[Skip to content]
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Świat Longines
picture Świat Longines
Firma
picture Firma
Skoki przez przeszkody
prev

Jumping

Sporty jeździeckie są naszą Pasją next

Longines FEI World Cup Western European League – Oslo Horse Show

2017-10-17

Pierwszy etap sezonu 2017/2018 mistrzostw Longines FEI World Cup™ Jumping Western European League odbył się 15 października 2017 r. w Oslo, a jego zwycięzcą okazał się Daniel Deusser (GER) dosiadający konia Cornet. Drugie miejsce na podium zajął Kevin Staut (FRA) na koniu For Joy van’t Zorgvliet HDC, a trzecią pozycję wywalczyła Edwina Tops-Alexander (AUS) na grzbiecie Californii.

Marka Longines z dumą pełni funkcję Partnera Tytularnego, Oficjalnego Sędziego Czasowego i dostawcy Oficjalnego Zegarka serii konkursów Longines FEI World Cup™ Jumping (w lidze zachodnioeuropejskie...

zobacz więcej

Longines FEI World Cup China League – finał – Pekin

2017-10-10

Zwycięzcą w finale turnieju Longines FEI World Cup™ Jumping China League, który odbył się od 5 do 8 października w pekińskim Chaoyang Park, został Ruiji Liang dosiadający klaczy Indiana van ‘ T Heike. Kolejne miejsca na podium zajęli Yihua Duan i Lucy Davis.

 

Podczas zawodów szwajcarska marka przyznała wyróżnienie Longines Prize for Elegance dla najbardziej eleganckiej kobiety całego wydarzenia. Laureatką nagrody została Xian Dandan, która z rąk Juana-Carlosa Capelli, wiceprezesa Longines i szefa ds. marketingu międzynarodowego, otrzymała elegancki zegarek Longines.

...
zobacz więcej

Longines FEI World Cup North American League – Rancho Murieta

2017-10-10

W sobotę 7 października 2017 r. amerykańska zawodniczka Mandy Porter dosiadająca konia Milano sięgnęła po zwycięstwo w konkursie kwalifikacyjnym turnieju Longines FEI World Cup™ Jumping North American League w Rancho Murieta. Drugie miejsce zajęła Jenni McAllister (USA) na koniu Legis Touch the Sun, a na trzecim miejscu podium stanął Richard Spooner (USA) dosiadający Chatinusa. Jako Partner Tytularny, Oficjalny Sędzia Czasowy i dostawca Oficjalnego Zegarka serii, szwajcarska marka z dumą wręczyła zwyciężczyni elegancki czasomierz Longines.

Przy okazji tego światowej kl...

zobacz więcej

Longines Cup of the City of Barcelona

2017-10-05

W niedzielę 1 października belgijski jeździec Pieter Devos na klaczy Claire Z zwyciężył w konkursie Longines Cup of the City of Barcelona rozgrywanym podczas finału turnieju Longines FEI Nations CupTM Jumping, a w nagrodę za to niezwykłe osiągnięcie otrzymał elegancki zegarek Longines.

Najlepszą narodową drużyną jeźdźców w roku 2017 okazali się Holendrzy, którzy poprzedniego wieczora sięgnęli po pierwsze miejsce w finale turnieju Longines FEI Nations CupTM Jumping. Na stadionie Barcelona Real Polo Club, w obecności rozentuzjazmowanej publiczności Jur Vrieling, Michel Hendrix,...

zobacz więcej

Mistrzostwa Świata Młodych Koni w skokach przez przeszkody

2017-09-27

Jako Oficjalny Partner, Sędzia Czasowy i dostawca Oficjalnego Zegarka Mistrzostw Świata Młodych Koni w skokach przez przeszkody FEI, marka Longines miała przyjemność mierzyć czas trzech wyjątkowych koni, które wyróżniły się w swoich kategoriach podczas zawodów rozgrywanych 24 września w belgijskim Lanaken. Pierwszy tytuł tego weekendu trafił do 5-letniego ogiera Chilli ujeżdżanego przez Pippę Goddard (GBR), a zwycięzcą kategorii 6-latków okazał się Columbcille Gipsy z Gerardem O’Neillem (IRL) w siodle. Najlepszym spośród koni 7-letnich został Koriano van Klapscheut, którego dosiadał ...

zobacz więcej

Longines FEI World Cup North American League – North Salem

2017-09-25

W niedzielę 17 września 2017 r. Devin Ryan (USA) na koniu Eddie Blue wywalczył pierwsze miejsce w turnieju Longines FEI World CupTM Jumping North American League w North Salem w stanie Nowy Jork. W nagrodę za zwycięstwo zawodnik otrzymał elegancki zegarek Longines. Drugie miejsce zajął McLain Ward (USA) i HH Callas, a ostatnie miejsce na podium zdobył Jack Hardin Towell (USA) i Lucifer V. Marka Longines jest Partnerem Tytularnym i Oficjalnym Sędzią Czasowym, a także dostawcą Oficjalnego Zegarka turnieju Longines FEI World CupTM Jumping North American League oraz finałów, które odbędą się w ...

zobacz więcej

Longines China Tour – etap 2 – Tiencin

2017-09-25

Gospodarzem drugiego etapu turnieju Longines China Tour 2017 był Tiencin, a zwycięzcą weekendowych rozgrywek konkursu Longines Grand Prix okazał się Olivier Guillon dosiadający konia COGNAC DU VLIST Z. W nagrodę za niezwykłe wyniki francuski zawodnik otrzymał zegarek Longines.

Marka Longines z dumą pełni funkcję Partnera Tytularnego i Oficjalnego Sędziego Czasowego serii składającej się z czterech etapów: w Dalianie, Tiencinie, Szanghaju i Guangzhou.

Turniej Longines China Tour był doskonałą okazją do podziwiania Oficjalnego Zegarka zawodów: modelu z kolekcji La Grande...

zobacz więcej
Kalendarz
2014
2015
2016
2017
Sty.
Lut.
Mar.
Kwi.
Maj
Cze.
Lip.
Sie.
Wrz.
Paź.
Lis.
Gru.
facebook picture
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup China League - Final Leg; Beijing; Jumping; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup North American League - Rancho Murieta; Jumping; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup Western European League - Oslo Horse Show; Jumping; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup North American League - Del Mar; Jumping; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup North American League - Del Mar
2017-10-18 - 2017-10-22
Longines FEI World Cup Western European League - Porsche Helsinki Horse Show; Jumping; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup Western European League - Porsche Helsinki Horse Show
2017-10-22 - 2017-10-22
Longines FEI World Cup North American League - Washington; Jumping; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup North American League - Washington
2017-10-24 - 2017-10-29
Longines FEI World Cup North American League - Calgary; Jumping; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup North American League - Calgary
2017-10-24 - 2017-10-29
Longines FEI World Cup Western European League - Jumping Verona; Jumping; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup Western European League - Jumping Verona
2017-10-26 - 2017-10-29
Longines FEI World Cup North American League - Lexington; Jumping; 2017
Dodaj do mojego kalendarza
Longines FEI World Cup North American League - Lexington
2017-10-31 - 2017-11-05
Zobacz wszystkie wydarzenia w

Lis.

RANKINGI LONGINES

Szwajcarska firma zegarmistrzowska Longines z dumą pełni rolę Głównego Partnera, Oficjalnego Partnera i producenta Oficjalnego Zegarka Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej (FEI). W tej roli marka prowadzi klasyfikację zawodników w skokach przez przeszkody: Longines FEI Show Jumping world ranking list.
Ranking Longines FEI World Show Jumping
  • 1st3178 pt
    Kent FARRINGTON usa
  • 2nd2963 pt
    Mclain WARD usa
  • 3rd2833 pt
    Kevin STAUT fra