Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Sklep
picture E-Sklep
Zegarki
picture Zegarki
Świat Longines
picture Świat Longines
Wyszukiwarka Sklepów
picture Wyszukiwarka Sklepów
Serwis
picture Firma
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Zegarki

Wejdź do świata, w którym elegancja, tradycja oraz precyzja harmonijnie łączą się ze sobą i odkryj wyjątkowe czasomierze Longines. Każda z kolekcji ma swój własny styl, ale wszystkie pozostają wierne zasadom ponadczasowej elegancji, która stanowi fundamentalną wartość marki Longines. Nasza firma stworzyła dla Ciebie pięć kolekcji w zróżnicowanym klimacie, które z pewnością zachwycą tych, którzy poszukują doskonałości i cenią wykwintną, szwajcarską sztukę zegarmistrzowską.
Elegance
Pozwól oczarować się delikatnością szwajcarskich zegarków oraz ich harmonijnym liniom inspirowanych ponadczasową klasą. Wyrafinowany styl tych kreacji nigdy nie wyjdzie z mody. Jest niezawodny tak, jak techniczna precyzja, z jaką je wyprodukowano. Te czasomierze będą doskonałym eleganckim dodatkiem nawet w najbardziej wyjątkowych okazjach.

Watchmaking Tradition
Estetyczne i techniczne innowacje zegarmistrzowskie Longines prezentowane przez lata zapewniły marce spod znaku uskrzydlonej klepsydry status symbolu wiedzy i elegancji na szwajcarskim rynku zegarmistrzowskim. Mechaniczne modele z tej kolekcji czerpią z bogatej tradycji marki. Czar i charakter automatycznych czasomierzy zauroczy nawet najbardziej wymagających.

Equestrian
Longines jest ściśle powiązany ze sportem jeździeckim od 1878 roku, gdy wyprodukował pierwszy chronograf z grawerunkiem dżokeja i jego wierzchowca. Wierny łączeniu tradycji z innowacyjnością, Longines inspirował się swoimi zegarkami z przeszłości oraz nowoczesnymi elementami typowymi dla jeździeckiego świata.

Sport
Zegarki sportowe Longines obrazują wyjątkowe, historyczne więzi łączące markę ze światem sportu. Modele te łączą innowację z wyrafinowanym stylem i emanują nieustannym dążeniem do doskonałości szwajcarskiej firmy zegarmistrzowskiej. Ich elegancja oraz wyjątkowe walory techniczne będą Ci towarzyszyć każdego dnia.

Heritage
Longines stworzył tę niesamowitą kolekcję jako hołd dla ponadczasowej elegancji i estetyki swoich historycznych modeli. Kolekcja łączy wyrafinowany styl z przeszłości z wysoką precyzją współczesnych technik szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Z pewnością docenisz czar tych unikalnych automatycznych czasomierzy, które w perfekcyjny sposób uosabiają esencję marki spod znaku uskrzydlonej klepsydry.
Dodano produkt do porównania!

Proszę wybrać inny zegarek do porównania.

Możesz porównać ze sobą maksymalnie trzy zegarki

Usunąłeś produkt %REF% z listy produktów do porównania
Wyczyściłeś listę produktów do porównania
Uwaga

Działanie porównywarki ogranicza się do 3 pozycji

OK

Czy na pewno chcesz usunąć ten produkt?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystko?

Anuluj
OK