnych linia modelowa HydroConquest stanowi połączenie technicznej doskonałości i tradycyjnej elegancji, dzięki czemu doskonale pasuje do prestiżowego współzawodnictwa hippicznego nad brzegiem oceanu.

zobacz więcej
Longines; nowy całkowicie ceramiczny; Longines HydroConquest; Mexico City
2019-04-12
Firma
Longines launches the new all-ceramic version broadening Longines’ HydroConquest in Mexico City

W piątek 12 kwietnia, podczas specjalnego pokazu w butiku Palacio de Hierro w dzielnicy Polanco w Mexico City, Longines zaprezentowało nowy ceramiczny zegarek z serii HydroConquest. Mający swoją światową premierę czasomierz wykonany całkowicie z czarnej ceramiki odsłonił przed zaproszonymi gośćmi i przedstawicielami mediów wiceprezes Longines Charles Villoz.

Dynamiczny profil nowego zegarka uzupełnia linię, którą niedawno rozbudowano o specjalne modele wyposażone w bezel ozdobiony barwioną ceramiczną wstawką. Łącząca w sobie techniczną doskonałość i tradycyjną elegancję, z których słynie szwajcarska marka, kolekcja HydroConquest czerpie inspirację ze świata sportów wodnych.

Longines nadało niedawno linii HydroConquest nowego charakteru, wprowadzając do oferty smukłe modele posiadające bezel upiększony kolorową ceramiczną wstawką. Dziś marka poszła o krok dalej w wykorzystaniu tego wyjątkowego materiału, przedstawiając zegarek wykonany całkowicie z czarnej ceramiki, na którego tarczy dumnie eksponowany jest skład chemiczny w postaci symbolu Zr02. Ten dopracowany od strony technicznej i odporny na zadrapania materiał świetnie współgra ze sportowym wyglądem nowego zegarka HydroConquest. Jego wyrazisty design uwypukla odmienne wykończenie poszczególnych elementów zegarka: matowa tarcza, polerowana koperta, satynowy bezel oraz dekiel łączący satynę z matem.

Stworzona przez Longines legendarna kolekcja sportowych czasomierzy HydroConquest z nawiązką spełnia oczekiwania osób, które nawet na otwartym morzu cenią sobie tradycyjną elegancję typową dla szwajcarskiego producenta. Zachowujący tradycyjną stylistykę zegarków nurkowych nowy model z linii HydroConquest został zainspirowany jedynymi w swoim rodzaju wymaganiami tego sportu. Wodoodporność do głębokości 300 metrów, jednokierunkowy bezel, wkręcana koronka i zapięcie motylkowe z podwójnym zabezpieczeniem tylko podkreślają wyjątkowy styl nowego czasomierza.

zobacz więcej
Turniej Longines Global Champions Tour w Meksyku; Skoki; 2019
2019-04-12
Skoki przez przeszkody
Longines Global Champions Tour of Mexico 2019

Rozegrany w ubiegłą niedzielę w Mexico City drugi etap turnieju Longines Global Champions Tour, którego partnerem tytularnym i oficjalnym sędzią czasowym jest Longines, zakończył się oszałamiającym zwycięstwem belgijskiego jeźdźca Jerome Guery'ego dosiadającego ogiera Quel Homme de Hus. W uznaniu tego wspaniałego osiągnięcia Jerome Guery otrzymał elegancki zegarek szwajcarskiej marki z rąk wiceprezesa Longines Charlesa Villoza.

Weekend pełen sportowych emocji stanowił także doskonałą okazję dla marki Longines do zaprezentowania oficjalnego zegarka turnieju – nowego modelu z legendarnej kolekcji HydroConquest, która łączy w sobie techniczne dopracowane i tradycyjną elegancję, z których słynie marka Longines. Czasomierz ten jest wyposażony w bezel ozdobiony barwioną ceramiczną wstawką, nadającą mu odrobiny blasku i nowoczesnego sznytu.

W piątek 12 kwietnia, podczas specjalnego pokazu w butiku Palacio de Hierro w dzielnicy Polanco w Mexico City, Longines zaprezentowało nowy ceramiczny zegarek z serii HydroConquest. Mający swoją światową premierę czasomierz wykonany całkowicie z czarnej ceramiki odsłonił przed zaproszonymi gośćmi i przedstawicielami mediów wiceprezes Longines Charles Villoz. Na jego tarczy dumnie eksponowany jest skład chemiczny w postaci symbolu Zr02. Ten dopracowany od strony technicznej i odporny na zadrapania materiał świetnie współgra ze sportowym wyglądem nowego zegarka HydroConquest. Jego wyrazisty design uwypukla odmienne wykończenie poszczególnych elementów zegarka: matowa tarcza, polerowana koperta, satynowy bezel oraz dekiel łączący satynę z matem.

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK