Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

King George Day, The Longines Handicap Stakes; Ascot; Horse Racing; 2017
2017-07-29
Wyścigi konne
King George Day, gonitwa Longines Handicap Stakes – Ascot

W sobotę 29 lipca Katie Walsh na koniu Georgian Bay odniosła zwycięstwo w gonitwie Longines International Handicap Stakes na torze w Ascot. Za to niezwykłe osiągnięcie triumfujący team otrzymał z rąk Maxime'a de Turckheima, menadżera Longines w Wielkiej Brytanii, eleganckie czasomierze tejże marki. Najszybszym koniem podczas najważniejszego wydarzenia dnia, gonitwy King George VI And Queen Elizabeth Stakes, okazała się klacz Enable.

zobacz więcej
Casas Novas Summer Edition; La Coruna; Jumping; 2017
2017-07-28
Skoki przez przeszkody
Casas Novas Summer Edition – La Coruna

Marka Longines, jako Oficjalny Partner i dostawca Oficjalnego Zegarka zawodów CSI A Coruña, pełniła rolę sędziego czasowego podczas konkursu Casas Novas Jumping w La Coruña oraz zaprezentowała jedno z najważniejszych wydarzeń turnieju: Trofeum Longines. Konkurs odbył się w sobotę 19 lipca 2017 r., a jego zwycięzcą został Kanadyjczyk Yann Candele na klaczy USA Normande. Widzowie tego światowej klasy konkursu skoków przez przeszkody mieli okazję podziwiać Oficjalny Zegarek edycji 2017: nowy męski model z linii Longines Master Collection wyposażony w niebieską tarczę.

zobacz więcej
Longines Global Champions Tour of Berlin;; Christian Ahlmann; Codex One; Jumping; 2017
2017-07-28
Skoki przez przeszkody
Turniej Longines Global Champions Tour w Berlinie

W miniony weekend odbyły się kolejne rozgrywki turnieju Longines Global Champions Tour, a ich gospodarzem po raz pierwszy w historii wydarzenia był Berlin. Jedenasty etap serii, który odbył się w berlińskim Sommergarten przy słynnej wieży Funkturm, zgromadził najlepszych na świecie jeźdźców i konie. Marka Longines, jako Partner Tytularny i Oficjalny Sędzia Czasowy 15-etapowego turnieju, z dumą zaprezentowała najważniejszą rozgrywkę zawodów – Grand Prix turnieju Longines Global Champions Tour w Berlinie – której zwycięzcą okazał się Niemiec Christian Ahlmann dosiadający konia Codex One.

Uczestnictwo w konkursie pozwala jeźdźcom na gromadzenie punktów w rankingu turnieju Longines Global Champions Tour oraz rankingów Longines FEI. Aktualnym liderem rankingu po 11 etapach jest holenderski zawodnik Harrie Smolders z 252 punktami na koncie. Turniej rozpoczął się w kwietniu w Mexico City, a zakończy się listopadowymi zmaganiami w Doha. Longines z dumą użycza swej nazwy temu 5-gwiazdkowemu konkursowi skoków przez przeszkody i świadczy profesjonalne usługi pomiaru czasu podczas wszystkich jego zmagań.

Turniej Longines Global Champions Tour w Berlinie był doskonałą okazją do podziwiania Oficjalnego Zegarka Wydarzenia: nowego modelu z linii Longines Master Collection wyposażonego w niebieską tarczę zdobioną diamentowymi indeksami. Ten modny chromatyczny wariant idealnie wpasowuje się w klasyczny, nienarzucający się charakter kolekcji. Damski model wykonany ze stali został wyposażony w platerowane rodem wskazówki, które subtelnie się wyróżniają na tle tarczy.

zobacz więcej
the 2018 Commonwealth Games Queen’s Baton; Canada; 2017
2017-07-27
Igrzyska Wspólnoty Narodów
Sztafeta Królowej rozpoczynająca Igrzyska Wspólnoty Narodów 2018 gościem butiku Longines w Kanadzie

27 lipca Sztafeta Królowej rozpoczęła swą podróż po Kanadzie od wizyty w butiku Longines w Toronto. Inauguracja sztafety miała miejsce 13 marca 2017 r. w Pałacu Buckingham. Trasa sztafety biegnie przez 70 krajów i terytoriów Wspólnoty Narodów i liczy blisko 230 000 kilometrów. Podróż zakończy się 4 kwietnia 2018 r. w Australii, na Ceremonii Otwarcia Igrzysk Wspólnoty Narodów Gold Coast 2018.

