Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines Global Champions Tour; Monaco; 2018
2018-06-30
Skoki przez przeszkody
Longines Global Champions Tour 2018 w Monako

Bajeczna przystań w Monte Carlo stanowiła idealną lokalizację dla dziewiątego etapu Longines Global Champions Tour. Światowej klasy trzydniowe zawody w skokach zwyciężył w sobotę Shane Breen dosiadający Ipswich van de Wolfsakker podczas Longines Global Champions Tour Grand Prix du Prince de Monaco. Dzięki wygranej zdobył on dziewiąty złoty bilet na Longines Global Champions Tour Super Grand Prix, w którym zmierzy się ze zwycięzcami poprzednich etapów. W uznaniu za doskonały występ Ambasador Elegancji marki Longines, Jung Woo-Sung, wręczył irlandzkiemu jeźdźcowi stylowy czasomierz Longines.

 

Podczas tego prestiżowego wydarzenia marka Longines z radością powitała swojego nowego Ambasadora Elegancji, Jung Woo-Sunga, uznanego południowokoreańskiego aktora, reżysera i producenta, który stanowi uosobienie motta Longines „Elegancja to styl życia”.

 

W piątkowy wieczór Mona Ferry i Christian Rhomberg sięgnęli po zwycięstwo w zawodach Longines Pro-Am Cup sponsorowanych przez Charlotte Casiraghi. Konkurs umożliwia współzawodnictwo początkujących i zawodowych jeźdźców, a pożądany przez wszystkich tytuł przypada temu, kto najlepiej połączy szybkość i zwinność. Markę szwajcarskich zegarków reprezentowali podczas turnieju Ambasadorka Elegancji marki Longines, Jane Richard Philips, oraz jej mąż, Ignace Philips. Zajęli piąte miejsce wśród drużyn.

 

Oficjalnym zegarkiem turnieju Longines Global Champions 2018 w Monako został damski model z linii Record Collection wyposażony w perłową tarczę z diamentowymi indeksami. Czasomierze z tej linii modelowej łączą klasyczną elegancję i doskonałość, stojąc na szczycie oferty szwajcarskiej marki.

zobacz więcej
kolekcja Conquest V.H.P.; Portugalia
2018-06-28
Firma
Longines oficjalnie wprowadza kolekcję Conquest V.H.P. w Portugalii

W środę 27 czerwca 2018 r. Longines wprowadził do sprzedaży kolekcję Conquest V.H.P w Portugalii, w eleganckim obserwatorium w Lizbonie. Zegarek ten stanowi najnowsze osiągnięcie na polu technologii kwarcowej, łącząc w sobie wysoką precyzję, dopracowanie techniczne, sportowy design i niepowtarzalną elegancję marki. Wydarzenie to było także okazją dla marki Longines do zaproszenia gości na fascynująca podróż przez firmową historię mechanizmów kwarcowych, pełną innowacji technicznych i nowych funkcji.

zobacz więcej
Puchar Holandii Longines FEI Jumping Nations Cup; Fundacja CHIO Rotterdam
2018-06-24
Skoki przez przeszkody
Puchar Holandii Longines FEI Jumping Nations Cup – Fundacja CHIO Rotterdam

Drużyna Belgii, w skład której weszli Nicola Philippaerts, Niels Bruynseels, Jos Verlooy oraz Pieter Devos, utrzymała dobrą passę i zdobyła kolejne zwycięstwo podczas holenderskiej rundy pucharu Longines FEI Jumping Nations Cup, którą rozegrano w niedzielę 24 czerwca w Rotterdamie. Belgowie pokonali drużynę Niemiec (druga pozycja), a zespoły z USA, Holandii i Szwajcarii zajęli ex aequo trzecie miejsce.

