Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines FEI World Cup Western European League; Jumping Mechelen 2018
2018-12-30
Skoki przez przeszkody
Liga Europy Zachodniej Pucharu Świata Longines FEI Jumping World Cup™ – Jumping Mechelen
Dzisiejszego popołudnia Niemiec Christian Ahlmann na Clintrexo Z wygrał rundę pucharu Longines FEI Jumping World Cup™ w skokach przez przeszkody, którą rozegrano w ramach Jumping Mechelen w Belgii. Drugą pozycję zajął Francuz Kevin Staut na Edesa's Cannary, a podium zamknął Holender Harrie Smolders na Don VHP Z N.O.P. Ahlmann otrzymał elegancki zegarek szwajcarskiej marki Longines, która pełni rolę partnera tytularnego i oficjalnego sędziego czasowego zachodnioeuropejskiej ligi pucharu świata Longines FEI Jumping World Cup™ w skokach przez przeszkody.
 
zobacz więcej
Longines FEI World Cup Western European League; London Olympia Horse show; 2018
2018-12-23
Skoki przez przeszkody
Liga Europy Zachodniej Pucharu Świata Longines FEI World Cup – London Olympia Horse Show 2018

W sobotę 22 grudnia 2018 brytyjski dżokej Robert Whitaker, startujący w siodle El Wee Widge, zdobył pierwsze miejsce w zawodach Longines FEI Jumping World Cup™ podczas Olympii, czyli pokazów London International Horse Show. Drugą lokatę zajęła Amerykanka Laura Kraut na Confu, a trzecią pozycję wywalczyła Brytyjka Holly Smith na Claddagh Iroko. Zwycięzca niezwykle emocjonujących zmagań został nagrodzony przez Longines eleganckim zegarkiem szwajcarskiej marki, pełniącej rolę partnera tytularnego, oficjalnego sędziego czasowego i dostawcy oficjalnego zegarka Ligi Europy Zachodniej Pucharu Świata Longines FEI World Cup™ w skokach przez przeszkody.

zobacz więcej
Longines launches; new boutique; Singapore; Wisma Atria; Orchard Road
2018-12-18
Firma
Longines otwiera nowy butik w Wisma Atria przy Orchard Road w Singapurze

Longines dokonało w obecności Ambasadorki Elegancji Longines Lin Chi-ling uroczystego otwarcia nowego singapurskiego butiku w galerii handlowej Wisma Atria. Zajmujący blisko 140 metrów kwadratowych sklep jest największym butikiem szwajcarskiej marki w Singapurze. W ceremonii otwarcia uczestniczyli kolekcjonerzy zegarków, przedstawiciele prasy oraz zaproszeni goście.

zobacz więcej
Play-off LGCT; Praha; Edwina Tops-Alexander
2018-12-16
Skoki przez przeszkody
Turniej Longines Global Champions Tour Super Grand Prix

Szwajcarska marka Longines miała zaszczyt pełnić rolę partnera tytularnego i oficjalnego chronometrażysty nowego turnieju Longines Global Champions Tour Super Grand Prix, który odbył się w dniu dzisiejszym w magicznej stolicy Czech, Pradze. Gromadząc zwycięzców oraz najlepsze konie wszystkich 16 rund turnieju Longines Global Champions Tour Grand Prix 2018 ku zachwytowi licznej publiczności, wydarzenie to było niezwykle udanym połączeniem spektakularnych wyczynów sportowych z widowiskową rozrywką.

 

W rozgrywce zwyciężyła Australijka, Edwina Tops-Alexander, na koniu California, zdobywając tym samym tytuł pierwszego Championa. Była to niezwykła wygrana – można powiedzieć, że to „historyczne zwycięstwo, które stało się legendą”. Ludger Beerbaum (GER) na koniu Casello oraz Frank Schuttert (NED) na koniu Chianti’s Champion zajęli odpowiednio drugą i trzecią pozycję. W uznaniu wspaniałych osiągnięć otrzymali oni eleganckie zegarki Longines z rąk Waltera von Känela, prezydenta Longines.

 

Będąc oficjalnym chronometrażystą Global Champions League Super Cup rozgrywanego w niedzielę, nasza firma nie może się doczekać obserwowania zmagań Jessiki Springsteen, przyjaciółki marki Longines, w Miami Celtics.

 

Podczas weekendu marka Longines zaprezentowała oficjalny zegarek wydarzenia, Conquest V.H.P. (Very High Precision), model stanowiący najnowsze osiągnięcie w technologii kwarcowej i połączenie wysokiej precyzji, dopracowania technicznego oraz sportowego designu podkreślonego niepowtarzalną elegancją marki. Przykuwający uwagę srebrną tarczą zegarek napędza ultraprecyzyjny mechanizm (± 5 sekund na rok) oraz wieczny kalendarz. Ta kolekcja, jak również wiele innych, prezentowana jest w butiku Longines, znajdującym się w samym sercu budynku O2 Arena.

 

Turniej Longines Global Champions Tour

 

Jako partner tytularny i oficjalny chronometrażysta turnieju Longines Global Champions Tour od 2013 r., szwajcarska marka Longines z niecierpliwością oczekuje otwarcia nowego sezonu 2019, które odbędzie się w Doha w marcu. Do światowego tourneé z obu Ameryk do Europy i Azji po raz pierwszy włączone zostaną Kanada i Sztokholm.

zobacz więcej
2018-12-14
Inne
Udział Longines w pucharze Beach Polo Cup 2018 w Dubaju

13 i 14 grudnia Longines miało zaszczyt uczestniczyć już piąty rok z rzędu w pucharze Beach Polo Cup w Dubaju w charakterze oficjalnego partnera, sędziego czasowego i dostawcy oficjalnego zegarka zawodów. Wygrana powędrowała do zespołu Tonino Lamborghini Residences Dubai, w którego skład weszli Maxi Malacalza, Rashid Albwardy oraz Saoud Khoory. Każdy z zawodników otrzymał elegancki zegarek szwajcarskiej marki.

 

Dubajski puchar Beach Polo Cup 2018 był też nie lada okazją dla producenta spod znaku uskrzydlonej klepsydry do zaprezentowania oficjalnego zegarka zawodów – sportowego modelu z kolekcji Conquest V.H.P. (Very High Precision).

 

Nowy zegarek Conquest V.H.P. stworzony przez Longines stanowi najdoskonalsze wcielenie precyzyjnych zegarków kwarcowych. Został oparty na technologii odmierzania czasu opracowanej przez szwajcarską markę. Zegarek wyposażono w wyjątkowy mechanizm wyróżniający się wysokim stopniem precyzji jak na zegarek analogowy (± 5 sekund na rok) oraz możliwością zerowania wskazówek po uderzeniu zegarka lub narażeniu go na działanie pola magnetycznego. Atrakcyjną stylistykę uzupełniają dodatkowo niewiarygodna żywotność baterii oraz wieczny kalendarz.

zobacz więcej
2018 Longines World’s Best Racehorse; Longines World’s Best Horse Race Ceremony; London
2018-12-10
Wyścigi konne
Ceremonia Longines World’s Best Racehorse i Longines World’s Best Horse Race 2018 odbędzie się w Londynie

Ceremonia Longines World’s Best Racehorse i Longines World’s Best Horse Race odbędzie się 23 stycznia 2019 r. w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Po raz pierwszy Longines i Międzynarodowa Federacja Władz Wyścigowych (IFHA) wybrały The Landmark na miejsce wydarzenia.

 

W odbywającej się już od sześciu lat ceremonii nagrodzone zostaną trzy konie najwyżej sklasyfikowane w rankingach Longines World’s Best Racehorse oraz zwycięzca Longines World’s Best Horse Race. W poprzedniej edycji Longines World’s Best Racehorse 2017 zwyciężył koń Arrogate (USA), a w wyścigach Qatar Prix de l’Arc de Triomphe zwyciężył koń Enable (GB), zdobywając tytuł Longines World’s Best Horse Race 2017.%break%Rankingi Longines World’s Best Racehorse są ustalane przez międzynarodowych handikaperów zgodnie z wynikami koni w najważniejszych wyścigach. Najwyżej sklasyfikowaną rasę ustala się po uśrednieniu notowań pierwszych czterech koni. Pełna lista oraz pozostałe informacje dotyczące rankingów Longines World's Best Racehorse są dostępne na stronie IFHA: http://www.ifhaonline.org

 

Głównym trofeum Longines World’s Best Racehorse jest kryształowa waza o nazwie Equus, a trofeum Longines World’s Best Horse Race ma kształt dumnego końskiego łba. Co roku na trofeach grawerowane są imiona zwycięzców Longines World’s Best Racehorse i Horse Race, a przedstawiciele zwycięskich koni otrzymują eleganckie zegarki Longines.

zobacz więcej
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK