Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Świat Longines
picture Świat Longines
Firma
picture Firma

Search

Skoki przez przeszkody
Wyścigi długodystansowe
Wyścigi konne
Commonwealth Games
Gimnastyka
Narciarstwo alpejskie
Roland-Garros
Łucznictwo
Od ponad stu lat szwajcarska firma zegarmistrzowska Longines angażuje się w wiele sportowych wydarzeń na całym świecie. W tym czasie stała się zaufanym partnerem w świecie sportu.

Zaangażowanie Longines w sport jeździecki trwa już ponad wiek i z biegiem czasu harmonijnie się rozwija. Dziś, marka oferuje swoje doskonałe oraz niezawodne usługi podczas wielu prestiżowych wyścigów i konkursów w skokach przez przeszkody w roli Oficjalnego Partnera i Chronometrażysty tych wydarzeń. Longines współpracuje także z wiodącymi światowymi organizacjami w tych dyscyplinach.

W swojej historii szwajcarska marka zegarmistrzowska udostępniała swoje urządzenia do chronometrażu także innym dyscyplinom sportu. Angażowała się w gimnastykę, narciarstwo alpejskie i łucznictwo na poziomie międzynarodowym. Longines jest także Oficjalnym Partnerem French Open Roland Garros od 2007 roku.

Wszystkie te dyscypliny sportu reprezentują te same wartości elegancji, precyzji i dążenia do najwyższej niezawodności, przez co doskonale wpisują się w filozofię marki Longines. Szwajcarska marka jest także zaangażowana w odkrywanie i wspieranie przeszłych mistrzów sportu poprzez organizację dedykowanych turniejów.