 

22 czerwca marka wręczyła nagrodę Longines Grand Prix of Rotterdam, którą wywalczył Belg Jos Verlooy na grzbiecie Caracas. Dla uczczenia niesamowitego występu, Longines nagrodziła jeźdźców eleganckimi czasomierzami ze swojej oferty.

zobacz więcej
Oficjalne uruchomienie; System Śledzenia Longines; Royal Ascot 2018
2018-06-22
Wyścigi konne
Oficjalne uruchomienie Systemu Śledzenia Longines podczas Royal Ascot

Ascot (Wielka Brytania) / Saint-Imier (Szwajcaria), 21 czerwca 2018 – Longines oraz hipodrom w Ascot mają przyjemność ogłosić oficjalną inaugurację innowacyjnego Systemu Śledzenia Longines, który uruchomiono w środę 20 czerwca podczas prestiżowego Royal Meeting. Tym samym tor wyścigów konnych w Ascot stał się pierwszym obiektem wyposażonym w nowy system. Przełomowy system śledzenia i pomiaru czasu – zupełna nowość w świecie wyścigów konnych – wskazuje dokładną pozycję każdego z koni w czasie gonitwy, aktualizuje na bieżąco ranking zawodników, przedstawia dystans dzielący poszczególne konie, a także nabieranie i wytracanie przez nie prędkości. System mierzy ponadto dystans pokonany przez konia i dystans pozostały do końca wyścigu.

 

Oparty całkowicie na danych satelitarnych System Śledzenia Longines wyróżnia się wysoką precyzją i w przeciwieństwie do obecnie stosowanych systemów trackingowych nie wymaga stałej instalacji na torze. Opracowany we współpracy z firmą Swiss Timing system stanowi technologiczny przełom w organizacji wyścigów konnych, ponieważ zapewnia dostęp do tak zaawansowanych rozwiązań najbardziej prestiżowym hipodromom na świecie, również tym znajdującym się na chronionych obszarach historycznych i przyrodniczych.

 

Juan-Carlos Capelli, wiceprezes Longines i dyrektor marketingu międzynarodowego, powiedział: „Dla Longines inwestycje w rozwój technologiczny to najnowszy etap wieloletniej współpracy marki ze światem wyścigów konnych. System Śledzenia Longines przynosi szereg korzyści i całkowicie odmienia branżę sportów hippicznych. Wierzymy, że prezentowane na bieżąco dane zapewnią jeszcze większe wrażenia wśród obserwujących gonitwę i pogłębią zrozumienie tego sportu.”%break%Juliet Slot, dyrektor handlowa Ascot Racecourse: „Bardzo się cieszymy z uruchomienia nowego Systemu Śledzenia Longines na naszym torze. Już dziś zapewnia obserwatorom i udziałowcom dostęp do cennych informacji podczas wyścigu. Longines, jako nasz oficjalny partner i chronometrażysta, zaprezentował w Ascot możliwości swojego systemu, pozostawiając nas pod dużym wrażeniem”.

 

Marka Longines interesuje się sportami jeździeckimi od ponad 140 lat. Już w 1878 roku wyprodukowano chronograf z wygrawerowanym wizerunkiem dżokeja na koniu. Model ten zaczął pojawiać się na torach wyścigowych w 1881 roku i szybko zdobył ogromną popularność wśród jeźdźców i miłośników koni. Pozwalał mierzyć czas podczas zawodów z dokładnością co do sekundy. Longines udziela się w takich dyscyplinach jeździeckich jak skoki przez przeszkody, gonitwy płaskie, rajdy długodystansowe, konkurs wszechstronny konia wierzchowego, ujeżdżanie i powożenie. Szwajcarska marka wspiera jeździectwo jako doskonałą ilustrację dla tradycji, dokładności i elegancji, czyli najważniejszych wyznawanych przez nią wartości.

zobacz więcej
Royal Ascot; Ambasador Elegancji marki Longines; Eddie Peng
2018-06-21
Wyścigi konne
Ambasador Elegancji Longines, Eddie Peng, na Royal Ascot

Wyścigi Royal Ascot, kojarzone z tradycyjną angielską elegancją, uchodzą na całym świecie za jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych w sezonie. W roku 2016 firma Longines obchodziła 10-lecie partnerstwa z torem wyścigów konnych w Ascot, natomiast w ubiegłym tygodniu z radością ogłosiła przedłużenie długotrwałej współpracy z obiektem w hrabstwie ceremonialnym Berkshire. W ramach umowy marka staje się oficjalnym partnerem toru w Ascot, a także pozostaje jego oficjalnym chronometrażystą i dostawcą oficjalnego zegarka. Zwiększył się również status marki podczas zawodów Royal Ascot – w środy będzie ona eksponowana na bramkach startowych.

 

Dlatego właśnie w środę firma Longines zaprosiła swojego Ambasadora Elegancji, Eddiego Penga, do zakosztowania wyjątkowej atmosfery królewskich zawodów. Po niezwykłym zwycięstwie ogiera Kew Gardens w wyścigu o Puchar Królowej Eddie Peng wraz z wiceprezesem i dyrektorem ds. marketingu międzynarodowego Longines Juanem-Carlosem Capellim wręczyli zegarki Longines właścicielom najlepszego konia, trenerowi Aidanowi O’Brienowi i dżokejowi Ryanowi Moore’owi. Tego samego dnia książę Walii i księżna Kornwalii uhonorowali również naszymi czasomierzami osoby związane ze zwycięskim koniem Poet’s Word.

 

W duchu wytworności królewskiego wyścigu firma Longines zaprezentowała kolekcję Record – oficjalny zegarek zawodów. Czasomierze automatyczne z tej linii modelowej łączą klasyczną elegancję i doskonałość, przez co stanowią szczyt oferty szwajcarskiej marki. Nie brak bowiem argumentów przemawiających za tymi wyjątkowymi zegarkami, których mechanizmy zawierają krzemową sprężynę balansu z jednym kryształem, charakteryzującą się unikalnymi cechami. Co więcej, to pierwsze zegarki marki Longines z certyfikatem „czasomierza” wydanym przez oficjalny szwajcarski instytut testowania czasomierzy COSC.

zobacz więcej
Wyścigi konne; Royal Ascot; 2018
2018-06-19
Wyścigi konne
Royal Ascot 2018

Jako oficjalny partner i chronometrażysta Royal Ascot, szwajcarski producent zegarków Longines z dumą przyznał nagrodę Frankiemu Dettori, właścicielowi Calyx, trenerowi, stajennemu i dżokejowi oraz zdobywcy tytułu Najlepszego Dżokeja na Świecie nadawanego przez markę Longines – w postaci eleganckiego zegarka Longines za zwycięstwo w Coventry Stakes. Tego samego dnia również Jej Wysokość Księżniczka Anna nagrodziła zegarkami Longines zwycięzców King’s Stand Stakes.

 

Royal Ascot, które jest odzwierciedleniem tradycyjnej angielskiej elegancji, zostało wybrane przez markę jako miejsce sesji zdjęciowej przedstawiającej Oficjalny Zegarek wyścigu, model damski i męski z kolekcji Record, do której zaproszono amerykańską dżokejkę Arianę Rockefeller oraz brytyjską parę: Aliego Gordona i Lydię Millen. Wszystkie modele tej kolekcji, łączące w sobie klasyczną elegancję i doskonałe wykonanie, wyposażone są w silikonową sprężynę balansu o wyjątkowych właściwościach oraz posiadają certyfikat chronometru wydany przez Szwajcarski Oficjalny Instytut Badań Chronometrycznych (COSC).

 

Niedawno marka Longines postanowiła przedłużyć swoją wieloletnią współpracę z Ascot, w związku z czym stała się Oficjalnym Partnerem toru wyścigowego i zachowała swoją funkcję oficjalnego chronometrażysty. Podczas Royal Ascot marka może być prezentowana na torze, np. poprzez umieszczanie logotypów w boksie, w środy.

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK