facebook-pixel [Skip to content]
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Świat Longines
picture Świat Longines
Firma
picture Firma
Skoki przez przeszkody
Wyścigi długodystansowe
Wyścigi konne
Commonwealth Games
Gimnastyka
Narciarstwo alpejskie
Roland-Garros
Łucznictwo
Od ponad stu lat szwajcarska firma zegarmistrzowska Longines angażuje się w wiele sportowych wydarzeń na całym świecie. W tym czasie stała się zaufanym partnerem w świecie sportu.

Zaangażowanie Longines w sport jeździecki trwa już ponad wiek i z biegiem czasu harmonijnie się rozwija. Dziś, marka oferuje swoje doskonałe oraz niezawodne usługi podczas wielu prestiżowych wyścigów i konkursów w skokach przez przeszkody w roli Oficjalnego Partnera i Chronometrażysty tych wydarzeń. Longines współpracuje także z wiodącymi światowymi organizacjami w tych dyscyplinach.

W swojej historii szwajcarska marka zegarmistrzowska udostępniała swoje urządzenia do chronometrażu także innym dyscyplinom sportu. Angażowała się w gimnastykę, narciarstwo alpejskie i łucznictwo na poziomie międzynarodowym. Longines jest także Oficjalnym Partnerem French Open Roland Garros od 2007 roku.

Wszystkie te dyscypliny sportu reprezentują te same wartości elegancji, precyzji i dążenia do najwyższej niezawodności, przez co doskonale wpisują się w filozofię marki Longines. Szwajcarska marka jest także zaangażowana w odkrywanie i wspieranie przeszłych mistrzów sportu poprzez organizację dedykowanych turniejów.