27 lipca firma Longines, jako Oficjalny Partner i Oficjalny Sędzia Czasowy Igrzysk Wspólnoty Narodów Gold Coast 2018, z dumą powitała biegaczy Sztafety Królowej w swoim butiku w Toronto. Przy tej okazji butik Longines odwiedzili także kanadyjscy multimedaliści, Curt Harnett i Alexandra Orlando, którzy opowiedzieli o własnych doświadczeniach wyniesionych z Igrzysk Wspólnoty Narodów. Sztafeta Królowej będzie kontynuować podróż po Kanadzie, by w połowie sierpnia wrócić do Europy.

Firma Longines jest także głównym partnerem wielu dyscyplin obecnych na Igrzyskach Wspólnoty Narodów Gold Coast 2018, takich jak lekka atletyka, gimnastyka, rugby 7 i tenis stołowy.

zobacz więcej
FEI Nations Cup - Division 1 - The Longines Royal International Horse Show; Hickstead; Jumping; 2017
2017-07-27
Skoki przez przeszkody
Puchar Narodów FEI – Dywizja 1 – Longines Royal International Horse Show – Hickstead

W piątek 28 lipca marka Longines zaprezentowała brytyjski etap mistrzostw FEI Nations Cup™ Jumping, który odbył się w Hickstead w ramach turnieju Longines Royal International Horse Show. Jego zwycięzcą okazała się drużyna brazylijska. W niedzielę 30 lipca marka Longines, jako Główny Partner, Oficjalny Sędzia Czasowy i dostawca Oficjalnego Zegarka tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, współorganizowała także konkurs Longines King George V Gold Cup, którego triumfatorem został Yurl Mansur (Brazylia) na klaczy Babylotte. Widzowie mieli okazję podziwiać Oficjalny Zegarek zawodów: damski model z linii Longines Equestrian Collection inspirowany prostokątną klamrą pokazowej uzdy Freibergerów, jedynej szwajcarskiej rasy koni.

zobacz więcej
Jumping Longines Crans Montana; Jumping; 2017
2017-07-27
Skoki przez przeszkody
Zawody Jumping Longines Crans-Montana

To jedno z najważniejszych wydarzeń w tegorocznym kalendarzu turnieju Jumping Longines Crans-Montana: prestiżowy konkurs „Longines Grand Prix” kwalifikujący do mistrzostw World Equestrian Games Tryon 2018. Jego zwyciężczynią okazała się szwajcarska zawodniczka Barbara Schnieper na klaczy For Winja. Drugie miejsce zajął Guillaume Delhaye (CH) dosiadający konia Richebour de Cartigny, a na trzeciej pozycji uplasował się Werner Muff (CH) na Crosbym. Triumfatorka konkursu otrzymała z rąk Christophe'a Jeannereta, menadżera Longines w Szwajcarii, elegancki zegarek tejże marki.

Firma Longines wykorzystała okazję, by kontynuować wsparcie udzielane fundacji JustWorld działającej na rzecz przerwania cyklu ubóstwa i pomagającej dzieciom w rozwoju.

%break%Oficjalnym Zegarkiem tegorocznego konkursu Jumping Longines Crans-Montana został elegancki damski model wysadzany diamentami, pochodzący z linii Longines Equestrian Collection i stworzony jako symbol jeździeckiego świata. Czasomierz swoim kształtem przypomina prostokątną klamrę pokazowej uzdy Freibergerów, jedynej szwajcarskiej rasy koni. Rasa ta pochodzi z obszaru Jury, historycznego regionu Szwajcarii, bliskiego firmie Longines, ponieważ właśnie tam została założona i zajęła ważną pozycję wśród wielkich zegarmistrzowskich marek.

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK